Adéla Radimcová v Café Atriu

Soňa Šímová 2018-01-27 03:52:00

CHOMUTOV (soš) — Komorní koncert odehrála uplynulý pátek v chomutovském Café Atriu Adéla Radimcová. Melodický zpěv doprovázený kytarou, publikum uchvátil.

„Styl hraní nemám vyhraněný. Hraju zkrátka to, co mě baví. Když hraji sama, je to spíše folk a pop, pop–rock. Účinkuji ale také v kapele s názvem CatchFly, kde jsme skvělá parta. Hrajeme naše vlastní písně, některé jsou od různých textařů, ale velká většina vyšla přímo od nás. A zase je to úplně jiný nářez, než když hraji sama. Vlastně moje poklidné folkové písničky se v tu ránu mění na rockové,” představila se Adéla Radimcová, které momentálně vyšlo CD složené ze starších nahrávek. „Proto také některé písně mají mírně horší kvalitu, než ty nové. Má to však svůj význam. Ty písničky jsou staré a kdybych je dnes nahrála znovu, ztratily by kouzlo,” vysvětluje Adéla. CD se jmenuje Na rozcestí a je ke stažení na AppleMusic, Spotify a dalších obchodech, které zprostředkovává Supraphon. V brzké době by jí mělo vyjít další C D . Když zrovna nekoncertuje, potkáte Adélu v chomutovském Domečku a v Šuplíku v Kadani, kde učí hru na kytaru a zpěv. Mimo to má ale také svou vlastní učebnu s názvem AidieArt, která se nachází na Žižkově náměstí v Chomutově.

Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.