Do roku 2018 s úsměvem na tváři

2018-01-13 00:29:00

Louny (ms) Do roku 2018 vstoupilo Vrchlického divadlo postoloprtskou komedií Severočeský buchaři a v úsměvném duchu se ponese téměř celý leden. O náklonnosti lounských diváků k divadelnímu veselí svědčí vyprodaná komedie Hoří, má panenko, večerní termín představení Pro tebe cokoli (pozor, posunuli jsme začátek na 19.30), pár vstupenek ještě máme na úterý 16. ledna na Natěrače se skvělým Leošem Nohou, na mladoboleslavskou brilantní komedii Pygmalion a na odpolední termín Paulové se Zedníčkem Pro tebe cokoli. V lednu neošidíme ani hudbymilovné diváky. Navštívilo nás špičkové Smetanovo trio, tři představitelky operního a operetního světa se na jevišti Vrchlického divadla sejdou v pořadu Divy lásky a opery.

Lahůdkou, kterou si určitě nenechte ujít, je koncert Vladimíra Mišíka & ETC… ve středu 17. ledna. Hostem koncertu bude ústecký písničkář a bluesman Rohypnol Mississippi Aussig.

V lednu se na Zastávce rozjedou maturitní plesy, v neděli 14. ledna vás Taneční škola Fénix a KD Zastávka zvou na Taneční čaje s Tanečním orchestrem Jaromíra Laksy. Tradici Tanečních čajů chceme zachovat, nedělní odpoledne si již našlo své příznivce a věříme, že tanečních párů bude po parketu kroužit čím dál více.

Galerie města Loun hostí v lednu a únoru výstavu František Chaun umělec / mystik / recesista. Absolvent lounského gymnázia, který se hlásil k mladým surrealistům shromážděným tehdy kolem knihovníka Jaroslava Janíka, byl zajímavou a pozoruhodnou osobností. Právě tak zajímavá a pozoruhodná je i výstava v naší galerii. Ostatně podrobnosti o autorovi i díle se můžete dozvědět od jeho syna Igora Chauna na komentované prohlídce ve čtvrtek 18. ledna.

Vážení divadelní přátelé, zaměstnanci Vrchlického divadla, Galerie města Loun a KD Zastávka Vám přejí, aby úsměvy na Vašich tvářích vydržely ve zdraví a lásce po celý rok 2018.

Milena Syrovátková

Komentáře

Nabídky práce

PRODAVAČKA

Prodejna domácích potřeb v Žatci přijme prodavačku na HPP.
Tel.: 602 883 203
E-mail: orionzatec@gmail.com

OPERÁTOR VÝROBY, TECHNIK ÚDRŽBY, SKLADNÍK

HITACHI Automotive (Průmyslový zóna Triangle, Minice 60, 438 01 Žatec) hledá do svého týmu nové kolegy na pozice OPERÁTOR VÝROBY, TECHNIK ÚDRŽBY A SKLADNÍK. Nabízíme velice zajímavé pracovní podmínky a řadu benefitů.
Kontakt: Jindřiška Vlasáková
Tel.: 775 958 236
E-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu

ÚČETNÍ (asistentka)

Požadujeme vzdělání ÚSO, znalost účetnictví a daňové evidence, programy POHODA (podmínkou) a Účto Tichý (výhodou), World, Excel, AJ výhodou, pracoviště Louny a Praha, 1-2x měsíčně porady v Brně. Životopis a motivační dopis, případně dotazy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ucetnictvi@altego.cz

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - oprávnění skupiny C, E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění.
Kontakt: Petr Rejzek
Tel.: 739 682 536

TECHNIK

Přijmeme pracovníka na hlavní pracovní poměr na pozici SAMOSTATNÝ TECHNIK, místo výkonu práce Žatec, nástup možný ihned, min. středoškolské vzdělání technického směru, práce na PC, ŘP sk. B, platové zařazení při nástupu 18-20 tisíc Kč. Životopis s kontaktem zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: osbdlouny@iol.cz

Poslední videa

Vítání občánků na radnici v Podbořanech

Sobota 13. října se nesla ve znamení vítání nejmenších občánků města. Maminkám miminek předaly kytičky děti z MŠ Bratří Čapků v Podbořanech. Podívejte se, jak všem jim to slušelo ;-)

Přehrát video
Stranná: Vinobraní

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej bytu v podílovém vlastnictví, 3+1 (78 m2), balkon, sklep, v bytovce Chožov, 9 km od Loun, 45 minut do Prahy, připraven k částečné rekonstrukci, cena 510 000 Kč, při rychlém jednání sleva. RK nevolat. Další informace do zpráv, nebo volejte: 734 366 095, 603 400 121.

Vzpomínky

Alena Krejdlová

Dne 18. 10. 2018 uplyne 5 let od chvíle, kdy nás náhle, ve věku 52 let, navždy opustila paní Alena KREJDLOVÁ z Loun. S láskou vzpomíná syn Michal, sestra Martina, maminka Marie, babička Danuše a rodina Říhova a Pavlasova. Vyslovuji velké poděkování společnosti Fujikoki Czech a jejím zaměstnancům za pomoc a účast v těžkém období naší rodiny.

Milánek Pihrt

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene… Dne 13. října tomu bylo 12 let, co nás navždy opustil náš milovaný syn, bratr a vnuk Milánek PIHRT. Stále s láskou vzpomínají rodiče, sestra a bratr s rodinami a babičky.

František Krejčí

Dne 20. října 2018 uplyne 5 let, kdy nás navždy opustil tatínek a dědeček, pan František KREJČÍ. Stále vzpomínají dcery s rodinami.