Do roku 2018 s úsměvem na tváři

2018-01-13 00:29:00

Louny (ms) Do roku 2018 vstoupilo Vrchlického divadlo postoloprtskou komedií Severočeský buchaři a v úsměvném duchu se ponese téměř celý leden. O náklonnosti lounských diváků k divadelnímu veselí svědčí vyprodaná komedie Hoří, má panenko, večerní termín představení Pro tebe cokoli (pozor, posunuli jsme začátek na 19.30), pár vstupenek ještě máme na úterý 16. ledna na Natěrače se skvělým Leošem Nohou, na mladoboleslavskou brilantní komedii Pygmalion a na odpolední termín Paulové se Zedníčkem Pro tebe cokoli. V lednu neošidíme ani hudbymilovné diváky. Navštívilo nás špičkové Smetanovo trio, tři představitelky operního a operetního světa se na jevišti Vrchlického divadla sejdou v pořadu Divy lásky a opery.

Lahůdkou, kterou si určitě nenechte ujít, je koncert Vladimíra Mišíka & ETC… ve středu 17. ledna. Hostem koncertu bude ústecký písničkář a bluesman Rohypnol Mississippi Aussig.

V lednu se na Zastávce rozjedou maturitní plesy, v neděli 14. ledna vás Taneční škola Fénix a KD Zastávka zvou na Taneční čaje s Tanečním orchestrem Jaromíra Laksy. Tradici Tanečních čajů chceme zachovat, nedělní odpoledne si již našlo své příznivce a věříme, že tanečních párů bude po parketu kroužit čím dál více.

Galerie města Loun hostí v lednu a únoru výstavu František Chaun umělec / mystik / recesista. Absolvent lounského gymnázia, který se hlásil k mladým surrealistům shromážděným tehdy kolem knihovníka Jaroslava Janíka, byl zajímavou a pozoruhodnou osobností. Právě tak zajímavá a pozoruhodná je i výstava v naší galerii. Ostatně podrobnosti o autorovi i díle se můžete dozvědět od jeho syna Igora Chauna na komentované prohlídce ve čtvrtek 18. ledna.

Vážení divadelní přátelé, zaměstnanci Vrchlického divadla, Galerie města Loun a KD Zastávka Vám přejí, aby úsměvy na Vašich tvářích vydržely ve zdraví a lásce po celý rok 2018.

Milena Syrovátková

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře a zámečníky znalé elektroprací, i brigádně. Tel.: 775 439 904.
Tel.: 775 439 904

SKLADNÍK

Přijmu zaměstnance do skladu hraček v Údlicích s částečným invalidním důchodem na 30 hodin týdně.
Tel.: 603 241 807

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

Přijmu servírku/číšníka do restaurace v Chomutově.
Tel.: 777 944 816

SERVÍRKA

Přijmeme servírku do zavedené hospody i brigádně.
Tel.: 777 339 291

POMOC DO RESTAURACE

Přijmu pomocnou sílu do restaurace.
Tel.: 728 97 95 16

Poslední videa

Lubenec: Jak se žilo v Československu

Pojďme nahlédnout do tělocvičny Masarykovy ZŠ Lubenec na výstavu Jak se žilo v Československu.

Přehrát video
Podbořany: Den otevřených dveří na gymnáziu

Seznámení s chemií na gymnáziu.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

AUTO-MOTO

Koupím motocykl Simson, Babeta, Pionýr, Mustang, Jawa, Velorex i vrak automobilu Škoda, Lada, Wartburg, Trabant, Fiat a jiné až do r. 2017. Tel: 736741967.

AUTO-MOTO

Koupím starší auto značky Škoda, Trabant atd. Za nabídky děkuji. Tel.: 777 572 563.

Vzpomínky

Jaromír Kaplan

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 24. ledna vzpomeneme jeden rok od úmrtí pana Jaromíra KAPLANA z Chraberc. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manželka, děti, vnoučata a blízká rodina. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Marie Slanařová

Dne 12. ledna tomu bylo 22 let, co od nás navždy odešla naše drahá a milovaná maminka, babička, prababička, tchýně, sestra a teta, paní Marie SLANAŘOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Marie Vitmayerová s manželem, syn František s rodinou a vnučky Dagmar a Martina s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

František Slanař

Prázdný je domov, smutno je v něm, cestička k hřbitovu zůstává jen. Více už nemůžeme dát, jen kytičku na hrob položit a s láskou vzpomínat. Dne 16. prosince tomu bylo 31 let, co od nás navždy odešel náš drahý a milovaný tatínek, tchán, dědeček a strýček, pan František SLANAŘ ze Žatce. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Marie Vitmayerová s manželem, syn František s rodinou a vnučky Dagmar a Martina s rodinami a ostatní příbuzní a známí.