Svědek či viník? Policii se přihlásil muž, který projížděl místem nehody

Lucie Steklá 2018-10-10 11:14:08

Postoloprty (lus) Tragická nehoda se stala uplynulou neděli zhruba padesát minut po půlnoci na silnici 607 u Bitozevsi. Jedná se o silnici vedoucí souběžně s novým úsekem dálnice D7. Auto tam srazilo mladého muže, který zemřel. Řidič ujel.

Mladík šel podle informací policie směrem na Postoloprty a srazil ho automobil. Chodec svým zraněním na místě podlehl. „Řidič neznámého vozidla se střetl s 22letým chodcem. Chodec utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Neznámý řidič z místa nehody ujel, aniž by mu poskytl nebo zavolal pomoc. Po řidiči vozidla, k němuž zatím nemáme žádné relevantní poznatky, nyní pátráme,“ řekl k události v neděli policejní mluvčí Daniel Vítek.

Na základě výzvy se policii přihlásil ještě týž den muž. „Jedná se o řidiče, který v inkriminovanou dobu projížděl daným místem,“ uvedla v pondělí policejní mluvčí Irena Pilařová s tím, že zatím nelze potvrdit, zda se jedná o viníka nehody. Okolnosti nehody má policistům pomoci objasnit také nařízená soudní pitva.

Uplynulý týden přinesl na lounské silnice dvacet osm dopravních nehod. Bohužel mezi ně patřil výše zmíněný noční střet chodce a vozu. Další dvě osoby byly při nehodách zraněny lehce. Všechny následky na zdraví se staly bohužel o víkendové dny.

Škoda způsobená kolizemi byla vyčíslena na 1,5 milionu korun. Víkendové střety způsobily škodu ve výši 419 tisíc korun. „Způsob jízdy se podepsal na dopravních nehodách celkem v sedmnácti případech, zvěř vběhla do cesty pěti řidičům. Svou rychlost před nárazem nepřizpůsobili tři řidiči a přednost nedali dva,” shrnula statistiku nehod v lounském okrese I. Pilařová.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Společnost HAKUS a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na hlavním pracovní poměr v Dobroměřicích. Přihlášky přijímáme do 15. 12. 2018 osobně na adrese společnosti ve 2. patře denně do 14 hodin, nebo elektronicky na e-mailu info@hakus.cz
E-mail: info@hakus.cz

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

NABÍZÍME nebytové prostory k podnikání v Lounech (Sladkovského 1983) vedle okresního soudu. Nutno vidět! Vhodné pro provozovnu tabáku, kadeřnictví, kancelář či nehtové studio. Zájemci o prohlídku volejte: 728035202.

PRONÁJEM

Dlouhodobý pronájem garáže - u nádraží Louny město. Volná okamžitě. Tel: 728 353 521.

Vzpomínky

Vladimír Tabulka

Dne 5. 12. 2018 tomu bude již 20 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Vladimír TABULKA. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Manželka Marie, dcery a syn s rodinami.

Josef Benda

Dne 11. 12. 2018 to bude 10 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný tatínek a dědeček, pan Josef BENDA z Mukoděl. S láskou vzpomínají dcery a syn s rodinami.

Zdeněk Škorjak

Dne 2. 12. by oslavil pan ŠKORJAK Zdeněk 71. narozeniny a 10. 12. vzpomínáme smutné 15. výročí jeho smrti. Vzpomíná manželka a příbuzní.