Srdíčkový den na GSOŠ Podbořany

Redakce 2018-02-13 10:51:19

Podbořany - Poslední den před jarními prázdninami si mohli žáci školy opět podle zájmu zasoutěžit. Tentokrát o nejkrásnější a nejoriginálnější valentýnské srdce.

Každá třída ve spolupráci s třídními učiteli mohla nazdobit společné srdce z připravené šablony, dále mohli vyrábět a zdobit skupinky žáků, jednotlivé obory, zamilované i nezamilované dvojice nebo jednotlivci.

Zamilovaní tvůrci mohli použít různé materiály, výtvarné techniky a velikosti podle své fantazie a kreativity. Téměř všichni ale použili krásné šablony srdcí, které nám jako sponzorský dar věnovala firma Izopol, za což jí s láskou děkujeme. 

Hotová srdce pak byla ohodnocena nezávislou porotou technicko-administrativních pracovníků školy, kteří udělovali body za originalitu, celkový dojem a použitý materiál v kategoriích srdce třídy, srdce skupiny a srdce jednotlivců. 

Pro valentýnské dopoledne bylo našimi cukráři připraveno sladké pohoštění v podobě srdíček z lineckého těsta a kuchaři navařili punč. 

A jak srdíčkové klání dopadlo? 118 bodů nasbírala se svým srdíčkem třída 2. EG (Ekonomika a podnikání a Gastronomie), 98 bodů získala 1. MP (Malířské a Prodavačské práce) a srdce třídy 1. GEM (Gastronomie, Strojírenství a Ekonomika a podnikání) bylo ohodnoceno 97 body. 

Porotě se pak nejvíce líbilo srdce skupiny, kterou zastupovala Kateřina Cáderová a stejný počet bodů od poroty získalo i srdíčko dvojice dívek Terezy Kuthanové a Kateřiny Macháčkové. 

V kategorii jednotlivců se porotě nejvíce líbilo srdíčko Elišky Dulavové. Zvláštní cenu poroty pak získala háčkovaná srdíčka všech barev a velikostí, které ve své domácí dílně vytvořila šikovná paní učitelka Miroslava Wrubelová. 

Všechna srdce i srdíčka budou až do března zdobit chodbu naší školy a vítězové budou oceněni valentýnskými dorty symbolicky 14. února. 

Jitka Štolfová

Komentáře

Nabídky práce

PRODAVAČKA

Prodejna domácích potřeb v Žatci přijme prodavačku na HPP.
Tel.: 602 883 203
E-mail: orionzatec@gmail.com

OPERÁTOR VÝROBY, TECHNIK ÚDRŽBY, SKLADNÍK

HITACHI Automotive (Průmyslový zóna Triangle, Minice 60, 438 01 Žatec) hledá do svého týmu nové kolegy na pozice OPERÁTOR VÝROBY, TECHNIK ÚDRŽBY A SKLADNÍK. Nabízíme velice zajímavé pracovní podmínky a řadu benefitů.
Kontakt: Jindřiška Vlasáková
Tel.: 775 958 236
E-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu

ÚČETNÍ (asistentka)

Požadujeme vzdělání ÚSO, znalost účetnictví a daňové evidence, programy POHODA (podmínkou) a Účto Tichý (výhodou), World, Excel, AJ výhodou, pracoviště Louny a Praha, 1-2x měsíčně porady v Brně. Životopis a motivační dopis, případně dotazy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ucetnictvi@altego.cz

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - oprávnění skupiny C, E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění.
Kontakt: Petr Rejzek
Tel.: 739 682 536

TECHNIK

Přijmeme pracovníka na hlavní pracovní poměr na pozici SAMOSTATNÝ TECHNIK, místo výkonu práce Žatec, nástup možný ihned, min. středoškolské vzdělání technického směru, práce na PC, ŘP sk. B, platové zařazení při nástupu 18-20 tisíc Kč. Životopis s kontaktem zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: osbdlouny@iol.cz

Poslední videa

Krajanské setkání v Podbořanech pozdravil starosta

Sdružení Čechů z Volyně a jejich přátel a o.o. Českého svazu bojovníků za svobodu v Žatci se sešly na slavnostním setkání v Národním domě v Podbořanech. Pozdravil je i starosta "volyňák" Radek Reindl.

Přehrát video
Vítání občánků na radnici v Podbořanech

Sobota 13. října se nesla ve znamení vítání nejmenších občánků města. Maminkám miminek předaly kytičky děti z MŠ Bratří Čapků v Podbořanech. Podívejte se, jak všem jim to slušelo ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej bytu v podílovém vlastnictví, 3+1 (78 m2), balkon, sklep, v bytovce Chožov, 9 km od Loun, 45 minut do Prahy, připraven k částečné rekonstrukci, cena 510 000 Kč, při rychlém jednání sleva. RK nevolat. Další informace do zpráv, nebo volejte: 734 366 095, 603 400 121.

Vzpomínky

Alena Krejdlová

Dne 18. 10. 2018 uplyne 5 let od chvíle, kdy nás náhle, ve věku 52 let, navždy opustila paní Alena KREJDLOVÁ z Loun. S láskou vzpomíná syn Michal, sestra Martina, maminka Marie, babička Danuše a rodina Říhova a Pavlasova. Vyslovuji velké poděkování společnosti Fujikoki Czech a jejím zaměstnancům za pomoc a účast v těžkém období naší rodiny.

Milánek Pihrt

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene… Dne 13. října tomu bylo 12 let, co nás navždy opustil náš milovaný syn, bratr a vnuk Milánek PIHRT. Stále s láskou vzpomínají rodiče, sestra a bratr s rodinami a babičky.

František Krejčí

Dne 20. října 2018 uplyne 5 let, kdy nás navždy opustil tatínek a dědeček, pan František KREJČÍ. Stále vzpomínají dcery s rodinami.