V divadle zazní i nejznámější vánoční mše, mikulášskou nadílku s pohádkou chystá Jitřenka

Iveta Drlíková 2018-12-06 09:04:04

Žatecké divadlo nabídne koncert pětadvacetičlenného Ústeckého komorního orchestru, Jitřenka představení O třech sněhulácích.

V divadle zazní i nejznámější vánoční mše

Na již tradiční vánoční koncert pětadvacetičlenného Ústeckého komorního orchestru, jeho sólistů a velkého pěveckého sboru pod taktovkou Jiřího Knotteho můžete v sobotu 8. prosince zavítat do žateckého divadla. Před nejslavnější českou vánoční mší J. J. Ryby zazní známé melodie a písně od skladatelů A. Dvořáka, W. A. Mozarta, J. Offenbacha, C. Francka i muzikálové skladby od L. Bernsteina a dalších. Ve svátečním programu vystoupí sólisté Eva Boháčková - soprán, Lenka Jarolímková Schutzová - mezzosoprán, Pavel Machát - tenor, Martin Matoušek – baryton a Zuzana Čajková - sólo na klarinet. Před začátkem bude spuštěna historická opona od akademického malíře Oskara Brázdy.

O tento Vánoční koncert je mezi diváky vždy velký zájem, a tak i letos pořadatelé přidali ještě jedno odpolední představení, a to od 16 hodin. 

Mikulášská s pohádkou v Jitřence

Pokud si s dětmi chcete užít mikulášskou nadílku v komornějším prostředí, než je třeba náměstí Svobody, a navíc je potěšit pohádkou, zavítejte v neděli 9. prosince do loutkového divadélka Jitřenka. Zdejší soubor si pro ně připravil dárek v podobě představení O třech sněhulácích a samozřejmě dorazí i Mikuláš. Balíčky pro děti si od dospělého doprovodu převezmou pořadatelé před zahájením akce, které je v 15 hodin. 


Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt - 2 velké pokoje s příslušenstvím (asi 53 m2) v Lounech v Poděbradově ul. Tel. 775 400 344

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.

Vzpomínky

Božena Petrlíková

To že čas rány hojí, je pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 21. 5. uplynulo 8 let, co nás opustila naše maminka, babička a prababička, paní Božena PETRLÍKOVÁ z Lenešic. S láskou vzpomínají syn Jindřich s manželkou, vnoučata, pravnoučata a neteř Milena.

Antonín Ipser

V pondělí 20. 5. uplynuly 2 roky, kdy od nás navždy odešel pan Antonín IPSER z Loun. Vám všem, kteří vzpomenete na našeho Tondu, děkuje rodina.

Květa Davidová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 22. 5. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustila paní Květa DAVIDOVÁ ze Žatce, Stále vzpomínají syn Daniel a dcera Kamila s rodinou a ostatní příbuzní a známí.