Chance 3x3 Tour zahájila turnajem v Lounech

Lucie Steklá 2018-04-07 06:25:51

V Lounech se hrál první turnaj letošní Chance 3x3 Tour. V pátek a sobotu proběhl v Lounech první letošní turnaj v basketbalu 3x3 v rámci Chance 3x3 Tour.

Louny (lus) V pátek a sobotu proběhl v Lounech první letošní turnaj v basketbalu 3x3 v rámci Chance 3x3 Tour. Nekonal se však pod širým nebem, nýbrž ve sportovní hale, kde tak odstartoval i první ročník spojené Tour Čechů, Slováků a Poláků.

Páteční předprogram Easter turnaje v rámci Chance 3x3 Tour patřil v lounské sportovní hale mladším kategoriím, když se utkali chlapci v kategoriích U13, U14 a U15. Nejmladší kategorie U11 a U12 změřily síly v mixech. U11 ovládly Gold Tigers, kteří porazili ve finále Red Fox 10:9. O rok starší mixy patřily domácím Levhartům, kteří přehráli Bagži 13:10. Nejlepší chlapecký tým U13 byl Baník Most, ten zvítězil nad BurgerTeamem 9:4. V U14 Horsáci rozstříleli ve finále 19:5 celek Miners a slaví vítězství a v U15 byli nejlepší domácí Tygři Louny, kteří urvali těsnou výhru 9:8 nad KlacekPátors. 3x3 Central Europe Tour si teď na chvíli dá pauzu, aby mohla pokračovat už pod širým nebem v Košicích 13. května. Chance 3x3 Tour napíše své druhé letošní pokračování 26. května v Ostravě. 

Bílá sobota patřila v Lounech mužskému turnaji, na který se sjelo sedmnáct týmů včetně dvou celků ze Slovenska a po jednom z Polska a Černé Hory. Týmy byly rozděleny do čtyř skupin a vždy dva nejlepší postupovaly do čtvrtfinále. Už skupinové bitvy byly extrémně vyrovnané a vše vyvrcholilo skvělým play off, které bavilo přítomné diváky i samotné hráče. Ve čtvrtfinále skončil favorizovaný Humpolec Bernard s Romanem Zachrlou, který nestačil na Dirty Cooking 17:21. Vypadli i Grit and Grind po těsné porážce 17:19 s Game Changers. Těsná byla i výhra Sokolíků nad slovenským Meferes Prievidza 18:12. Jediné jasnější čtvrtfinále bylo mezi černohorským Ralja Intergalactic a slovenským Čistiaci Prostriedok, který vyhráli Černohorci 21:9 před časovým limitem. Semifinále patřilo dalším vyrovnaným bitvám, když Sokolíci jen těsně nestačili na Černohorce Ralja Intergalactic 15:21 a Dirty Cooking prošli do finále po výhře nad Game Changers 19:17. Finále bylo jasnou záležitostí hráčů Intergalacticu, kteří rozstříleli Dirty Cooking před časovým limitem 21:9 a mohli slavit. „Turnaj v Lounech se nám moc líbil. Opravdu nás mile překvapila jeho kvalita a dobrá úroveň. Přijeli jsme si sem hlavně pro body a finálovou účast na české Tour, protože tam chceme bojovat o World Tour,“ radoval se tým ve složení Vašo Aleksič, Marko Stojanovič, Nebojsa Kilijan a Petar Perunovič. Zklamaní poražení finalisté Dirty Cooking hráli ve složení Alex Positi, Ctirad Klimánek, Jan Veselý a Roman Radovskii.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video