Volejbalistky zahájily rok vítězně

Iveta Drlíková 2019-01-12 00:05:00

O víkendu pokračovaly krajské soutěže juniorek a kadetek ve volejbale. Oba týmy žateckého Severu hrály doma a oba uspěly. Juniorky nastoupily v sobotu proti Litoměřicím, které přehrály dvakrát 3:0. Hostujícím hráčkám tak vrátily porážku z úvodního kola soutěže a v okleštěné sestavě se mohly radovat z vítězství a dalších bodů do tabulky, kde jim v průběžném pořadí patří druhé místo za vedoucím celkem z Jirkova. „S výkonem jsem spokojený. Na naší hře je znát, že to holky berou poctivě a chodí na tréninky. Naším cílem je přebory vyhrát a pokusit se o postup do vyšší soutěže,“ říká žatecký trenér Aleš Dvořák. Díky velké marodce odehrál tým sobotní zápasy jen v sedmi hráčkách, konkrétně v této sestavě: Rita Došková, Nicole Jančíková, Veronika Hrdá, Adéla Baronová, Jana Kochanová, Barbora Marečková a Kateřina Bažantová. Další dvoukolo odehrají v Duchcově.

Na úspěch juniorek dokázaly v neděli navázat i žatecké kadetky, které si rovněž se svými soupeřkami z Lovosic poradily ve dvou odehraných zápasech v poměru 3:0. Také kadetkám, které trénuje Jaroslav Vrbata ml., patří v tabulce krajské soutěže průběžné druhé místo. V neděli dvakrát zvítězily na domácí palubovce v sestavě: Bára Karasová, Veronika Janoušková, Adéla Baronová, Anna Vejvodová, Anna Marie Pechová, Kateřina Rodová, Lucie Rodová, Kateřina Svobodová a Klára Weidishová. Příští dvě kola odehrají v Teplicích. 

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

SKLADNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Hledám byt nebo menší RD na Lounsku, Žatecku, Podbořansku. Tel.: 733 691 127.

Vzpomínky

Miroslava Macáková

Dne 21. ledna uplyne 6 let, co nás opustila paní Miroslava Macáková z Loun. Nikdy nezapomenou manžel Pavel, dcera Tereza, vnučka Andrejka. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Evžen Seidl

Dne 17. 1. 2017 zemřel pan Evžen SEIDL po těžkém úrazu neslučujícím se s životem. Odešel bez slůvka rozloučení výjimečně dobrý člověk, jednatel pobočky Konfederace politických vězňů v Lounech. Vzpomíná družka M. Vrbíková a její bratr.

Pavel Kalčík

Dne 14. ledna by se dožil 75 let pan Pavel Kalčík z Loun. Nikdy nezapomenou a stále vzpomínají manželka, synové a snacha a vnoučata.