Husarský kousek žateckých atletů

Iveta Drlíková 2018-12-11 14:50:00

Členové Atletického klubu Žatec mají za sebou dlouhou šňůru podzimních běžeckých akcí. Zatímco sprinteři odběhali v rámci své přípravy několik závodů v hale, další početná skupinka vyrážela na závody do terénu. A nutno dodat, že se jim dařilo.

Řada z nich si doběhla pro umístění na stupních vítězů. Na přespolním běhu v Klášterci nad Ohří a v oblíbených Kralovicích byli dokonce nejúspěšnějším klubem. Navíc v Kralovicích dosáhli ojedinělého výsledku, když v kategorii juniorů obsadili všechny tři přední příčky. „Mezi dospělými ještě náš klub velmi úspěšně reprezentuje Petr Kořán a Luboš Krátký na osmnáctidílném běžeckém seriálu v Kadani v rámci zimního běžeckého poháru. Jedná se o nejmasovější běžeckou akci našeho kraje, která startuje pravidelně koncem října a končí na přelomu února a března. Tento běžecký seriál aktivně navštěvují i desítky dalších běžců z našeho města,“ říká vedoucí a trenér AK Žatec Jan Bajbora a dodává: „V letošním roce jsme si ze široké nabídky přespolních běhů vybrali Duchcov, Klášterec nad Ohří, Křivoklát, Teplice – běh kolem Doubravky, Kralovice a tréninkově i „Adventní běh“ v Žatci. Jelikož se počet mladých atletů našeho oddílu opět rapidně zvýšil, navštívili jsme tyto závody ve vyšším počtu.“

Z předních umístění AK Žatec na podzimních přespolních bězích: Klášterec nad Ohří. Elévky: 1. místo Nela Šípková, elévové: 5. Jakub Bauštein, ml. žákyně: 2. Ester Zárubová, ml. žáci: 6. Daniel Švec, 9. Filip Kalazi, st. žákyně: 4. Kateřina Vrábíková, st. žáci: 1. Pavel Řapek, dorostenci: 1. Radek Vostřel, 3. Natanael Procházka, dorostenky: 3. Tereza Kelnerová, junioři: 1. Luboš Krátký, muži mílaři: 5. Kamil Žigmund, muži hl. kategorie: 2. Petr Kořán, 4. Jan Bajbora (trenér AK Žatec soutěžící za AK Bílina).

Křivoklát: elévky: 3. Nela Šípková, ml. žáci: 2. Daniel Švec, 3. Matěj Lněníček, žákyně: 4. Kateřina Vrábíková, dorostenci: 2. Natanael Procházka, dorostenky: 2. Tereza Kelnerová, muži: 2. Jaroslav Luč (trenér AK Žatec soutěžící za AK Bílina), 5. Jan Pospíšil.

Teplice: ml. žáci: 5. Daniel Švec, st. žáci: 1. Pavel Řapek, dorostenci: 1. Radek Vostřel.

Kralovice: mini žáci: 2. Václav Bedenk, 8. Vítězslav Bedenk, ml. žákyně: 6. Adéla Friebergová, ml. žáci: 3. Matouš Kelner, 7. Jakub Bauštein, 12. Filip Berounský, st. žákyně: 1. Kateřina Vrábíková, st. žáci: 5. Daniel Švec, 7. Filip Kalazi, dorostenky: 1. Tereza Kelnerová, dorostenci: 1. Radek Vostřel, junioři: 1. Jan Pospíšil, 2. Luboš Krátký, 3. Kamil Žigmund, muži: 3. Jan Bajbora.


Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Společnost HAKUS a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na hlavním pracovní poměr v Dobroměřicích. Přihlášky přijímáme do 15. 12. 2018 osobně na adrese společnosti ve 2. patře denně do 14 hodin, nebo elektronicky na e-mailu info@hakus.cz
E-mail: info@hakus.cz

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

Vzpomínky

Jiří Velš

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten nikdy nezemřel… Dne 17. 12. 2018 vzpomeneme 7. výročí úmrtí pana Jiřího VELŠE. S láskou vzpomíná rodina.

Marie Národová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 12. 12. uplyne smutných 20 let, co nás navždy opustila paní Marie NÁRODOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Marie a sestry Helena, Terezka a Miluš s rodinami.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2018 uplyne již 12 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.