Svědek či viník? Policii se přihlásil muž, který projížděl místem nehody

Lucie Steklá 2018-10-10 11:14:08

Postoloprty (lus) Tragická nehoda se stala uplynulou neděli zhruba padesát minut po půlnoci na silnici 607 u Bitozevsi. Jedná se o silnici vedoucí souběžně s novým úsekem dálnice D7. Auto tam srazilo mladého muže, který zemřel. Řidič ujel.

Mladík šel podle informací policie směrem na Postoloprty a srazil ho automobil. Chodec svým zraněním na místě podlehl. „Řidič neznámého vozidla se střetl s 22letým chodcem. Chodec utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Neznámý řidič z místa nehody ujel, aniž by mu poskytl nebo zavolal pomoc. Po řidiči vozidla, k němuž zatím nemáme žádné relevantní poznatky, nyní pátráme,“ řekl k události v neděli policejní mluvčí Daniel Vítek.

Na základě výzvy se policii přihlásil ještě týž den muž. „Jedná se o řidiče, který v inkriminovanou dobu projížděl daným místem,“ uvedla v pondělí policejní mluvčí Irena Pilařová s tím, že zatím nelze potvrdit, zda se jedná o viníka nehody. Okolnosti nehody má policistům pomoci objasnit také nařízená soudní pitva.

Uplynulý týden přinesl na lounské silnice dvacet osm dopravních nehod. Bohužel mezi ně patřil výše zmíněný noční střet chodce a vozu. Další dvě osoby byly při nehodách zraněny lehce. Všechny následky na zdraví se staly bohužel o víkendové dny.

Škoda způsobená kolizemi byla vyčíslena na 1,5 milionu korun. Víkendové střety způsobily škodu ve výši 419 tisíc korun. „Způsob jízdy se podepsal na dopravních nehodách celkem v sedmnácti případech, zvěř vběhla do cesty pěti řidičům. Svou rychlost před nárazem nepřizpůsobili tři řidiči a přednost nedali dva,” shrnula statistiku nehod v lounském okrese I. Pilařová.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Anglický klubík v Nepomyšli - pohádka o Zelené Karkulce

Děti navštěvující anglický klubík při MC Jablíčko v Nepomyšli pod vedením Lenky Novákové sehrály v úterý 18. června odpoledne pro rodiče a přátele pohádku v angličtině - o Zelené Karkulce ;-)

Přehrát video
Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

CHATA PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

PRONÁJEM

Pronajmu starší byt 2+KK v Žatci v 1. patře v klidné lokalitě v centru města, od září 2019. Ne zvířata, ne děti. V nájmu 3900,- Kč je FO, el. sp. prost., odpady, záloha studená voda. Energie vlastní, plyn. topení. Kauce 10.000 Kč. Tel.: 736 271 892.

Vzpomínky

Marie Zubáková

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 23. 6. 2019 tomu bude rok, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička, prababička, teta a sestra, paní Marie ZUBÁKOVÁ z Loun. Moc nám chybíš. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi. Stále vzpomínají dcery Hana a Gábina s rodinami, sestra Stanislava a ostatní příbuzní.

Jan Mládek

Dne 21. 6. 2019 uplyne 1 rok, co nás navždy opustil Jan MLÁDEK ze Žatce. Vzpomíná rodina Jiráskova.

Stanislav Strnad

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 21. 6. uplyne 5 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček, pan Stanislav STRNAD z Tvršic. Stále vzpomínají manželka Hana a dcery Hana a Stáňa s rodinami a vnučka Terezka.