Slovan dominuje krajské lize

Lucie Steklá 2018-10-10 10:15:16

V bitvě o první místo v sobotu porazil rozdílem tří branek Litoměřice a vedoucí pozici si lounští hokejisté upevnili.

Louny (lus, hc) Po čtyřech kolech soutěže byly hokejové Louny první a první zůstaly i po "přímém souboji" o vedoucí post. V sobotu totiž Slovan Louny porazil Litoměřice na jejich ledě 5:8. Louny si tak upevnily první příčku s 15 body, druhé Litoměřice mají o tři body méně. 

5.kolo Krajské ligy mužů Ústeckého kraje slibovalo boj o první místo. Oba týmy měli po 12 bodech a výherce tohoto kola mohl jít do trháku. Slovan poprvé v sezoně vstoupil do utkání velmi dobře. Hráči Slovanu bruslili, vycházeli jim kombinace a přehrávali soupeře na plné čáře. Skvělý vstup završil Rais gólem na 1:0. Slovan ale od 12. minuty úplně přestal hrát a Litoměřice trestali. Nejdříve lounský odchovanec v barvách domácích - Rusý srovnal a poté Stadion během dvou minut urval skóre na svojí stranu v podání 3 gólů. Po první třetině 4:1 pro domácí.

Slovan nakoplo až vyloučení Sebastiana Dörnera, který vrazil Vavricu na hrazení a dostal trest 5 + do konce utkání. Slovan přesilovku využil a do konce druhé třetiny srovnal na 4:4.

Třetí třetina se již nesla v podobném duchu jako začátek utkání. Slovan opět soupeře válcoval, hráči bruslili a tak se již soupeřovi z Litoměřic nepodařilo nic užitečného vymyslet. Slovan si veze z derby zasloužené tři body, ikdyž výpadek tam byl. Každopádně opět Louny potvrdili, že letos nemají konkurenci. 

Za zmínku stojí hattrick lounského Michala Kouska, který ke svým přesným střelám přidal ještě dvě nahrávky a byl nejlepším hráčem na hřišti. 

Jen tak dál !!! ???

Branky a nahrávky : 12. Rusý (Pavlata, Kolenatý), 18. Krejča (Drábek), 19. Pavlata (Kolenatý), 20. Votrubec (Zedek, Purma), 46. Drábek – 9. Rais (Kousek), 24. Kousek (Dalecký), 27. Kousek (Svoboda, Szakal), 34. Svoboda (Růžek, Rais), 42. Svoboda (Kousek, Szakal), 44. Kousek (Salač, Szakal), 55. Szakal (Salač, Růžek), 59. Salač (Szakal)


V minuých týdnech Louny nahlásily také návrat hráče. S úsměvem lišáka vstoupil do nové sezony Jindra Růžek, který minulou sezonu neodehrál kvůli zranění. Dnes opět dominuje lounskému útoku a tento 188 cm vysoký forvard vede kanadské bodování týmu. 

Tuto neděli, 14., října, Louny přivítají poslední tým tabulky Lovosice. Začátek utkání je v 17 hodin. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.