Rozloučení s rokem 2018

Jindřiška Riedlová 2019-01-03 14:29:03

Louny (jr) Posledním koncertem žáků Základní umělecké školy Louny v roce 2018 byl „Adventní písňový koncert Elišky Drbohlavové a Jaroslava Parmy“, který se konal v kostele Církve československé husitské v pátek 21. prosince od 18 hodin. Na svůj adventní koncert plný vánoční atmosféry pozvali veřejnost Eliška Drbohlavová a Jaroslav Parma z pěvecké třídy učitelky Marcely Brýdové. Na klavír oba žáky doprovodila učitelka Ivana Derflerová.

Na závěr krásného koncertu vystoupila Jindřiška Riedlová, ředitelka školy, pro kterou to byl také poslední koncert v její funkci ředitelky školy, a poděkovala třem nejlepším žákům hudebního oboru, kteří se zapojili do projektu „K čemu slunce, když není den?“ a vzorně reprezentovali školu nejen v ČR, ale i v zahraničí. Jsou to: Kamila Hájková, Eliška Drbohlavová a Jaroslav Parma. Všichni obdrželi fotoknihu ze své cesty – Austrálie 2018. Poděkování patří i učitelkám, které všechny žáky vzorně připravily - Marcele Brýdové a Renatě Zázvorkové. 

Poděkování v podobě fotoknihy z tříleté spolupráce obdržel také hudební skladatel Daniel Dobiáš, který přítomné pozdravil svou vánoční skladbou. Koncert byl krásnou a důstojnou tečkou za rokem 2018. 

 

Jindřiška Riedlová

Komentáře

Nabídky práce

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

SKLADNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Hledám byt nebo menší RD na Lounsku, Žatecku, Podbořansku. Tel.: 733 691 127.

Vzpomínky

Miroslava Macáková

Dne 21. ledna uplyne 6 let, co nás opustila paní Miroslava Macáková z Loun. Nikdy nezapomenou manžel Pavel, dcera Tereza, vnučka Andrejka. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Evžen Seidl

Dne 17. 1. 2017 zemřel pan Evžen SEIDL po těžkém úrazu neslučujícím se s životem. Odešel bez slůvka rozloučení výjimečně dobrý člověk, jednatel pobočky Konfederace politických vězňů v Lounech. Vzpomíná družka M. Vrbíková a její bratr.

Pavel Kalčík

Dne 14. ledna by se dožil 75 let pan Pavel Kalčík z Loun. Nikdy nezapomenou a stále vzpomínají manželka, synové a snacha a vnoučata.