Úvod   /   Zprávy   /   Kopec srandy v Blažimi

Kopec srandy v Blažimi

Hedvika Fajkusová 2018-07-28 02:17:00

Blažim (hf) Minulou sobotu odpoledne se uskutečnila tradiční humorná soutěž ,,Blažimské Eldorádo“ na fotbalovém hřišti v Blažimi. Všichni odvážlivci si zasoutěžili a užili si kopec srandy a ti méně smělí přišli alespoň povzbudit při nestandardních soutěžních výkonech ostatní, což je mnohdy ještě větší zábava.

Připraveno bylo celkem pět soutěží. Muži mezi sebou soupeřili v disciplínách přehazování klády a v lukostřelbě. Ženy si zase zajezdili na gumovém koni a zaházeli na terč. Pro zamilované, kamarádské či rodinné smíšené páry bylo připravené jedinečné soutěžní klání ,,jízda na divokém mustangovi“.

Do soutěže se mohli přihlásit všichni starší 18 let. Dvě disciplíny byly vyhrazené pro osoby od 15 let.

Výhry v soutěži byly opravdu lákavé. Připraveny byly hodnotné ceny, jako například motorová pila, mobilní telefon, sekačka na trávu, nejrůznější domácí spotřebiče a další pěkné ceny. Navíc, kdo přišel v tematickém westernovém klobouku, mohl se rovněž zúčastnit losování o dárkové balení oblíbené medové whisky.

Od 20 hodin hrála k poslechu a tanci kapela ,,Sortiment“. Nezapomnělo se ani na dětské návštěvníky. I pro ty byl na fotbalovém hřišti v Blažimi připraven pestrý program – kolotoče, skákací hrad i ledová tříšť. O půlnoci vypuknul na počest všech vítězů a čest poražených velkolepý ohňostroj.

Příští rok se můžete těšit již na patnáctý jubilejní ročník, který nabídne ještě více disciplín a zábavy. 

Napsal(a): Hedvika Fajkusová

Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video