Úvod   /   Zprávy   /   Vyhrál domácí favorit

Vyhrál domácí favorit

Iveta Drlíková 2019-01-26 01:27:00

Po měsíční pauze pokračovala i druhá nejvyšší krajská týmová soutěž stolních tenistů. Žatecký Sever B nastoupil doma ve dvanáctém kole proti soupeři KST Libědice A. Favoritem bylo domácí kvarteto, které začátkem prosince v Libědicích vyhrálo 10:0. Svoji roli žatečtí hráči potvrdili i na domácích stolech, když v odvetě vyhráli 10:2.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Za Sever bodovala dvojice mladíků Keller s Kadlecem. Poté už domácí neponechali nic náhodě, strhli vedení na svoji stranu a po-měrně hladce zvítězili. O druhý bod je soupeř připravil ve třetím zápase jednotlivců, kdy domácí Pejša nestačil na Novobilského. Po dvou a půl bodech získali pro Sever B Keller s Kadlecem, dva body Pejša a tři Kubovský.

Ve dvanáctičlenné tabulce je Sever Žatec B na průběžném 4. místě Krajského přeboru I. třídy. Na třetí Litvínov ztrácí dva body a na druhý Děčín čtyři. S pětačtyřiceti body je v čele soutěže Březenecká A, na opačném konci je Krupka B. Sever Žatec B zatím sedmkrát vyhrál, jednou remizoval a čtyřikrát prohrál, a to s Litvínovem B, Jirkovem B, Duchcovem a Březeneckou. Další utkání odehrají naši stolní tenisté 26. ledna v Děčíně a o den později zajíždí ještě do Krupky. Z dalších výsledků 12. kola: TTC Litvínov B - SKST Baník Most D 10:6, KST Jirkov B - TJ Baník Březenecká A 8:10, ASK Lovosice A - TTC Roudnice A 10:6, SKST Teplice B - TTC Duchcov A 10:5, SKST Děčín B - TJ Krupka B 10:3. 

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

SERVÍRKA A POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Přijmeme servírku a pomocnou sílu do kuchyně na HPP v restauraci v Chomutově.
Tel.: 725 155 297

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE NA PRODEJ A DISTRIBUCI

Hledáme regionálního zástupce na prodej a distribuci - tepelných čerpadlel a jejich montáže, obory: elektro, instalater, MěR. Zahájení 2020.
E-mail: best.heating@seznam.cz

OBKLADAČ

Hledám zaměstnance na HPP na práci do Německa, profese obkladač. Platové ohodnocení 2000 Euro. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: +420 737 527 350

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.