V divadle zazní i nejznámější vánoční mše, mikulášskou nadílku s pohádkou chystá Jitřenka

Iveta Drlíková 2018-12-06 09:04:04

Žatecké divadlo nabídne koncert pětadvacetičlenného Ústeckého komorního orchestru, Jitřenka představení O třech sněhulácích.

V divadle zazní i nejznámější vánoční mše

Na již tradiční vánoční koncert pětadvacetičlenného Ústeckého komorního orchestru, jeho sólistů a velkého pěveckého sboru pod taktovkou Jiřího Knotteho můžete v sobotu 8. prosince zavítat do žateckého divadla. Před nejslavnější českou vánoční mší J. J. Ryby zazní známé melodie a písně od skladatelů A. Dvořáka, W. A. Mozarta, J. Offenbacha, C. Francka i muzikálové skladby od L. Bernsteina a dalších. Ve svátečním programu vystoupí sólisté Eva Boháčková - soprán, Lenka Jarolímková Schutzová - mezzosoprán, Pavel Machát - tenor, Martin Matoušek – baryton a Zuzana Čajková - sólo na klarinet. Před začátkem bude spuštěna historická opona od akademického malíře Oskara Brázdy.

O tento Vánoční koncert je mezi diváky vždy velký zájem, a tak i letos pořadatelé přidali ještě jedno odpolední představení, a to od 16 hodin. 

Mikulášská s pohádkou v Jitřence

Pokud si s dětmi chcete užít mikulášskou nadílku v komornějším prostředí, než je třeba náměstí Svobody, a navíc je potěšit pohádkou, zavítejte v neděli 9. prosince do loutkového divadélka Jitřenka. Zdejší soubor si pro ně připravil dárek v podobě představení O třech sněhulácích a samozřejmě dorazí i Mikuláš. Balíčky pro děti si od dospělého doprovodu převezmou pořadatelé před zahájením akce, které je v 15 hodin. 


Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

Vzpomínky

Jiří Velš

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten nikdy nezemřel… Dne 17. 12. 2018 vzpomeneme 7. výročí úmrtí pana Jiřího VELŠE. S láskou vzpomíná rodina.

Marie Národová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 12. 12. uplyne smutných 20 let, co nás navždy opustila paní Marie NÁRODOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Marie a sestry Helena, Terezka a Miluš s rodinami.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2018 uplyne již 12 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.