Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2018-11-13 10:56:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 ve středu 14. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

V aktuálním vydání Žateckých novin se dočtete o tom, jak probíhal slavnostní večer v ŽATECKÉ SYNAGOZE, během něhož byli in memoriam ocenění sourozenci Šircovy, co symbolizoval vlčí mák na klopách vojenských uniforem během DNE VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ, a na jaké další zakázce pro město pracují ODSOUZENÍ Z VĚZNICE NOVÉ SEDLO ve své truhlářské dílně. Dozvíte se také o OSLAVÁCH na gymnáziu, jaká výstava je nyní k vidění v KŘÍŽOVĚ VILE, nebo ve kterých obcích proběhnou poslední USTAVUJÍCÍ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTEV. V krátkém rozhovoru jsme vyzpovídali mladého origamistu TOMÁŠE ZUGARA a nechybí ani pozvánky na kulturní akce, jako například PODZIMNÍ VÝSTAVU králíků, holubů a drůbeže, CESTOPISNOU BESEDU ve Staré papírně nebo PROMÍTÁNÍ dokumentu Nerodič v Galerii Sladovna.

Sportovní strana nabídne těsnou domácí výhru KUŽELKÁŘŮ i zdařilý víkend STOLNÍCH TENISTŮ. Dočtete se také o soutěži TALENT ROKU, která letos putuje do našeho města za mladými házenkáři. Pozveme vás na SVÁTEČNÍ TURNAJ v malé kopané i na tradiční SOBOTU HROU, která bude patřit dětem z celého Lounska.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Společnost HAKUS a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na hlavním pracovní poměr v Dobroměřicích. Přihlášky přijímáme do 15. 12. 2018 osobně na adrese společnosti ve 2. patře denně do 14 hodin, nebo elektronicky na e-mailu info@hakus.cz
E-mail: info@hakus.cz

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

Vzpomínky

Jiří Velš

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten nikdy nezemřel… Dne 17. 12. 2018 vzpomeneme 7. výročí úmrtí pana Jiřího VELŠE. S láskou vzpomíná rodina.

Marie Národová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 12. 12. uplyne smutných 20 let, co nás navždy opustila paní Marie NÁRODOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Marie a sestry Helena, Terezka a Miluš s rodinami.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2018 uplyne již 12 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.