Hlasujte pro sbírky na opravu památek. Čas máte do 20. května!

Redakce 2018-05-16 14:18:00

Podbořansko, Lounsko (lus, až) Do neděle 20. května můžete hlasovat on-line na stránkách soutěže veřejných sbírek na památky Máme vybráno www.mamevybrano.cz. V soutěži je z našeho okresu celkem 6 sbírek – Kryry: Záchrana kostela Narození Panny Marie; Lenešice: Rekonstrukce kostela sv. Šimona a Judy; Louny: Rekonstrukce prostranství před Vrchlického divadlem; Očihov: Pořízení zvonů do kostela sv. Martina; Postoloprty: Oprava varhan v kostele Nanebevzetí Panny Marie; Vroutek: Obnova kostela sv. Jana Křtitele a hřbitova.

Do hlasování se můžete zapojit do neděle 20. května a podpořit libovolný projekt z okresu Louny, či jinou oblíbenou památku v České republice. Každá z nich může být jednou z vybraných deseti, které si rozdělí 100 tisíc korun. Každý může zaslat jen jeden hlas. K hlasování je důležité znát přidělené číslo projektu. Hlasuje se na stránce http://www.mamevybrano.cz/index.php?lnk=70.

Abychom vám usnadnili hledání, níže nabízíme odkazy na přihlášené projekty z okresu Louny (včetně čísla pro hlasování): 

191 – Kryry: Záchrana kostela Narození Panny Marie

192 – Lenešice: Rekonstrukce kostela sv. Šimona a Judy

196 – Louny: Rekonstrukce prostranství před Vrchlického divadlem

197 – Očihov: Pořízení zvonů do kostela sv. Martina

198 – Postoloprty: Oprava varhan v kostele Nanebevzetí Panny Marie

203 – Vroutek: Obnova kostela sv. Jana Křtitele a hřbitova

Letos běží již sedmý ročník soutěže veřejných sbírek na památky Máme vybráno. Institut pro památky a kulturu pořádá od roku 2012 projekt zaměřený na financování památek s názvem Máme vybráno. Jeho součástí je konference a soutěž veřejných sbírek. Vyhlášení výsledků sedmého ročníku se uskuteční 29. května v dominikánském klášteře v Praze. Záštitu převzal ministr kultury PhDr. Ilja Šmíd a Asociace krajů ČR.


Komentáře

Nabídky práce

DOZORCE/STRÁŽNÝ

Vězeňská služba České republiky, Věznice Všehrdy hledá DOZORCE/STRÁŽNÉHO. Nástupní plat od 22 240,- Kč (hrubého). Pro více informací pište nebo volejte na uvedené kontakty.
Tel.: 474 697 111
E-mail: info@vez.vse.justice.cz

OBSLUHA CNC STROJŮ

Společnost Ishimitsu se sídlem v Lounech hledá do svého týmu pracovníka na pozici OBSLUHA CNC STROJŮ. Nabízíme: Nepřetržitý i 3-směnný provoz, stravování v zavodní jídelně, příspěvek na dojíždění a penzijní pojištění, systém měsíčních a pololetních odměn, přátelské prostředí, zázemí stabilního zaměstnavatele. Více info na telefonu 415 930 414, e-mail: hr@ishimitsu.cz.

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Přijmeme mzdovou účetní do Žatce. Náplní je zpracování mzdové agendy pro soukromé společnosti. Požadujeme min. 3 roky mzdové praxe. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený e-mail. Ing. Pavel Dvorský, Ph.D. (Dukelská 3189, 438 01 Žatec).
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský, Ph.D.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz

ŘIDIČ AUTOBUSU

Přijmu řidiče autobusu s praxí. Chomutov. - Tel. 608 622 222.

PRODAVAČKA VE STÁNKU

Přijmu PRODAVAČKU pro stánkový prodej do zoo Chomutov. Nástup ihned. Do 10/2018. - Tel. 602 439 401.

Poslední videa

Novohradská pouť, ukázka sokolnictví

Ukázky sokolnictví návštěvníci pouti na Novém Hradě viděli na druhém nádvoří.

Přehrát video
Novohradská pouť, tanec kankán

Kankán v podání tanečnic se setkal s velkým potleskem.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

SPOLUBYDLENÍ V POSTOLOPRTECH. V Postoloprtech na Lounsku nabízím jeden volný neprůchozí pokoj v bytě 2+1. Pokoj obsahuje postel, skříň, psací stůl a židli. V bytě je k dispozici kuchyň s ledničkou, pračkou, mikrovlnkou. Cena 3000 Kč. Tel. 721 419 384

PRONÁJEM

Nabízím k pronájmu byt 3+1 v OV s balkonem ve Vroutku. Byt se nachází ve druhém patře. Byt má k dispozici sklepní kóji v suterénu. Kuchyň je po rekonstrukci a je vybavena elektrickými spotřebiči. V bytě jsou plastová okna a je po částečné rekonstrukci. V předsíni je pak vestavěná šatní skříň. Vytápění bytu je řešeno akumulačními kamny. Byt je volný k nastěhování od 1. 6. 2018. Měsíční cena pronájmu, včetně všech poplatků, je 7500,- Kč. Bližší informace na tel. čísle 732 688 616. Volejte pouze po 11. hodině.

Vzpomínky

Vladimír Pecháček

Dne 22. května uplyne 5 smutných let od úmrtí pana Vladimíra PECHÁČKA. S láskou stále vzpomíná manželka Jana a děti Jana a Vláďa s rodinami.

Rudolf Wolf a Irena Wolfová

Dne 26. června uplyne 35 let, od úmrtí pana Rudolfa WOLFA ze Žatce a dne 23. 5. uplyne 20 let, od úmrtí paní Ireny WOLFOVÉ ze Žatce. Stále vzpomíná celá rodina.

Petruška Strnadová

Těžko se s tebou loučilo, těžko je bez tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci tě budeme mít. Dne 26. 5. uplyne 14 let, co nás navždy opustila naše dcera a maminka Petruška STRNADOVÁ z Tvršic. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou maminka, dcera Terezka, druh Pavel, sestry s rodinami a ostatní příbuzní.