Adéla Radimcová v Café Atriu

Soňa Šímová 2018-01-27 03:52:00

CHOMUTOV (soš) — Komorní koncert odehrála uplynulý pátek v chomutovském Café Atriu Adéla Radimcová. Melodický zpěv doprovázený kytarou, publikum uchvátil.

„Styl hraní nemám vyhraněný. Hraju zkrátka to, co mě baví. Když hraji sama, je to spíše folk a pop, pop–rock. Účinkuji ale také v kapele s názvem CatchFly, kde jsme skvělá parta. Hrajeme naše vlastní písně, některé jsou od různých textařů, ale velká většina vyšla přímo od nás. A zase je to úplně jiný nářez, než když hraji sama. Vlastně moje poklidné folkové písničky se v tu ránu mění na rockové,” představila se Adéla Radimcová, které momentálně vyšlo CD složené ze starších nahrávek. „Proto také některé písně mají mírně horší kvalitu, než ty nové. Má to však svůj význam. Ty písničky jsou staré a kdybych je dnes nahrála znovu, ztratily by kouzlo,” vysvětluje Adéla. CD se jmenuje Na rozcestí a je ke stažení na AppleMusic, Spotify a dalších obchodech, které zprostředkovává Supraphon. V brzké době by jí mělo vyjít další C D . Když zrovna nekoncertuje, potkáte Adélu v chomutovském Domečku a v Šuplíku v Kadani, kde učí hru na kytaru a zpěv. Mimo to má ale také svou vlastní učebnu s názvem AidieArt, která se nachází na Žižkově náměstí v Chomutově.

Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Společnost HAKUS a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na hlavním pracovní poměr v Dobroměřicích. Přihlášky přijímáme do 15. 12. 2018 osobně na adrese společnosti ve 2. patře denně do 14 hodin, nebo elektronicky na e-mailu info@hakus.cz
E-mail: info@hakus.cz

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

NABÍZÍME nebytové prostory k podnikání v Lounech (Sladkovského 1983) vedle okresního soudu. Nutno vidět! Vhodné pro provozovnu tabáku, kadeřnictví, kancelář či nehtové studio. Zájemci o prohlídku volejte: 728035202.

PRONÁJEM

Dlouhodobý pronájem garáže - u nádraží Louny město. Volná okamžitě. Tel: 728 353 521.

Vzpomínky

Vladimír Tabulka

Dne 5. 12. 2018 tomu bude již 20 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Vladimír TABULKA. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Manželka Marie, dcery a syn s rodinami.

Josef Benda

Dne 11. 12. 2018 to bude 10 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný tatínek a dědeček, pan Josef BENDA z Mukoděl. S láskou vzpomínají dcery a syn s rodinami.

Zdeněk Škorjak

Dne 2. 12. by oslavil pan ŠKORJAK Zdeněk 71. narozeniny a 10. 12. vzpomínáme smutné 15. výročí jeho smrti. Vzpomíná manželka a příbuzní.