Dušičky v Podbořanech - bohoslužba a lampionový průvod

Alla Želinská 2018-11-02 21:48:51

Podbořany - Kostel Božího Spasitele v Podbořanech a jeho Meditační zahrada se ve čtvrtek a pátek rozzářily svíčkami, lucerničkami, světýlky, lampiony a dětským štěbetáním, smíchem i úžasem. Nejprve se 1. listopadu sloužila vzpomínková bohoslužba za zesnulé, v pátek se u kostela tvořilo, tančilo a nakonec vyrazil lampionový průvod.

Ve čtvrtek 1. listopadu se v kostele uskutečnila vzpomínková bohoslužba za zesnulé – před bohoslužbou lidé mohly vepsat jména svých zesnulých na obětinku do vzpomínkového věnce a byla pak vzpomenuta během bohoslužby, kterou vedl br. Ivo Kraus.

Druhý den, v pátek 2. listopadu se u žlutého kostela konala již tradiční oslava dušiček a lampionový průvod, na které všechny pozval spolek Okap ve spolupráci s římskokatolickou farností Podbořany. Nechyběl svařák, čaj, tvořivá dílnička, taneční světelné vystoupení skupiny POI Dance z Domečku Chomutov a po vystoupení vyrazil lampionový průvod. Všechny pak přivítal v kostele Na kopci o. Alexander. Přinášíme několik záběrů obou krásných akcí od vás, účastníků, všem děkujeme!  

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video