Lubenecké dívky vyhrály oblastní kolo a obsadily 3. místo v okresním

2018-04-05 08:39:00

Lubenec — Přehazovaná je průpravná hra pro volejbal a z toho důvodu je tady mnoho podobností. Dalo by se říci, že se „nepinká“, ale přehazuje a pravidla jsou stejná jako u volejbalu (počítání, střídání, změny postavení, hráči přední a zadní řady atd.). Tato hra je každoročně zařazena Asociací školních sportovních klubů pro žákyně 6. a 7. tříd. I naše škola se pravidelně setkává s týmy ostatních škol, aby si děvčata mohla vyzkoušet své dovednosti a zkušenosti ze hry.

V letošním školním roce jsme zažili pro nás zatím největší úspěch – 1. místo v oblastním kole regionu Podbořanska. Tímto se nám otevřela „cesta“ do Loun, kde se konalo okresní kolo za účasti pěti sportovních týmů škol ze Žatce a Loun. Velmi oceňuji sportovní nadšení a sílu dívek celého osmičlenného týmu Masarykovy základní školy Lubenec, které neváhaly a jely zabojovat. A to se jim vyplatilo. Získaly krásné 3. místo, přivezly diplom, pohár a rozzářené oči z povedené hry.

Poděkování patří i starším žákyním z 8. a 9. třídy, které vzaly mladší spolužačky mezi sebe a pomohly natrénovat taktiku a strategii hry.

Jako učitelka k tomu mohu pouze dodat, že mám velkou radost, když vidím chuť, elán, zdravé soutěžení a hlavně prima partu.

Věra Floriánová, Masarykova ZŠ Lubenec

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video