„Farmářka s kytarou“ ze Svahové uchvátila porotu Česko Slovensko má talent. Adéla Radimcová v sobotu zazpívá pro Kačenku

2018-12-07 07:03:00

CHOMUTOV (soš) — „Dal bych vám zlatý buzzer, ale vy ho nepotřebujete, protože vy jste hvězda,“ řekl po vystoupení Adély Radimcové v soutěži Česko Slovensko má talent porotce Jaro Slávik. „Každý by chtěl farmářku s kytarou,“ dodal porotce Jakub Prachař. Zpěvačka a učitelka Adéla Radimcová, která žije ve Svahové u Chomutova, potěší v sobotu 8. prosince od 15 hodin návštěvníky chomutovského kostela svatého Ignáce při Vánočním benefičním koncertu pro Kačenku.

Dostala jste se až do semifinále světově nejproslulejší talentové soutěže. Jak vnímáte svou účast v ní a celkové hodnocení?

V talentu to nebylo nazýváno jako semifinále, ale cesta do finále, neboť tam nebylo publikum, které mně osobně chybělo. Každopádně hodnocení poroty bylo skvělé, to že jsem nepostoupila do finále, mi rozhodně nevadí. Do talentu mne dostala kamarádka, a pak jsem si dala cíl „co takhle další kolo“? A tam jsem se dostala. Takže jsem maximálně spokojená. Hodně lidí nechápalo, že jsem se usmívala a byla šťastná, ale mně to prostě vyhovuje, ukázala jsem se lidem a to mi ke štěstí a doufejme dalším koncertům stačí. V talentu zaznělo, že si porotci mysleli, že si nevěřím. Tak to rozhodně není, svým písním věřím, jinak bych je nehrála. Nicméně vyjádřila jsem se tam tak, že výhru a postup přeji každému. A jak říkal pan Slávik — hotová zpěvačka, on ví, co říká, a o to více mne to těší.

Rozhodla jste se podpořit rodinu těžce postižené Kačenky, která shání peníze na auto. Proč vás příběh oslovil a uslyší diváci v kostele vaše písně ze soutěže?

Oslovil mne Stanislav Duchek, zda bych nemohla přispět svým koncertem.  Mrkla jsem se na událost, o koho se jedná. Ať by to bylo jakékoliv dítě, s jakýmkoli postižením a potřebovalo by nějak pomoci, myslím, že vždy budu chtít pomoci tak jako tak. Písně z talentu určitě diváci uslyší a i další jiné mé vlastní. Mimo to i určitě nějaké převzaté. 

Kromě učení na základní škole, zpívání a farmy máte stále svou kytarovou školu?

Ano, má kytarová škola AidieArt na Žižkově náměstí v Chomutově je stále aktuální. Kromě kytary učím i zpěv. Podrobnosti najdou zájemci na mých webových stránkách nebo na facebooku.

Foto: Adéla Radimcová zazpívala počátkem roku i v chomutovském Café Atrium. Foto: Archiv

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Společnost HAKUS a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na hlavním pracovní poměr v Dobroměřicích. Přihlášky přijímáme do 15. 12. 2018 osobně na adrese společnosti ve 2. patře denně do 14 hodin, nebo elektronicky na e-mailu info@hakus.cz
E-mail: info@hakus.cz

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

Vzpomínky

Jiří Velš

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten nikdy nezemřel… Dne 17. 12. 2018 vzpomeneme 7. výročí úmrtí pana Jiřího VELŠE. S láskou vzpomíná rodina.

Marie Národová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 12. 12. uplyne smutných 20 let, co nás navždy opustila paní Marie NÁRODOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Marie a sestry Helena, Terezka a Miluš s rodinami.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2018 uplyne již 12 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.