„Farmářka s kytarou“ ze Svahové uchvátila porotu Česko Slovensko má talent. Adéla Radimcová v sobotu zazpívá pro Kačenku

2018-12-07 07:03:00

CHOMUTOV (soš) — „Dal bych vám zlatý buzzer, ale vy ho nepotřebujete, protože vy jste hvězda,“ řekl po vystoupení Adély Radimcové v soutěži Česko Slovensko má talent porotce Jaro Slávik. „Každý by chtěl farmářku s kytarou,“ dodal porotce Jakub Prachař. Zpěvačka a učitelka Adéla Radimcová, která žije ve Svahové u Chomutova, potěší v sobotu 8. prosince od 15 hodin návštěvníky chomutovského kostela svatého Ignáce při Vánočním benefičním koncertu pro Kačenku.

Dostala jste se až do semifinále světově nejproslulejší talentové soutěže. Jak vnímáte svou účast v ní a celkové hodnocení?

V talentu to nebylo nazýváno jako semifinále, ale cesta do finále, neboť tam nebylo publikum, které mně osobně chybělo. Každopádně hodnocení poroty bylo skvělé, to že jsem nepostoupila do finále, mi rozhodně nevadí. Do talentu mne dostala kamarádka, a pak jsem si dala cíl „co takhle další kolo“? A tam jsem se dostala. Takže jsem maximálně spokojená. Hodně lidí nechápalo, že jsem se usmívala a byla šťastná, ale mně to prostě vyhovuje, ukázala jsem se lidem a to mi ke štěstí a doufejme dalším koncertům stačí. V talentu zaznělo, že si porotci mysleli, že si nevěřím. Tak to rozhodně není, svým písním věřím, jinak bych je nehrála. Nicméně vyjádřila jsem se tam tak, že výhru a postup přeji každému. A jak říkal pan Slávik — hotová zpěvačka, on ví, co říká, a o to více mne to těší.

Rozhodla jste se podpořit rodinu těžce postižené Kačenky, která shání peníze na auto. Proč vás příběh oslovil a uslyší diváci v kostele vaše písně ze soutěže?

Oslovil mne Stanislav Duchek, zda bych nemohla přispět svým koncertem.  Mrkla jsem se na událost, o koho se jedná. Ať by to bylo jakékoliv dítě, s jakýmkoli postižením a potřebovalo by nějak pomoci, myslím, že vždy budu chtít pomoci tak jako tak. Písně z talentu určitě diváci uslyší a i další jiné mé vlastní. Mimo to i určitě nějaké převzaté. 

Kromě učení na základní škole, zpívání a farmy máte stále svou kytarovou školu?

Ano, má kytarová škola AidieArt na Žižkově náměstí v Chomutově je stále aktuální. Kromě kytary učím i zpěv. Podrobnosti najdou zájemci na mých webových stránkách nebo na facebooku.

Foto: Adéla Radimcová zazpívala počátkem roku i v chomutovském Café Atrium. Foto: Archiv

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+2 ve 4. patře, bez výtahu, v Žatci, Hájkova ulice. Tel: 607 519 241.

Vzpomínky

Bedřich Urban

Dne 24. května vzpomeneme patnáctého smutného výročí úmrtí našeho drahého tatínka a dědečka, pana Bedřicha URBANA z Výsluní. Všem příbuzným, přátelům a známým děkují za tichou vzpomínku dcery Lenka a Eva s rodinami.

Daniela Zelinková

Dne 27. května 2019 vzpomeneme 1. smutné výročí, kdy nás navždy opustila paní Daniela ZELINKOVÁ. Děkuji všem, kteří jste ji znali, za tichou vzpomínku. Přítel Miroslav.

Ing. Jindřich Liška

Dne 21. května 2019 tomu byl rok, kdy nás navždy opustil pan Ing. Jindřich LIŠKA z Chomutova. S úctou a láskou stále vzpomínají Ivana a dcery Simona a Veronika. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.