V divadle zazní i nejznámější vánoční mše, mikulášskou nadílku s pohádkou chystá Jitřenka

Iveta Drlíková 2018-12-06 09:04:04

Žatecké divadlo nabídne koncert pětadvacetičlenného Ústeckého komorního orchestru, Jitřenka představení O třech sněhulácích.

V divadle zazní i nejznámější vánoční mše

Na již tradiční vánoční koncert pětadvacetičlenného Ústeckého komorního orchestru, jeho sólistů a velkého pěveckého sboru pod taktovkou Jiřího Knotteho můžete v sobotu 8. prosince zavítat do žateckého divadla. Před nejslavnější českou vánoční mší J. J. Ryby zazní známé melodie a písně od skladatelů A. Dvořáka, W. A. Mozarta, J. Offenbacha, C. Francka i muzikálové skladby od L. Bernsteina a dalších. Ve svátečním programu vystoupí sólisté Eva Boháčková - soprán, Lenka Jarolímková Schutzová - mezzosoprán, Pavel Machát - tenor, Martin Matoušek – baryton a Zuzana Čajková - sólo na klarinet. Před začátkem bude spuštěna historická opona od akademického malíře Oskara Brázdy.

O tento Vánoční koncert je mezi diváky vždy velký zájem, a tak i letos pořadatelé přidali ještě jedno odpolední představení, a to od 16 hodin. 

Mikulášská s pohádkou v Jitřence

Pokud si s dětmi chcete užít mikulášskou nadílku v komornějším prostředí, než je třeba náměstí Svobody, a navíc je potěšit pohádkou, zavítejte v neděli 9. prosince do loutkového divadélka Jitřenka. Zdejší soubor si pro ně připravil dárek v podobě představení O třech sněhulácích a samozřejmě dorazí i Mikuláš. Balíčky pro děti si od dospělého doprovodu převezmou pořadatelé před zahájením akce, které je v 15 hodin. 


Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.