Srdíčkový den na GSOŠ Podbořany

Redakce 2018-02-13 10:51:19

Podbořany - Poslední den před jarními prázdninami si mohli žáci školy opět podle zájmu zasoutěžit. Tentokrát o nejkrásnější a nejoriginálnější valentýnské srdce.

Každá třída ve spolupráci s třídními učiteli mohla nazdobit společné srdce z připravené šablony, dále mohli vyrábět a zdobit skupinky žáků, jednotlivé obory, zamilované i nezamilované dvojice nebo jednotlivci.

Zamilovaní tvůrci mohli použít různé materiály, výtvarné techniky a velikosti podle své fantazie a kreativity. Téměř všichni ale použili krásné šablony srdcí, které nám jako sponzorský dar věnovala firma Izopol, za což jí s láskou děkujeme. 

Hotová srdce pak byla ohodnocena nezávislou porotou technicko-administrativních pracovníků školy, kteří udělovali body za originalitu, celkový dojem a použitý materiál v kategoriích srdce třídy, srdce skupiny a srdce jednotlivců. 

Pro valentýnské dopoledne bylo našimi cukráři připraveno sladké pohoštění v podobě srdíček z lineckého těsta a kuchaři navařili punč. 

A jak srdíčkové klání dopadlo? 118 bodů nasbírala se svým srdíčkem třída 2. EG (Ekonomika a podnikání a Gastronomie), 98 bodů získala 1. MP (Malířské a Prodavačské práce) a srdce třídy 1. GEM (Gastronomie, Strojírenství a Ekonomika a podnikání) bylo ohodnoceno 97 body. 

Porotě se pak nejvíce líbilo srdce skupiny, kterou zastupovala Kateřina Cáderová a stejný počet bodů od poroty získalo i srdíčko dvojice dívek Terezy Kuthanové a Kateřiny Macháčkové. 

V kategorii jednotlivců se porotě nejvíce líbilo srdíčko Elišky Dulavové. Zvláštní cenu poroty pak získala háčkovaná srdíčka všech barev a velikostí, které ve své domácí dílně vytvořila šikovná paní učitelka Miroslava Wrubelová. 

Všechna srdce i srdíčka budou až do března zdobit chodbu naší školy a vítězové budou oceněni valentýnskými dorty symbolicky 14. února. 

Jitka Štolfová

Komentáře

Nabídky práce

AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK

AUTO-Evžen Myslivec s.r.o. Louny a Slaný přijme zaměstnance na pozice AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK. Nástup možný ihned, případně dohodou. Více info na uvedeném telefonu.
Kontakt: Tomáš Dolejš
Tel.: 736 622 151
E-mail: dolejs@saz-myslivec.cz

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - oprávnění skupiny C, E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK POŠTY

Česká počta nabízí v Klášterci nad Ohří, Jirkově a Lounech volné místo na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK. Pro více info volejte nebo pište na uvedené kontakty.
Kontakt: Petr Velký
Tel.: 954 303 698
E-mail: Velky.Petr@cpost.cz

PRODAVAČ/KA, KUCHAŘ/KA BUFETU

Řeznictví a uzenářství v Chomutově (Ruská 16) přijme PRODAVAČE/KU A KUCHAŘE/KU do bufetu. Nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení.
Tel.: 777 552 553
E-mail: miroslava.vaneckova@masojiko.cz

BRIGÁDNÍK

Hledáme brigádníka na měření normovaných časů výrobních operací se zkušenostmi.
Tel.: 778 407 800

Poslední videa

Otevření Rákosníčkova hřiště v Žatci a Michal Nesvadba

V sobotu 11. srpna se v Žatci v Podměstí, pod Nákladní ulicí otevřelo nové Rákosníčkovo hřiště od společnosti Lidl. Součástí celodenního programu byl i miláček dětí Michal z Kouzelné školky ;-)

Přehrát video
Spořice: Festival Spořice Fest

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608177789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím v Žatci byt 1+1, 2+1, 3+1. RK nevolat. Nabídněte na tel.: 776 836 500.

Vzpomínky

Miroslav Nechanický

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 11. srpna tomu bylo sedm let, co nás opustil pan Miroslav NECHANICKÝ z Chlumčan. S úctou vzpomíná zarmoucená rodina.

Jitka Semová

Měla jsi tak ráda život, tolik jsi chtěla žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musela odejít… Dne 4. srpna jsme vzpomněli první výročí, kdy od nás navždy odešla paní Jitka SEMOVÁ z Lenešic. Nikdy nezapomenou manžel František, maminka Jindřiška, dcery Jitka, Maruška, Lenka, syn František s rodinou, vnoučata Adrianka a Natálka a sestra Libuše s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Jaroslav Soukup

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 16. srpna to bude nezapomenutelných 26 let, kdy zemřel můj milovaný manžel Jaroslav SOUKUP z Žiželic. Vzpomíná manželka Jiřina, dcera Jaroslava s rodinou, syn Jiří s rodinou, vnoučata a pravnoučata.