Tento týden v Lounském Pressu

Lucie Steklá 2019-01-08 09:43:00

Ve středu 9. ledna vychází první číslo týdeníku Lounský Press v letošním roce.

Dočtete se v něm o autobusové krizi, na níž vydělali cestující. V zavedeném náhradním režimu jezdí zadarmo. Situace má trvat zhruba tři týdny. Nabízíme ohlédnutí za oslavami příchodu nového roku, ať už oslavu vietnamské komunity v Lounech, nebo řadě turistických akcí, které se na Lounsku konaly. Dočtete se také o nadílce lounských "Ježíškových vnoučat", která nadělovala v žateckém domově důchodců i tříkrálové sbírce, která trvá do 14. ledna. Smutnou zprávou je úmrtí bývalého lounského starosty Emila Volkmanna, pietní setkání se koná v neděli v divadle. Dozvíte se také, co čeká obce v letošním roce. 

Nechybí další díl seriálu "po památkách architekta Františka Hiekeho i nová rubrika "Na slovíčko s psycholožkou Dr. Danou Cooke s níž také přinášíme obsáhlý rozhovor. Strana čtyři nabízí ohlédnutí za událostmi roku 2018 v okrese Louny. 

Na sportovní stránce se dočtete o dalším ročníku Memoriálu Miloše Korpy, chystané cyklo jízdě Pedál 2019, úspěchu cyklisty Jindřicha na Mistrovstí České republiky, o tom, jak se daří atletům z AK Louny i oslavách 85. narozenin HC Slovan Louny. 

Týdeník Lounský Press ve středu 9. ledna ve vašich schránkách a na stáncích. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

SKLADNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Hledám byt nebo menší RD na Lounsku, Žatecku, Podbořansku. Tel.: 733 691 127.

Vzpomínky

Miroslava Macáková

Dne 21. ledna uplyne 6 let, co nás opustila paní Miroslava Macáková z Loun. Nikdy nezapomenou manžel Pavel, dcera Tereza, vnučka Andrejka. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Evžen Seidl

Dne 17. 1. 2017 zemřel pan Evžen SEIDL po těžkém úrazu neslučujícím se s životem. Odešel bez slůvka rozloučení výjimečně dobrý člověk, jednatel pobočky Konfederace politických vězňů v Lounech. Vzpomíná družka M. Vrbíková a její bratr.

Pavel Kalčík

Dne 14. ledna by se dožil 75 let pan Pavel Kalčík z Loun. Nikdy nezapomenou a stále vzpomínají manželka, synové a snacha a vnoučata.