Svědek či viník? Policii se přihlásil muž, který projížděl místem nehody

Lucie Steklá 2018-10-10 11:14:08

Postoloprty (lus) Tragická nehoda se stala uplynulou neděli zhruba padesát minut po půlnoci na silnici 607 u Bitozevsi. Jedná se o silnici vedoucí souběžně s novým úsekem dálnice D7. Auto tam srazilo mladého muže, který zemřel. Řidič ujel.

Mladík šel podle informací policie směrem na Postoloprty a srazil ho automobil. Chodec svým zraněním na místě podlehl. „Řidič neznámého vozidla se střetl s 22letým chodcem. Chodec utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Neznámý řidič z místa nehody ujel, aniž by mu poskytl nebo zavolal pomoc. Po řidiči vozidla, k němuž zatím nemáme žádné relevantní poznatky, nyní pátráme,“ řekl k události v neděli policejní mluvčí Daniel Vítek.

Na základě výzvy se policii přihlásil ještě týž den muž. „Jedná se o řidiče, který v inkriminovanou dobu projížděl daným místem,“ uvedla v pondělí policejní mluvčí Irena Pilařová s tím, že zatím nelze potvrdit, zda se jedná o viníka nehody. Okolnosti nehody má policistům pomoci objasnit také nařízená soudní pitva.

Uplynulý týden přinesl na lounské silnice dvacet osm dopravních nehod. Bohužel mezi ně patřil výše zmíněný noční střet chodce a vozu. Další dvě osoby byly při nehodách zraněny lehce. Všechny následky na zdraví se staly bohužel o víkendové dny.

Škoda způsobená kolizemi byla vyčíslena na 1,5 milionu korun. Víkendové střety způsobily škodu ve výši 419 tisíc korun. „Způsob jízdy se podepsal na dopravních nehodách celkem v sedmnácti případech, zvěř vběhla do cesty pěti řidičům. Svou rychlost před nárazem nepřizpůsobili tři řidiči a přednost nedali dva,” shrnula statistiku nehod v lounském okrese I. Pilařová.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

PRODAVAČKA

Prodejna domácích potřeb v Žatci přijme prodavačku na HPP.
Tel.: 602 883 203
E-mail: orionzatec@gmail.com

OPERÁTOR VÝROBY, TECHNIK ÚDRŽBY, SKLADNÍK

HITACHI Automotive (Průmyslový zóna Triangle, Minice 60, 438 01 Žatec) hledá do svého týmu nové kolegy na pozice OPERÁTOR VÝROBY, TECHNIK ÚDRŽBY A SKLADNÍK. Nabízíme velice zajímavé pracovní podmínky a řadu benefitů.
Kontakt: Jindřiška Vlasáková
Tel.: 775 958 236
E-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu

ÚČETNÍ (asistentka)

Požadujeme vzdělání ÚSO, znalost účetnictví a daňové evidence, programy POHODA (podmínkou) a Účto Tichý (výhodou), World, Excel, AJ výhodou, pracoviště Louny a Praha, 1-2x měsíčně porady v Brně. Životopis a motivační dopis, případně dotazy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ucetnictvi@altego.cz

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - oprávnění skupiny C, E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění.
Kontakt: Petr Rejzek
Tel.: 739 682 536

TECHNIK

Přijmeme pracovníka na hlavní pracovní poměr na pozici SAMOSTATNÝ TECHNIK, místo výkonu práce Žatec, nástup možný ihned, min. středoškolské vzdělání technického směru, práce na PC, ŘP sk. B, platové zařazení při nástupu 18-20 tisíc Kč. Životopis s kontaktem zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: osbdlouny@iol.cz

Poslední videa

Vítání občánků na radnici v Podbořanech

Sobota 13. října se nesla ve znamení vítání nejmenších občánků města. Maminkám miminek předaly kytičky děti z MŠ Bratří Čapků v Podbořanech. Podívejte se, jak všem jim to slušelo ;-)

Přehrát video
Stranná: Vinobraní

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej bytu v podílovém vlastnictví, 3+1 (78 m2), balkon, sklep, v bytovce Chožov, 9 km od Loun, 45 minut do Prahy, připraven k částečné rekonstrukci, cena 510 000 Kč, při rychlém jednání sleva. RK nevolat. Další informace do zpráv, nebo volejte: 734 366 095, 603 400 121.

Vzpomínky

Alena Krejdlová

Dne 18. 10. 2018 uplyne 5 let od chvíle, kdy nás náhle, ve věku 52 let, navždy opustila paní Alena KREJDLOVÁ z Loun. S láskou vzpomíná syn Michal, sestra Martina, maminka Marie, babička Danuše a rodina Říhova a Pavlasova. Vyslovuji velké poděkování společnosti Fujikoki Czech a jejím zaměstnancům za pomoc a účast v těžkém období naší rodiny.

Milánek Pihrt

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene… Dne 13. října tomu bylo 12 let, co nás navždy opustil náš milovaný syn, bratr a vnuk Milánek PIHRT. Stále s láskou vzpomínají rodiče, sestra a bratr s rodinami a babičky.

František Krejčí

Dne 20. října 2018 uplyne 5 let, kdy nás navždy opustil tatínek a dědeček, pan František KREJČÍ. Stále vzpomínají dcery s rodinami.