Srdíčkový den na GSOŠ Podbořany

Redakce 2018-02-13 10:51:19

Podbořany - Poslední den před jarními prázdninami si mohli žáci školy opět podle zájmu zasoutěžit. Tentokrát o nejkrásnější a nejoriginálnější valentýnské srdce.

Každá třída ve spolupráci s třídními učiteli mohla nazdobit společné srdce z připravené šablony, dále mohli vyrábět a zdobit skupinky žáků, jednotlivé obory, zamilované i nezamilované dvojice nebo jednotlivci.

Zamilovaní tvůrci mohli použít různé materiály, výtvarné techniky a velikosti podle své fantazie a kreativity. Téměř všichni ale použili krásné šablony srdcí, které nám jako sponzorský dar věnovala firma Izopol, za což jí s láskou děkujeme. 

Hotová srdce pak byla ohodnocena nezávislou porotou technicko-administrativních pracovníků školy, kteří udělovali body za originalitu, celkový dojem a použitý materiál v kategoriích srdce třídy, srdce skupiny a srdce jednotlivců. 

Pro valentýnské dopoledne bylo našimi cukráři připraveno sladké pohoštění v podobě srdíček z lineckého těsta a kuchaři navařili punč. 

A jak srdíčkové klání dopadlo? 118 bodů nasbírala se svým srdíčkem třída 2. EG (Ekonomika a podnikání a Gastronomie), 98 bodů získala 1. MP (Malířské a Prodavačské práce) a srdce třídy 1. GEM (Gastronomie, Strojírenství a Ekonomika a podnikání) bylo ohodnoceno 97 body. 

Porotě se pak nejvíce líbilo srdce skupiny, kterou zastupovala Kateřina Cáderová a stejný počet bodů od poroty získalo i srdíčko dvojice dívek Terezy Kuthanové a Kateřiny Macháčkové. 

V kategorii jednotlivců se porotě nejvíce líbilo srdíčko Elišky Dulavové. Zvláštní cenu poroty pak získala háčkovaná srdíčka všech barev a velikostí, které ve své domácí dílně vytvořila šikovná paní učitelka Miroslava Wrubelová. 

Všechna srdce i srdíčka budou až do března zdobit chodbu naší školy a vítězové budou oceněni valentýnskými dorty symbolicky 14. února. 

Jitka Štolfová

Komentáře

Nabídky práce

PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid. Kadaň. Tel.: 605885121.
Tel.: 605 885 121

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

ZÁMEČNÍK OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ZÁMEČNÍK OBALOVNY. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

Nemov

Prodám byt 3+1 v OV v Očihově, v přízemí, před rekonstrukcí. Cena 550 tis. Tel. 739 642 162.

PRONÁJEM

Pronajmu družstevní byt 1+1. Chomutov. - Tel. 722 086 562.

Vzpomínky

Božena Hejzlová

Dne 28. 1. 2019 uplyne jeden rok od úmrtí naší maminky, babičky a prababičky paní Boženy HEJZLOVÉ z Počedělic. Vzpomínají dcera Zdenka s rodinou a dcera Ludmila s rodinou. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Jaromír Kaplan

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 24. ledna vzpomeneme dva roky od úmrtí pana Jaromíra KAPLANA z Chraberc. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manželka, děti, vnoučata a blízká rodina. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Jana Lošanová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 6. ledna by se dožila naše maminka a babička, paní Jana LOŠANOVÁ z Loun, později z Lenešic, jednaosmdesáti let, místo toho vzpomeneme 23. ledna druhé výročí jejího úmrtí. Nikdy nezapomenou dcery Jana, Jiřina a syn Jiří s rodinami.