Úvod   /   Zprávy   /   Vyhrál domácí favorit

Vyhrál domácí favorit

Iveta Drlíková 2019-01-26 01:27:00

Po měsíční pauze pokračovala i druhá nejvyšší krajská týmová soutěž stolních tenistů. Žatecký Sever B nastoupil doma ve dvanáctém kole proti soupeři KST Libědice A. Favoritem bylo domácí kvarteto, které začátkem prosince v Libědicích vyhrálo 10:0. Svoji roli žatečtí hráči potvrdili i na domácích stolech, když v odvetě vyhráli 10:2.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Za Sever bodovala dvojice mladíků Keller s Kadlecem. Poté už domácí neponechali nic náhodě, strhli vedení na svoji stranu a po-měrně hladce zvítězili. O druhý bod je soupeř připravil ve třetím zápase jednotlivců, kdy domácí Pejša nestačil na Novobilského. Po dvou a půl bodech získali pro Sever B Keller s Kadlecem, dva body Pejša a tři Kubovský.

Ve dvanáctičlenné tabulce je Sever Žatec B na průběžném 4. místě Krajského přeboru I. třídy. Na třetí Litvínov ztrácí dva body a na druhý Děčín čtyři. S pětačtyřiceti body je v čele soutěže Březenecká A, na opačném konci je Krupka B. Sever Žatec B zatím sedmkrát vyhrál, jednou remizoval a čtyřikrát prohrál, a to s Litvínovem B, Jirkovem B, Duchcovem a Březeneckou. Další utkání odehrají naši stolní tenisté 26. ledna v Děčíně a o den později zajíždí ještě do Krupky. Z dalších výsledků 12. kola: TTC Litvínov B - SKST Baník Most D 10:6, KST Jirkov B - TJ Baník Březenecká A 8:10, ASK Lovosice A - TTC Roudnice A 10:6, SKST Teplice B - TTC Duchcov A 10:5, SKST Děčín B - TJ Krupka B 10:3. 

Komentáře

Nabídky práce

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový Svět v Lounech přijme ČÍŠNÍKA, SERVÍRKU NA HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


ZEDNÍK, STAVEBNÍ TECHNIK, KLEMPÍŘ A POKRÝVAČ, ROZPOČTÁŘ

STAMVMAX GROUP s.r.o. (Husova 434, Klášterec n/O) nabízí volná místa na pozice: ZEDNÍK, STAVEBNÍ TECHNIK, KLEMPÍŘ A POKRÝVAČ, ROZPOČTÁŘ.
Tel.: 734 370 013
E-mail: info@stavmax.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video