Memoriál Miloše Korpy vyhrál Korpa tým

Redakce 2019-01-16 08:19:31

Louny (red) První vánoční svátek se v lounské sportovní hala konal již tradiční Memoriál Miloše Korpy. Turnaje v sálovém fotbalu se na 23. Ročníku utkalo sedm mužstev. Vítězem memoriálu se stal Korpa tým (na snímku).

 Stříbrná pozice patřila Chábr týmu, třetí místo obsadil tým Postoloprt. Čtvrtý se umístil tým Lenešice, pátý tým Cítoliby, šestý Zvolík tým a sedmé místo připadlo Kinder gangu. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Daniel Zícha z týmu Postoloprt, nejlepším brankářem Kamil Weisser z Korpa týmu a nejlepším střelcem se stal Ondra Matyáš z Chábr týmu. „Všichni zúčastění hráči hráli s plným nasazením a vytvořili přítomným divákům příjemný sportovní zážitek,“ vzkazují pořadatelé. Současně děkují všem, kteří každý rok věnují svůj čas pořádání a účasti na Memoriálu Miloše Korpy - hlavnímu pořadateli Františku Kramperovi za přípravu a organizaci turnaje, trenérovi Korpa týmu Miroslavovi Ventovi za koučink a bratrovi Miloše - Jiřímu Korpovi za organizaci předávání cen a tomboly. „Dík všem hráčům a týmům, kteří se každoročně zúčastňují turnaje, hlavně hráčům Korpa týmu, kteří vždy do toho dají vše. Poděkování patří všem sponzorům, kteří věnovali věcné a peněžní dary na pořízení tomboly a ceny pro hráče a týmy. Moc pro nás znamená společná vzpomínka na Miloše, pro kterého byl fotbal vším,“ děkuje matka Miloše Korpy. Foto: pořadatelé 

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt - 2 velké pokoje s příslušenstvím (asi 53 m2) v Lounech v Poděbradově ul. Tel. 775 400 344

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.

Vzpomínky

Božena Petrlíková

To že čas rány hojí, je pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 21. 5. uplynulo 8 let, co nás opustila naše maminka, babička a prababička, paní Božena PETRLÍKOVÁ z Lenešic. S láskou vzpomínají syn Jindřich s manželkou, vnoučata, pravnoučata a neteř Milena.

Antonín Ipser

V pondělí 20. 5. uplynuly 2 roky, kdy od nás navždy odešel pan Antonín IPSER z Loun. Vám všem, kteří vzpomenete na našeho Tondu, děkuje rodina.

Květa Davidová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 22. 5. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustila paní Květa DAVIDOVÁ ze Žatce, Stále vzpomínají syn Daniel a dcera Kamila s rodinou a ostatní příbuzní a známí.