Chance 3x3 Tour zahájila turnajem v Lounech

Lucie Steklá 2018-04-07 06:25:51

V Lounech se hrál první turnaj letošní Chance 3x3 Tour. V pátek a sobotu proběhl v Lounech první letošní turnaj v basketbalu 3x3 v rámci Chance 3x3 Tour.

Louny (lus) V pátek a sobotu proběhl v Lounech první letošní turnaj v basketbalu 3x3 v rámci Chance 3x3 Tour. Nekonal se však pod širým nebem, nýbrž ve sportovní hale, kde tak odstartoval i první ročník spojené Tour Čechů, Slováků a Poláků.

Páteční předprogram Easter turnaje v rámci Chance 3x3 Tour patřil v lounské sportovní hale mladším kategoriím, když se utkali chlapci v kategoriích U13, U14 a U15. Nejmladší kategorie U11 a U12 změřily síly v mixech. U11 ovládly Gold Tigers, kteří porazili ve finále Red Fox 10:9. O rok starší mixy patřily domácím Levhartům, kteří přehráli Bagži 13:10. Nejlepší chlapecký tým U13 byl Baník Most, ten zvítězil nad BurgerTeamem 9:4. V U14 Horsáci rozstříleli ve finále 19:5 celek Miners a slaví vítězství a v U15 byli nejlepší domácí Tygři Louny, kteří urvali těsnou výhru 9:8 nad KlacekPátors. 3x3 Central Europe Tour si teď na chvíli dá pauzu, aby mohla pokračovat už pod širým nebem v Košicích 13. května. Chance 3x3 Tour napíše své druhé letošní pokračování 26. května v Ostravě. 

Bílá sobota patřila v Lounech mužskému turnaji, na který se sjelo sedmnáct týmů včetně dvou celků ze Slovenska a po jednom z Polska a Černé Hory. Týmy byly rozděleny do čtyř skupin a vždy dva nejlepší postupovaly do čtvrtfinále. Už skupinové bitvy byly extrémně vyrovnané a vše vyvrcholilo skvělým play off, které bavilo přítomné diváky i samotné hráče. Ve čtvrtfinále skončil favorizovaný Humpolec Bernard s Romanem Zachrlou, který nestačil na Dirty Cooking 17:21. Vypadli i Grit and Grind po těsné porážce 17:19 s Game Changers. Těsná byla i výhra Sokolíků nad slovenským Meferes Prievidza 18:12. Jediné jasnější čtvrtfinále bylo mezi černohorským Ralja Intergalactic a slovenským Čistiaci Prostriedok, který vyhráli Černohorci 21:9 před časovým limitem. Semifinále patřilo dalším vyrovnaným bitvám, když Sokolíci jen těsně nestačili na Černohorce Ralja Intergalactic 15:21 a Dirty Cooking prošli do finále po výhře nad Game Changers 19:17. Finále bylo jasnou záležitostí hráčů Intergalacticu, kteří rozstříleli Dirty Cooking před časovým limitem 21:9 a mohli slavit. „Turnaj v Lounech se nám moc líbil. Opravdu nás mile překvapila jeho kvalita a dobrá úroveň. Přijeli jsme si sem hlavně pro body a finálovou účast na české Tour, protože tam chceme bojovat o World Tour,“ radoval se tým ve složení Vašo Aleksič, Marko Stojanovič, Nebojsa Kilijan a Petar Perunovič. Zklamaní poražení finalisté Dirty Cooking hráli ve složení Alex Positi, Ctirad Klimánek, Jan Veselý a Roman Radovskii.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video