Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2018-11-13 10:56:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 ve středu 14. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

V aktuálním vydání Žateckých novin se dočtete o tom, jak probíhal slavnostní večer v ŽATECKÉ SYNAGOZE, během něhož byli in memoriam ocenění sourozenci Šircovy, co symbolizoval vlčí mák na klopách vojenských uniforem během DNE VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ, a na jaké další zakázce pro město pracují ODSOUZENÍ Z VĚZNICE NOVÉ SEDLO ve své truhlářské dílně. Dozvíte se také o OSLAVÁCH na gymnáziu, jaká výstava je nyní k vidění v KŘÍŽOVĚ VILE, nebo ve kterých obcích proběhnou poslední USTAVUJÍCÍ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTEV. V krátkém rozhovoru jsme vyzpovídali mladého origamistu TOMÁŠE ZUGARA a nechybí ani pozvánky na kulturní akce, jako například PODZIMNÍ VÝSTAVU králíků, holubů a drůbeže, CESTOPISNOU BESEDU ve Staré papírně nebo PROMÍTÁNÍ dokumentu Nerodič v Galerii Sladovna.

Sportovní strana nabídne těsnou domácí výhru KUŽELKÁŘŮ i zdařilý víkend STOLNÍCH TENISTŮ. Dočtete se také o soutěži TALENT ROKU, která letos putuje do našeho města za mladými házenkáři. Pozveme vás na SVÁTEČNÍ TURNAJ v malé kopané i na tradiční SOBOTU HROU, která bude patřit dětem z celého Lounska.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.