Slovan Louny: vítěz základní části krajské ligy Ústeckého kraje

Lucie Steklá 2019-01-28 09:24:00

Louny (lus, vam)  Vítězem základní části krajské ligy je Slovan Louny. Dohrávku osmnáctého kola a poslední utkání, dvacáté kolo, krajské ligy mužů Ústeckého kraje, sehráli během víkendu lounští hokejisté. A dařilo se jim! V sobotu v dohrávce porazili soupeře z Roudnice, v neděli Litoměřice. A po základní části se usadili na první příčce tabulky s rovnými padesáti body a velkým náskokem. Druhý Klášterec má bodů 39, třetí Litoměřice 36 bodů. 

"Slovan se utrhl ze řetězu a Růžek svými výkony velí do II. ligy!!! Slovan převálcoval Roudnici 18:1, Růžek vstřelil druhý hattrick v řadě a celkově to šlape na výbornou. Zaváhání v Klášterci borce nakoplo a teď válcujeme soutěž. Dnes rozehrajeme poslední utkání základní části zápasem proti Litoměřicím. A pak play-off,“ informoval facebook klubu Slovan Louny před posledním utkáním základní soutěže.

Během dvaceti kol Louny šestnáctkrát vyhrály, jednou zvítězily v prodloužení, třikrát prohrály. Tabulku šesti týmů Ústeckého kraje suverénně vedou, poslední je tým Lovosic. V sestavě má Slovan čtyřiadvacet hráčů. Do nejvíce utkání (dvaceti) naskočil Petr Hloucha, který si připsal jeden gól a deset asistencí. Nejpilnější střelce má Slovan hned dva. Shodně dvacet tři branek vstřelili Martin Dittrich (osmnáct odehraných utkání, 22 asistencí) a Patrik Rais (15 zápasů, deset asistencí). Dvacet jedna branek během sedmnácti utkání vstřelil Vlastimil Salač (22 asistencí). Slovan během základní části vstřelil 168 branek, osmdesát dva jich obdržel.

18. kolo: Slovan Louny - Roudnice nad Labem 18:1 (4:0, 6:0, 8:1), vyloučení 4:4

V sobotní dohrávce si hráči Slovanu s chutí zastříleli. Slovan už je jistým účastníkem play-off, do kterého jde z prvního místa po základní části soutěže společně s HC klášterec nad Ohří a Stadion Litoměřice B. Po odstoupení ze soutěže celku Lovosic pro poruchu na chladícího zařízení se o čtvrté místo do play-off v nástavbové části utkají HC Roudnice nad Labem - SK Kadaň B na dvě vítězná utkání. Postupující mužstvo bude soupeřem domácího Slovanu v prvním kole play-off.

Branky domácích: čtyřikrát se trefil Rais Patrik; po třech brankách dali: Růžek Jindřich, Kousek Michal; dvě branky vstřelili: Šedivý Ondřej, Panocha Jiří; jednu trefu si připsali: Szakal Adam, Dittrich Martin, Jarý Tomáš, Říha Lukáš. Za hosty skoroval Vacek Josef.

20. kolo: Slovan Louny - Stadion Litoměřice B 6:3 (2:0,1:2, 3:1), vyloučení 3:5

Branky domácích: Rais Patrik (3x); po jedné brance dali: Růžek Jindřich, Szakal Adam, Dittrich Daniel.

Branky hostí: Cerman Marek, Hruška Michal, Vandas Jaroslav.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

ŘEDITEL/KA

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici ŘEDITEL/KA SPOLEČNOSTI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.