Do roku 2018 s úsměvem na tváři

2018-01-13 00:29:00

Louny (ms) Do roku 2018 vstoupilo Vrchlického divadlo postoloprtskou komedií Severočeský buchaři a v úsměvném duchu se ponese téměř celý leden. O náklonnosti lounských diváků k divadelnímu veselí svědčí vyprodaná komedie Hoří, má panenko, večerní termín představení Pro tebe cokoli (pozor, posunuli jsme začátek na 19.30), pár vstupenek ještě máme na úterý 16. ledna na Natěrače se skvělým Leošem Nohou, na mladoboleslavskou brilantní komedii Pygmalion a na odpolední termín Paulové se Zedníčkem Pro tebe cokoli. V lednu neošidíme ani hudbymilovné diváky. Navštívilo nás špičkové Smetanovo trio, tři představitelky operního a operetního světa se na jevišti Vrchlického divadla sejdou v pořadu Divy lásky a opery.

Lahůdkou, kterou si určitě nenechte ujít, je koncert Vladimíra Mišíka & ETC… ve středu 17. ledna. Hostem koncertu bude ústecký písničkář a bluesman Rohypnol Mississippi Aussig.

V lednu se na Zastávce rozjedou maturitní plesy, v neděli 14. ledna vás Taneční škola Fénix a KD Zastávka zvou na Taneční čaje s Tanečním orchestrem Jaromíra Laksy. Tradici Tanečních čajů chceme zachovat, nedělní odpoledne si již našlo své příznivce a věříme, že tanečních párů bude po parketu kroužit čím dál více.

Galerie města Loun hostí v lednu a únoru výstavu František Chaun umělec / mystik / recesista. Absolvent lounského gymnázia, který se hlásil k mladým surrealistům shromážděným tehdy kolem knihovníka Jaroslava Janíka, byl zajímavou a pozoruhodnou osobností. Právě tak zajímavá a pozoruhodná je i výstava v naší galerii. Ostatně podrobnosti o autorovi i díle se můžete dozvědět od jeho syna Igora Chauna na komentované prohlídce ve čtvrtek 18. ledna.

Vážení divadelní přátelé, zaměstnanci Vrchlického divadla, Galerie města Loun a KD Zastávka Vám přejí, aby úsměvy na Vašich tvářích vydržely ve zdraví a lásce po celý rok 2018.

Milena Syrovátková

Komentáře

Nabídky práce

STRÁŽNÍK POLICIE MĚSTA LOUNY

Městská policie Louny vyhlašuje výběrové řízení na funkci STRÁŽNÍKA. Naborový příspěvek ve výši 100 tisíc korun. Zájemci se mohou hlásit na služebně MěP Louny, ul. Osvoboditelů 512.
Tel.: 415 653 887
E-mail: martin.svoboda@mplouny.cz

ELEKTROMONTÉR

Společnost HANZL ELEKTROMONTÁŽE s r. o. přijme do svého týmu ELEKTROMONTÉRA. Požadujeme: ÚSO/SŠ vzdělání technického, elektro, ŘP B+E, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost. Nástupní plat 26 000,- Kč. Více informací na uvedeném telefonu.
Tel.: 775 234 861
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

STROJNÍK ČESAČKY

Pro sklizeň chmele hledáme STROJNÍKY ČESAČEK. Pracoviště v okolí Loun. Termín nástupu srpen 2018.
Tel.: 731 107 765

PRACOVNÍK DO VÝROBY

Výrobní podnik v Žatci přijme pracovníky do výroby. Vhodnější pro ženy.
Tel.: 605 262 949

ŠKOLNÍK/ŠKOLNICE

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, p. o. přijme ŠKOLNÍKA/ŠKOLNICI. Možnost přidělení služebního bytu v budově školy. Nástup od 1.9.2018.
Tel.: 474 343 395
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz

Poslední videa

Žatec: Trénink karate na koupališti

Víkendový trénink Sakura Karate-do Žatec na městském koupališti v Žatci.

Přehrát video
Žatec: Volejbalový turnaj mixů na koupališti

Žatec, koupaliště - sobotní turnaj v plážovém volejbale mixů - 3. ročník. První zápasy...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+1 v Žatci, ulice Růžová, cena 590.000 Kč. Tel: 728 651 161.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+1 v osobním vlastnictví, Tomanova ul. Louny. Byt rekonstruovaný, dům revitalizovaný, plynová kotelna. Cena 750 000 Kč. Volejte po 20. hodině: 773 69 77 68.

Vzpomínky

Růžena Lebdušková

Dne 21. 7. 2018 uplyne 30 let od úmrtí naší maminky, babičky a prababičky, paní Růženy LEBDUŠKOVÉ ze Žatce. Vzpomínají děti, vnoučata a pravnoučata.

Josef Pospíchal

Dne 16. července uplynuly 3 smutné roky, kdy od nás navždy odešel náš milovaný syn, sourozenec a strýček pan Josef Pospíchal ze Staňkovic. S láskou a úctou stále vzpomínají maminka, sourozenci a ostatní příbuzní. Děkujeme všem za vzpomínku.

Miroslav Kopáč

Dne 16. 7. uplynuly tři roky, kdy nás opustil pan Miroslav KOPÁČ. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Manželka, dcery Mirka a Lenka, vnučky Lucka, Jana a Terezka a pravnouček Honzík.