Kulturní tipy: kam vyrazit na Chomutovsku

Soňa Šímová 2018-04-06 11:35:07

Pravidelné kulturní tipy kam vyrazit v okrese Chomutov....

PÁTEK 6. DUBNA

Chomutov — od 19 hodin v divadle Dan Bárta a Illustratosphere — Mezi vrcholy tour 2018.

Klášterec nad Ohří — od 18 hodin na zámku Madamme de Paris — koncertní recitál Radky Fišarové s akordeonistou Aliaksandrem Yasinským a kytaristou Miroslavem Linkou.

SOBOTA 7. DUBNA

Chomutov — od 19 hodin v Hřebíkárně Kieslovski.

NEDĚLE 8. DUBNA

Kadaň — od 15 hodin v KD Střelnice Maková panenka.  


PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVY:

Chomutov — do 2. června v Oblastním muzeu Smrtí to nekončí aneb Tisíc let spali ve stínu Radobýlu; do 20. června v galerii Zlatý klenot Obrazy, sochy a grafika — Roman Křelina a Vít Křelina; v galerii Lurago výstava obrazů slovenské malířky žijící v Praze Andrey Ehred — Sny; do 31. května ve výstavních prostorách SKKS v prvním patře Blanka Pittnerová — výstava o Boleboři; do 29. června v Galerii Na schodech chomutovské knihovny Foto minerálů Jindřicha Pittnera; do 30. června v kostele svatého Ignáce fotografie Lucie Stříbrské Connected.

Jirkov — do 20. dubna v Galerii Jirkov Světlo bohyně aneb tvořivá síla ženy.

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video