Slovan dominuje krajské lize

Lucie Steklá 2018-10-10 10:15:16

V bitvě o první místo v sobotu porazil rozdílem tří branek Litoměřice a vedoucí pozici si lounští hokejisté upevnili.

Louny (lus, hc) Po čtyřech kolech soutěže byly hokejové Louny první a první zůstaly i po "přímém souboji" o vedoucí post. V sobotu totiž Slovan Louny porazil Litoměřice na jejich ledě 5:8. Louny si tak upevnily první příčku s 15 body, druhé Litoměřice mají o tři body méně. 

5.kolo Krajské ligy mužů Ústeckého kraje slibovalo boj o první místo. Oba týmy měli po 12 bodech a výherce tohoto kola mohl jít do trháku. Slovan poprvé v sezoně vstoupil do utkání velmi dobře. Hráči Slovanu bruslili, vycházeli jim kombinace a přehrávali soupeře na plné čáře. Skvělý vstup završil Rais gólem na 1:0. Slovan ale od 12. minuty úplně přestal hrát a Litoměřice trestali. Nejdříve lounský odchovanec v barvách domácích - Rusý srovnal a poté Stadion během dvou minut urval skóre na svojí stranu v podání 3 gólů. Po první třetině 4:1 pro domácí.

Slovan nakoplo až vyloučení Sebastiana Dörnera, který vrazil Vavricu na hrazení a dostal trest 5 + do konce utkání. Slovan přesilovku využil a do konce druhé třetiny srovnal na 4:4.

Třetí třetina se již nesla v podobném duchu jako začátek utkání. Slovan opět soupeře válcoval, hráči bruslili a tak se již soupeřovi z Litoměřic nepodařilo nic užitečného vymyslet. Slovan si veze z derby zasloužené tři body, ikdyž výpadek tam byl. Každopádně opět Louny potvrdili, že letos nemají konkurenci. 

Za zmínku stojí hattrick lounského Michala Kouska, který ke svým přesným střelám přidal ještě dvě nahrávky a byl nejlepším hráčem na hřišti. 

Jen tak dál !!! ???

Branky a nahrávky : 12. Rusý (Pavlata, Kolenatý), 18. Krejča (Drábek), 19. Pavlata (Kolenatý), 20. Votrubec (Zedek, Purma), 46. Drábek – 9. Rais (Kousek), 24. Kousek (Dalecký), 27. Kousek (Svoboda, Szakal), 34. Svoboda (Růžek, Rais), 42. Svoboda (Kousek, Szakal), 44. Kousek (Salač, Szakal), 55. Szakal (Salač, Růžek), 59. Salač (Szakal)


V minuých týdnech Louny nahlásily také návrat hráče. S úsměvem lišáka vstoupil do nové sezony Jindra Růžek, který minulou sezonu neodehrál kvůli zranění. Dnes opět dominuje lounskému útoku a tento 188 cm vysoký forvard vede kanadské bodování týmu. 

Tuto neděli, 14., října, Louny přivítají poslední tým tabulky Lovosice. Začátek utkání je v 17 hodin. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Společnost HAKUS a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na hlavním pracovní poměr v Dobroměřicích. Přihlášky přijímáme do 15. 12. 2018 osobně na adrese společnosti ve 2. patře denně do 14 hodin, nebo elektronicky na e-mailu info@hakus.cz
E-mail: info@hakus.cz

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

NABÍZÍME nebytové prostory k podnikání v Lounech (Sladkovského 1983) vedle okresního soudu. Nutno vidět! Vhodné pro provozovnu tabáku, kadeřnictví, kancelář či nehtové studio. Zájemci o prohlídku volejte: 728035202.

PRONÁJEM

Dlouhodobý pronájem garáže - u nádraží Louny město. Volná okamžitě. Tel: 728 353 521.

Vzpomínky

Vladimír Tabulka

Dne 5. 12. 2018 tomu bude již 20 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Vladimír TABULKA. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Manželka Marie, dcery a syn s rodinami.

Josef Benda

Dne 11. 12. 2018 to bude 10 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný tatínek a dědeček, pan Josef BENDA z Mukoděl. S láskou vzpomínají dcery a syn s rodinami.

Zdeněk Škorjak

Dne 2. 12. by oslavil pan ŠKORJAK Zdeněk 71. narozeniny a 10. 12. vzpomínáme smutné 15. výročí jeho smrti. Vzpomíná manželka a příbuzní.