Hlasujte pro sbírky na opravu památek. Čas máte do 20. května!

Redakce 2018-05-16 14:18:00

Podbořansko, Lounsko (lus, až) Do neděle 20. května můžete hlasovat on-line na stránkách soutěže veřejných sbírek na památky Máme vybráno www.mamevybrano.cz. V soutěži je z našeho okresu celkem 6 sbírek – Kryry: Záchrana kostela Narození Panny Marie; Lenešice: Rekonstrukce kostela sv. Šimona a Judy; Louny: Rekonstrukce prostranství před Vrchlického divadlem; Očihov: Pořízení zvonů do kostela sv. Martina; Postoloprty: Oprava varhan v kostele Nanebevzetí Panny Marie; Vroutek: Obnova kostela sv. Jana Křtitele a hřbitova.

Do hlasování se můžete zapojit do neděle 20. května a podpořit libovolný projekt z okresu Louny, či jinou oblíbenou památku v České republice. Každá z nich může být jednou z vybraných deseti, které si rozdělí 100 tisíc korun. Každý může zaslat jen jeden hlas. K hlasování je důležité znát přidělené číslo projektu. Hlasuje se na stránce http://www.mamevybrano.cz/index.php?lnk=70.

Abychom vám usnadnili hledání, níže nabízíme odkazy na přihlášené projekty z okresu Louny (včetně čísla pro hlasování): 

191 – Kryry: Záchrana kostela Narození Panny Marie

192 – Lenešice: Rekonstrukce kostela sv. Šimona a Judy

196 – Louny: Rekonstrukce prostranství před Vrchlického divadlem

197 – Očihov: Pořízení zvonů do kostela sv. Martina

198 – Postoloprty: Oprava varhan v kostele Nanebevzetí Panny Marie

203 – Vroutek: Obnova kostela sv. Jana Křtitele a hřbitova

Letos běží již sedmý ročník soutěže veřejných sbírek na památky Máme vybráno. Institut pro památky a kulturu pořádá od roku 2012 projekt zaměřený na financování památek s názvem Máme vybráno. Jeho součástí je konference a soutěž veřejných sbírek. Vyhlášení výsledků sedmého ročníku se uskuteční 29. května v dominikánském klášteře v Praze. Záštitu převzal ministr kultury PhDr. Ilja Šmíd a Asociace krajů ČR.


Komentáře

Nabídky práce

AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK

AUTO-Evžen Myslivec s.r.o. Louny a Slaný přijme zaměstnance na pozice AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK. Nástup možný ihned, případně dohodou. Více info na uvedeném telefonu.
Kontakt: Tomáš Dolejš
Tel.: 736 622 151
E-mail: dolejs@saz-myslivec.cz

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - oprávnění skupiny C, E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK POŠTY

Česká počta nabízí v Klášterci nad Ohří, Jirkově a Lounech volné místo na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK. Pro více info volejte nebo pište na uvedené kontakty.
Kontakt: Petr Velký
Tel.: 954 303 698
E-mail: Velky.Petr@cpost.cz

PRODAVAČ/KA, KUCHAŘ/KA BUFETU

Řeznictví a uzenářství v Chomutově (Ruská 16) přijme PRODAVAČE/KU A KUCHAŘE/KU do bufetu. Nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení.
Tel.: 777 552 553
E-mail: miroslava.vaneckova@masojiko.cz

BRIGÁDNÍK

Hledáme brigádníka na měření normovaných časů výrobních operací se zkušenostmi.
Tel.: 778 407 800

Poslední videa

Otevření Rákosníčkova hřiště v Žatci a Michal Nesvadba

V sobotu 11. srpna se v Žatci v Podměstí, pod Nákladní ulicí otevřelo nové Rákosníčkovo hřiště od společnosti Lidl. Součástí celodenního programu byl i miláček dětí Michal z Kouzelné školky ;-)

Přehrát video
Spořice: Festival Spořice Fest

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608177789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím v Žatci byt 1+1, 2+1, 3+1. RK nevolat. Nabídněte na tel.: 776 836 500.

Vzpomínky

Miroslav Nechanický

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 11. srpna tomu bylo sedm let, co nás opustil pan Miroslav NECHANICKÝ z Chlumčan. S úctou vzpomíná zarmoucená rodina.

Jitka Semová

Měla jsi tak ráda život, tolik jsi chtěla žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musela odejít… Dne 4. srpna jsme vzpomněli první výročí, kdy od nás navždy odešla paní Jitka SEMOVÁ z Lenešic. Nikdy nezapomenou manžel František, maminka Jindřiška, dcery Jitka, Maruška, Lenka, syn František s rodinou, vnoučata Adrianka a Natálka a sestra Libuše s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Jaroslav Soukup

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 16. srpna to bude nezapomenutelných 26 let, kdy zemřel můj milovaný manžel Jaroslav SOUKUP z Žiželic. Vzpomíná manželka Jiřina, dcera Jaroslava s rodinou, syn Jiří s rodinou, vnoučata a pravnoučata.