„Farmářka s kytarou“ ze Svahové uchvátila porotu Česko Slovensko má talent. Adéla Radimcová v sobotu zazpívá pro Kačenku

2018-12-07 07:03:00

CHOMUTOV (soš) — „Dal bych vám zlatý buzzer, ale vy ho nepotřebujete, protože vy jste hvězda,“ řekl po vystoupení Adély Radimcové v soutěži Česko Slovensko má talent porotce Jaro Slávik. „Každý by chtěl farmářku s kytarou,“ dodal porotce Jakub Prachař. Zpěvačka a učitelka Adéla Radimcová, která žije ve Svahové u Chomutova, potěší v sobotu 8. prosince od 15 hodin návštěvníky chomutovského kostela svatého Ignáce při Vánočním benefičním koncertu pro Kačenku.

Dostala jste se až do semifinále světově nejproslulejší talentové soutěže. Jak vnímáte svou účast v ní a celkové hodnocení?

V talentu to nebylo nazýváno jako semifinále, ale cesta do finále, neboť tam nebylo publikum, které mně osobně chybělo. Každopádně hodnocení poroty bylo skvělé, to že jsem nepostoupila do finále, mi rozhodně nevadí. Do talentu mne dostala kamarádka, a pak jsem si dala cíl „co takhle další kolo“? A tam jsem se dostala. Takže jsem maximálně spokojená. Hodně lidí nechápalo, že jsem se usmívala a byla šťastná, ale mně to prostě vyhovuje, ukázala jsem se lidem a to mi ke štěstí a doufejme dalším koncertům stačí. V talentu zaznělo, že si porotci mysleli, že si nevěřím. Tak to rozhodně není, svým písním věřím, jinak bych je nehrála. Nicméně vyjádřila jsem se tam tak, že výhru a postup přeji každému. A jak říkal pan Slávik — hotová zpěvačka, on ví, co říká, a o to více mne to těší.

Rozhodla jste se podpořit rodinu těžce postižené Kačenky, která shání peníze na auto. Proč vás příběh oslovil a uslyší diváci v kostele vaše písně ze soutěže?

Oslovil mne Stanislav Duchek, zda bych nemohla přispět svým koncertem.  Mrkla jsem se na událost, o koho se jedná. Ať by to bylo jakékoliv dítě, s jakýmkoli postižením a potřebovalo by nějak pomoci, myslím, že vždy budu chtít pomoci tak jako tak. Písně z talentu určitě diváci uslyší a i další jiné mé vlastní. Mimo to i určitě nějaké převzaté. 

Kromě učení na základní škole, zpívání a farmy máte stále svou kytarovou školu?

Ano, má kytarová škola AidieArt na Žižkově náměstí v Chomutově je stále aktuální. Kromě kytary učím i zpěv. Podrobnosti najdou zájemci na mých webových stránkách nebo na facebooku.

Foto: Adéla Radimcová zazpívala počátkem roku i v chomutovském Café Atrium. Foto: Archiv

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.