Tento týden v týdeníku Region Podbořanska

Alla Želinská 2018-12-04 10:58:19

Týdeník Region Podbořanska vychází ve středu 5. prosince.

V Regionu č. 48 se dočtete o ocenění bezpříspěvkových dárců krve na Podbořansku, a kdo naposledy dostal Zlatý kříž za 120 odběrů. Informujeme také o kabelizaci Morů a Valova, o mobilním rozhlase v Kryrech. Nechybí ohlédnutí za prvním adventním víkendem a rozsvícením vánočních stromů a také výzva – staňte se Ježíškem seniorů ve Vroutku. Věnujeme se také reakci B. Řeřichy na zveřejněný dříve Příběh bezpráví. Najdete v týdeníku reportáž z poetické vernisáže Evy Fošenbauerové a zprávu o zprovoznění charitního šatníku, který pomáhá i na Podbořansku.

Strana 5 nabízí rozhovor s Jindřiško Riedlovou, která po 14 letech končí ve funkci ředitelky ZUŠ Louny. Kulturní stránka nabízí báseň na prosinec a pozvánky na adventní akce, najdete tu také fotoohlédnutí za zahájením adventu nebo vyprávění o výletu gymnazistů do Prahy na operu Rusalka. Sportovní stránka nabízí zprávy z klání šachistů v Podbořanech i v Krásném Dvoře, ohlédnutí za podzimem malých fotbalistů v Krásném Dvoře, pozvánku do řad florbalistů a rozhovor s mistrem světa v nohejbalu.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.