Koupaliště otevře první červnový den

Pavel Macák 2011-05-25 00:00:00

Podbořany – Zprávu o přípravě městského koupaliště na letní sezónu předložil minulý týden radě města k projednání vedoucí odboru místního hospodářství a služeb Městského úřadu v Podbořanech Josef Zerner. Podle této zprávy byly po ukončení sezóny 2010 zjištěny závady na velkém i malém bazénu. Jednalo se o popraskané přelivové dlaždice a odloupanou mozaiku v malém bazénu a u sprch. Další, asi čtyři přílivové dlaždice popraskaly během zimního období.

Závady byly proto opět u firmy Tintěra &Chládek reklamovány a společně s jejím zástupcem byl stanoven termín k odstranění zjištěných závad do konce dubna. V tomto termínu byly také závady odstraněny.
„Již v průběhu dubna začali zaměstnanci města s úpravou zeleně a nátěrem laviček kolem bazénu. Nyní se dokončuje mytí prostor kolem bazénu a vymytí samotných bazénů, aby nejpozději do 20. května bylo zahájeno napouštění bazénu a podle počasí mohlo být koupaliště k 1. červnu otevřeno. Zajištěn je již i provoz bufetu a dodám, že v loni v září zde bylo vybudováno nové dětské hřiště včetně stolu pro stolní tenis, takže se mohou malí i velcí návštěvníci těšit na novou zábavu,“ uvedl Zerner.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video