Svědek či viník? Policii se přihlásil muž, který projížděl místem nehody

Lucie Steklá 2018-10-10 11:14:08

Postoloprty (lus) Tragická nehoda se stala uplynulou neděli zhruba padesát minut po půlnoci na silnici 607 u Bitozevsi. Jedná se o silnici vedoucí souběžně s novým úsekem dálnice D7. Auto tam srazilo mladého muže, který zemřel. Řidič ujel.

Mladík šel podle informací policie směrem na Postoloprty a srazil ho automobil. Chodec svým zraněním na místě podlehl. „Řidič neznámého vozidla se střetl s 22letým chodcem. Chodec utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Neznámý řidič z místa nehody ujel, aniž by mu poskytl nebo zavolal pomoc. Po řidiči vozidla, k němuž zatím nemáme žádné relevantní poznatky, nyní pátráme,“ řekl k události v neděli policejní mluvčí Daniel Vítek.

Na základě výzvy se policii přihlásil ještě týž den muž. „Jedná se o řidiče, který v inkriminovanou dobu projížděl daným místem,“ uvedla v pondělí policejní mluvčí Irena Pilařová s tím, že zatím nelze potvrdit, zda se jedná o viníka nehody. Okolnosti nehody má policistům pomoci objasnit také nařízená soudní pitva.

Uplynulý týden přinesl na lounské silnice dvacet osm dopravních nehod. Bohužel mezi ně patřil výše zmíněný noční střet chodce a vozu. Další dvě osoby byly při nehodách zraněny lehce. Všechny následky na zdraví se staly bohužel o víkendové dny.

Škoda způsobená kolizemi byla vyčíslena na 1,5 milionu korun. Víkendové střety způsobily škodu ve výši 419 tisíc korun. „Způsob jízdy se podepsal na dopravních nehodách celkem v sedmnácti případech, zvěř vběhla do cesty pěti řidičům. Svou rychlost před nárazem nepřizpůsobili tři řidiči a přednost nedali dva,” shrnula statistiku nehod v lounském okrese I. Pilařová.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.