Louny v prvním přípravném utkání zvítězily

Lucie Steklá 2018-07-18 16:34:52

Přípravu na novou fotbalovou sezonu, v nové soutěži a s novým koučem, zahájil A tým FK Louny. Cílem je návrat do divize. Tréninky lounské áčko zahájilo ve čtvrtek 12. července s novým trenérem, jímž se po odstoupení Pavla Schettla, stal Zdeněk Kudela.

Ten jako sportovní ředitel pomohl Zbrojovce Brno k návratu mezi fotbalovou elitu, působil také na Žižkově, v Mladé Boleslavi či Slavii. Jeho posledním působištěm byl SK Lhota, který uplynulou sezonu ukončil na 5. místě přeboru Středočeského kraje.

Prvním soupeřem Loun v přípravě byla v úterý 17. července juniorka Teplic. Louny v něm zvítězily 3:1. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a diváci, kterých dorazila stovka, viděli jeden gól v síti hostů z kopačky Jakuba Suchého. Ve druhém poločase Louny skorovaly dvakrát. Jeden gól vstřelili i mladíci z Teplic.

Louny – Teplice 21 3:1

Branky: Suchý, Pokorný, Soukup

Sestava: Pokorný - Pergl, Vokurka, Krejčík, Tesař - Popovič, Soukup, Schettl, Suchý, Zícha – Lesniak. Na střídačce byli připravení Kubiska a Grund.

Napsal(a): Lucie Steklá