Rybáři si zachytali v centru města

Alla Želinská 2018-06-13 08:48:00

Podbořany (až) Kapři, líni, štiky, úhoři, okouni, karasi, plotice – bohatě zarybněná nádrž (kdysi městská plovárna!) čekala v sobotu na několik desítek dětských a poté dospělých účastníků rybářských závodů Izzyho memoriál, které letos třetím rokem zorganizovala skupina nadšených rybářů Big Fish Team v čele s Radkem Reindlem. Děti chytaly od 8 do 11, dospělí pak závodili 4 hodiny – od 12.30 do 16.30 hodin.

Počasí závodům přálo a jak to celé dopadlo? Výherce dětské kategorie – Kuba Porazík z Kolešova nakonec chytil 11 ryb (2 karase a 9 kaprů) a vítěz mezi dospělými – jeho táta Václav Porazík ulovil ryb osmadvacet (27 kaprů a jednoho karase)! Za své rybářské umění si odnesli pěkné ceny – 80 cm LED televizi a dron s HD kamerou WIFI. I na další výherce čekaly zajímavé ceny – např. křižník RC, moderní pruty, navijáky, lahve vina, třicetilitrový sud piva a baličky pro všechny závodníky.

„Duch Izzyho memoriálu byl naplněn, děkujeme všem za hojnou účast a za báječnou atmosféru,“ děkoval za organizátory Radek Reindl. Celodenní akci, která se protáhla do večera, završilo společné posezení při občerstvení a hře na kytaru i kontrabas. 

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

SKLADNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Hledám byt nebo menší RD na Lounsku, Žatecku, Podbořansku. Tel.: 733 691 127.

Vzpomínky

Miroslava Macáková

Dne 21. ledna uplyne 6 let, co nás opustila paní Miroslava Macáková z Loun. Nikdy nezapomenou manžel Pavel, dcera Tereza, vnučka Andrejka. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Evžen Seidl

Dne 17. 1. 2017 zemřel pan Evžen SEIDL po těžkém úrazu neslučujícím se s životem. Odešel bez slůvka rozloučení výjimečně dobrý člověk, jednatel pobočky Konfederace politických vězňů v Lounech. Vzpomíná družka M. Vrbíková a její bratr.

Pavel Kalčík

Dne 14. ledna by se dožil 75 let pan Pavel Kalčík z Loun. Nikdy nezapomenou a stále vzpomínají manželka, synové a snacha a vnoučata.