Husarský kousek žateckých atletů

Iveta Drlíková 2018-12-11 14:50:00

Členové Atletického klubu Žatec mají za sebou dlouhou šňůru podzimních běžeckých akcí. Zatímco sprinteři odběhali v rámci své přípravy několik závodů v hale, další početná skupinka vyrážela na závody do terénu. A nutno dodat, že se jim dařilo.

Řada z nich si doběhla pro umístění na stupních vítězů. Na přespolním běhu v Klášterci nad Ohří a v oblíbených Kralovicích byli dokonce nejúspěšnějším klubem. Navíc v Kralovicích dosáhli ojedinělého výsledku, když v kategorii juniorů obsadili všechny tři přední příčky. „Mezi dospělými ještě náš klub velmi úspěšně reprezentuje Petr Kořán a Luboš Krátký na osmnáctidílném běžeckém seriálu v Kadani v rámci zimního běžeckého poháru. Jedná se o nejmasovější běžeckou akci našeho kraje, která startuje pravidelně koncem října a končí na přelomu února a března. Tento běžecký seriál aktivně navštěvují i desítky dalších běžců z našeho města,“ říká vedoucí a trenér AK Žatec Jan Bajbora a dodává: „V letošním roce jsme si ze široké nabídky přespolních běhů vybrali Duchcov, Klášterec nad Ohří, Křivoklát, Teplice – běh kolem Doubravky, Kralovice a tréninkově i „Adventní běh“ v Žatci. Jelikož se počet mladých atletů našeho oddílu opět rapidně zvýšil, navštívili jsme tyto závody ve vyšším počtu.“

Z předních umístění AK Žatec na podzimních přespolních bězích: Klášterec nad Ohří. Elévky: 1. místo Nela Šípková, elévové: 5. Jakub Bauštein, ml. žákyně: 2. Ester Zárubová, ml. žáci: 6. Daniel Švec, 9. Filip Kalazi, st. žákyně: 4. Kateřina Vrábíková, st. žáci: 1. Pavel Řapek, dorostenci: 1. Radek Vostřel, 3. Natanael Procházka, dorostenky: 3. Tereza Kelnerová, junioři: 1. Luboš Krátký, muži mílaři: 5. Kamil Žigmund, muži hl. kategorie: 2. Petr Kořán, 4. Jan Bajbora (trenér AK Žatec soutěžící za AK Bílina).

Křivoklát: elévky: 3. Nela Šípková, ml. žáci: 2. Daniel Švec, 3. Matěj Lněníček, žákyně: 4. Kateřina Vrábíková, dorostenci: 2. Natanael Procházka, dorostenky: 2. Tereza Kelnerová, muži: 2. Jaroslav Luč (trenér AK Žatec soutěžící za AK Bílina), 5. Jan Pospíšil.

Teplice: ml. žáci: 5. Daniel Švec, st. žáci: 1. Pavel Řapek, dorostenci: 1. Radek Vostřel.

Kralovice: mini žáci: 2. Václav Bedenk, 8. Vítězslav Bedenk, ml. žákyně: 6. Adéla Friebergová, ml. žáci: 3. Matouš Kelner, 7. Jakub Bauštein, 12. Filip Berounský, st. žákyně: 1. Kateřina Vrábíková, st. žáci: 5. Daniel Švec, 7. Filip Kalazi, dorostenky: 1. Tereza Kelnerová, dorostenci: 1. Radek Vostřel, junioři: 1. Jan Pospíšil, 2. Luboš Krátký, 3. Kamil Žigmund, muži: 3. Jan Bajbora.


Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.