Protáhněte tělo na Nový rok

Lucie Steklá 2018-12-29 23:47:24

Během novoročního úterý se v okrese Louny uskuteční několik turistických akcí. Během silvestrovského dopoledne se v Lounech hrají dvě fotbalové utkání.

Silvestrovské dopoledne sportovně pojmou fotbalisté Loun a Černčic. Oba týmy pořádají svůj "silvestrovský fotbálek". Výkop fotbalistů FK Louny v tradičním utkání posledního dne roku je v 11 hodin. Od 12.30 začíná utkání "mladí vs. staří" fotbalistů SK Černčice. Zápasy se hrají na umělém trávníku FK Louny. 

TURISTICKÉ AKCE NA NOVÝ ROK V OKRESE LOUNY:

Turisté se na Nový rok vydají již na 42. ročník Novoročního výstupu na Oblík. Sraz zájemců je do 8.30 hodin na Suzdalském náměstí v Lounech, odkud pochod v půl deváté startuje. Očekávaný cíl je mezi jedenáctou a jednou hodinou odpolední na vrcholu Oblíku. Pořadatelem je Klub českých turistů Louny. Délka trasy na Oblík je cca 17 kilometrů. 

Dalším pochodem první den v roce je Novoroční výstup na Blšanský Chlum. Jedná se již o 11. ročník této akce. Sraz účastníků je od 10 do 10.30 hodin u lounského Kauflandu, odkud se zájemci vydají na osmikilometrovou trasu. Pořádá také KČT Louny. 

Obě akce jsou zařazeny do veřejné sbírky Novoroční čtyřlístek. 

Tradicí je na Nový rok také výšlap na Ranou. Společný novoroční výstup na Ranskou horu 1. 1. 2019 pořádá Obec Raná. Jedná se o návrat k tradičnímu společnému Novoročnímu výstupu na Ranskou horu - pro zdraví, pohodu i prokrvení těla s mottem: Jak na Nový rok, tak po celý rok. Sraz s dobrou náladou je v úterý 1. ledna v 10.30 hodin v prostorách restaurace Ponorka. Hromadný odchod je v 11 hodin. 

Turisté v Podbořanech na Nový rok připravují 38. ročník Novoroční procházky. Start je ve 13 hodin před budovou gymnázia v Podbořanech. Trasy jsou nachystány dvě – 6 a 10 kilometrů. Podrobnosti o trasách budou k dispozici na startu pochodu. "Neseďte doma a pojďte se po novoročním obědě projít po okolí našeho města," vzkazují pořadatelé. 

Novoroční sraz mají také turisté v Žatci. V pořadí šestnáctý Novoroční pochod okolím Ohře startuje tradičně od lávky u koupaliště ve 13 hodin. Trasa vede po modré do Stroupče v délce 4,5 kilometru. "Po modré turistické značce dojdeme podél řeky Ohře do Stroupče kde bude připraven oheň k opékání přinesených pochutin. Stejnou cestou se vrátíme zpět do Žatce," zvou pořadatelé. 

Turistických akcí v Ústeckém kraji se v poslední den roku 2018 a první den roku 2019 koná více. Zde nabízíme jejich přehled, více informací o nich najdete na webu Klubu českých turistů Ústeckého kraje. 

PONDĚLÍ 31. 12. 2018

Silvestrovský výstup na Klíč - 17. ročník

ÚTERÝ 1. 1. 2019

Novoroční výstup na Radobýl - 54. ročník

Novoroční výstup na Vlčí horu - 37. ročník

Novoroční výstup na Malé Sedlo - 5. ročník

Novoroční výstup na Jedlovou - 30. ročník

Novoroční pochod z Klášterce do Perštejna a zpět - 5. ročník

Novoroční výstup na Blansko - 37. ročník

Novoroční výstup na Tanečnici - 35. ročník

Novoroční výstup na Chmelík - 23. ročník

Novoroční výstup na Lovoš - 40. ročník

Novoroční pochod na Stropník - 43. ročník

Novoroční výstup na Špičák - 7. ročník

Vítání roku 2019 - 46. ročník

Novoroční Milešovka - 1. ročník Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Anglický klubík v Nepomyšli - pohádka o Zelené Karkulce

Děti navštěvující anglický klubík při MC Jablíčko v Nepomyšli pod vedením Lenky Novákové sehrály v úterý 18. června odpoledne pro rodiče a přátele pohádku v angličtině - o Zelené Karkulce ;-)

Přehrát video
Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

CHATA PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

PRONÁJEM

Pronajmu starší byt 2+KK v Žatci v 1. patře v klidné lokalitě v centru města, od září 2019. Ne zvířata, ne děti. V nájmu 3900,- Kč je FO, el. sp. prost., odpady, záloha studená voda. Energie vlastní, plyn. topení. Kauce 10.000 Kč. Tel.: 736 271 892.

Vzpomínky

Marie Zubáková

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 23. 6. 2019 tomu bude rok, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička, prababička, teta a sestra, paní Marie ZUBÁKOVÁ z Loun. Moc nám chybíš. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi. Stále vzpomínají dcery Hana a Gábina s rodinami, sestra Stanislava a ostatní příbuzní.

Jan Mládek

Dne 21. 6. 2019 uplyne 1 rok, co nás navždy opustil Jan MLÁDEK ze Žatce. Vzpomíná rodina Jiráskova.

Stanislav Strnad

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 21. 6. uplyne 5 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček, pan Stanislav STRNAD z Tvršic. Stále vzpomínají manželka Hana a dcery Hana a Stáňa s rodinami a vnučka Terezka.