Srdíčkový den na GSOŠ Podbořany

Redakce 2018-02-13 10:51:19

Podbořany - Poslední den před jarními prázdninami si mohli žáci školy opět podle zájmu zasoutěžit. Tentokrát o nejkrásnější a nejoriginálnější valentýnské srdce.

Každá třída ve spolupráci s třídními učiteli mohla nazdobit společné srdce z připravené šablony, dále mohli vyrábět a zdobit skupinky žáků, jednotlivé obory, zamilované i nezamilované dvojice nebo jednotlivci.

Zamilovaní tvůrci mohli použít různé materiály, výtvarné techniky a velikosti podle své fantazie a kreativity. Téměř všichni ale použili krásné šablony srdcí, které nám jako sponzorský dar věnovala firma Izopol, za což jí s láskou děkujeme. 

Hotová srdce pak byla ohodnocena nezávislou porotou technicko-administrativních pracovníků školy, kteří udělovali body za originalitu, celkový dojem a použitý materiál v kategoriích srdce třídy, srdce skupiny a srdce jednotlivců. 

Pro valentýnské dopoledne bylo našimi cukráři připraveno sladké pohoštění v podobě srdíček z lineckého těsta a kuchaři navařili punč. 

A jak srdíčkové klání dopadlo? 118 bodů nasbírala se svým srdíčkem třída 2. EG (Ekonomika a podnikání a Gastronomie), 98 bodů získala 1. MP (Malířské a Prodavačské práce) a srdce třídy 1. GEM (Gastronomie, Strojírenství a Ekonomika a podnikání) bylo ohodnoceno 97 body. 

Porotě se pak nejvíce líbilo srdce skupiny, kterou zastupovala Kateřina Cáderová a stejný počet bodů od poroty získalo i srdíčko dvojice dívek Terezy Kuthanové a Kateřiny Macháčkové. 

V kategorii jednotlivců se porotě nejvíce líbilo srdíčko Elišky Dulavové. Zvláštní cenu poroty pak získala háčkovaná srdíčka všech barev a velikostí, které ve své domácí dílně vytvořila šikovná paní učitelka Miroslava Wrubelová. 

Všechna srdce i srdíčka budou až do března zdobit chodbu naší školy a vítězové budou oceněni valentýnskými dorty symbolicky 14. února. 

Jitka Štolfová

Komentáře

Nabídky práce

DOZORCE/STRÁŽNÝ

Vězeňská služba České republiky, Věznice Všehrdy hledá DOZORCE/STRÁŽNÉHO. Nástupní plat od 22 240,- Kč (hrubého). Pro více informací pište nebo volejte na uvedené kontakty.
Tel.: 474 697 111
E-mail: info@vez.vse.justice.cz

OBSLUHA CNC STROJŮ

Společnost Ishimitsu se sídlem v Lounech hledá do svého týmu pracovníka na pozici OBSLUHA CNC STROJŮ. Nabízíme: Nepřetržitý i 3-směnný provoz, stravování v zavodní jídelně, příspěvek na dojíždění a penzijní pojištění, systém měsíčních a pololetních odměn, přátelské prostředí, zázemí stabilního zaměstnavatele. Více info na telefonu 415 930 414, e-mail: hr@ishimitsu.cz.

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Přijmeme mzdovou účetní do Žatce. Náplní je zpracování mzdové agendy pro soukromé společnosti. Požadujeme min. 3 roky mzdové praxe. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený e-mail. Ing. Pavel Dvorský, Ph.D. (Dukelská 3189, 438 01 Žatec).
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský, Ph.D.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz

ŘIDIČ AUTOBUSU

Přijmu řidiče autobusu s praxí. Chomutov. - Tel. 608 622 222.

PRODAVAČKA VE STÁNKU

Přijmu PRODAVAČKU pro stánkový prodej do zoo Chomutov. Nástup ihned. Do 10/2018. - Tel. 602 439 401.

Poslední videa

Novohradská pouť, ukázka sokolnictví

Ukázky sokolnictví návštěvníci pouti na Novém Hradě viděli na druhém nádvoří.

Přehrát video
Novohradská pouť, tanec kankán

Kankán v podání tanečnic se setkal s velkým potleskem.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

SPOLUBYDLENÍ V POSTOLOPRTECH. V Postoloprtech na Lounsku nabízím jeden volný neprůchozí pokoj v bytě 2+1. Pokoj obsahuje postel, skříň, psací stůl a židli. V bytě je k dispozici kuchyň s ledničkou, pračkou, mikrovlnkou. Cena 3000 Kč. Tel. 721 419 384

PRONÁJEM

Nabízím k pronájmu byt 3+1 v OV s balkonem ve Vroutku. Byt se nachází ve druhém patře. Byt má k dispozici sklepní kóji v suterénu. Kuchyň je po rekonstrukci a je vybavena elektrickými spotřebiči. V bytě jsou plastová okna a je po částečné rekonstrukci. V předsíni je pak vestavěná šatní skříň. Vytápění bytu je řešeno akumulačními kamny. Byt je volný k nastěhování od 1. 6. 2018. Měsíční cena pronájmu, včetně všech poplatků, je 7500,- Kč. Bližší informace na tel. čísle 732 688 616. Volejte pouze po 11. hodině.

Vzpomínky

Vladimír Pecháček

Dne 22. května uplyne 5 smutných let od úmrtí pana Vladimíra PECHÁČKA. S láskou stále vzpomíná manželka Jana a děti Jana a Vláďa s rodinami.

Rudolf Wolf a Irena Wolfová

Dne 26. června uplyne 35 let, od úmrtí pana Rudolfa WOLFA ze Žatce a dne 23. 5. uplyne 20 let, od úmrtí paní Ireny WOLFOVÉ ze Žatce. Stále vzpomíná celá rodina.

Petruška Strnadová

Těžko se s tebou loučilo, těžko je bez tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci tě budeme mít. Dne 26. 5. uplyne 14 let, co nás navždy opustila naše dcera a maminka Petruška STRNADOVÁ z Tvršic. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou maminka, dcera Terezka, druh Pavel, sestry s rodinami a ostatní příbuzní.