Bod za bojovnost. Louny v dohrávce remizovaly s Motorletem. V penaltách byli úspěšnější hosté

Lucie Steklá 2018-04-13 14:38:00

Louny (fk) K dohrávce sedmnáctého kola jarní části soutěže Fortuna divize B nastoupili ve středu hráči Fotbalového klubu Louny. Na domácím hřišti přivítali favorizované mužstvo FK Motorlet Praha.  Další utkání hrají Louny již v neděli 15. dubna, výkop je v 16 hodin, soupeřem jsou Hrobce.

Hosté od začátku utkání potvrzovali roli favorita a domácí brankář Pokorný se musel hodně činit, aby uhájil čisté konto. Nakonec kapituloval po zahrávaném pokutovém kopu, nařízeném po nedovoleném zákroku Popoviče ve 21. minutě zápasu. Domácí následně hru vyrovnali a po zahrávání několika standardních situací se dostali do slibných příležitostí, bohužel bez využití. A tak přišel trest. Ve 41. minutě se dostali hosté z rychlého protiútoku do dvoubrankového vedení.

Po přestávce se domácí hráči snažili tlačit za vyrovnáním. Jejich snažení začalo nabírat jasné obrysy, když v 59. minutě snížil z přímého kopu Černý a v 64. minutě vyrovnal Kurka. Hosté se snažili strhnout vedení na vlastní stranu, ale díky bojovnosti domácího mužstva skončilo utkání cennou remízou pro Louny.

Při penaltovém rozstřelu, byli v osmé sérii úspěšnější hosté a získali bod na víc.

  "Z kraje prvního poločasu nám chyběl pohyb a soupeř nás jasně přehrával. S přibývajícím časem jsme hru vyrovnali, ale bohužel jsme inkasovali z rychlého protiútoku na dva nula. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji a s trochou dávkou štěstí vyrovnali. Do konce utkání jsme bojovností cennou remízu udrželi.        

 

Louny – Motorlet Praha 2:2 (0:2) PK 6:7 

Branky: 64. Kurka Tomáš, 59. Černý Jakub – 23. (PK) Sodoma Jiří, 41. Pyšek Jan. Rozhodčí: Talpáš Petr. 188 diváků. ŽK 0:1.

Sestava: Pokorný – Fiřt, Černý, Krejčík, Hrnčíř (63. Pergl) – Popovič, Kotlan – Zicha (90. Myšák), Suchý, Kůrka (72. Vondráček) – Zeman.


 Další utkání hrají Louny již v neděli 15. dubna, výkop je v 16 hodin, soupeřem jsou Hrobce. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ VELTĚŽE

Obec Veltěže vyhlašuje konkursní řízení na pozici ŘEDITELE/KY Mateřské školy Veltěže. Přihlášky zasílejte doporučeně nejpozději do 15. dubna 2019 na adresu: Obec Veltěže, Perucká 73, 440 01 Veltěže. Obálku označte ,,Konkursní řízení - MŠ neotvírat". Bližší info najdete na www.velteze.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu SOCIÁLNÍ PRACOVNICI/PRACOVNÍKA na dobu neurčitou s možností nástupu od 1. dubna 2019. Požadujeme Vzdělání (DiS, BC., Mgr., popř. jiné) dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a zájem o naší cílovou skupinu - senioři. Životopisy zasílejte do 29.3. na uvedený e-mail. Do zprávy napište název zaměstnání, o které se ucházíte.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu ZDRAVOTNÍ SESTRU na poloviční úvazek na dobu určitou.
Kontakt: Irena Lukšová
Tel.: 412 314 083
E-mail: luksova@dpszatec.cz

MALÍŘ, NATĚRAČ, VÝŠKOVÝ PRACOVNÍK

Firma Výškové práce se sídlem v Chomutově přijme za výhodných platových podmínek MALÍŘE, NATĚRAČE, VÝŠKOVÉ PRACOVNÍKY.
Tel.: 602 453 600

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

Poslední videa

Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video
Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronájem zařízeného bytu 1+1, Žatec - JIH. Kauce. Tel: 603 529 362.

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Žatci, Hájkova ulice, rok po rekonstrukci. Jen pracujícím a slušným lidem, kauce 2 nájmy, bez zvířat. Cena 8 500 Kč vč. služeb a energií. Tel.: 774 236 773.

Vzpomínky

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. vzpomeneme 2. výročí, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2019 vzpomeneme třetí výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Libuše Exnerová

Bez Tebe, maminko, smutný je svět, jen vzpomínky zůstaly, jež nevrátí Tě zpět. Dne 19. 3. tomu byly 4 roky, co nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička a prababička, paní Libuše EXNEROVÁ z Měcholup. S láskou a úctou stále vzpomíná manžel Zdeněk, dcera Zdeňka s rodinou, synové Milan a Pavel s rodinami vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.