Karatisté ze Sakury vybojovali deset medailí

Markéta Chalupová 2019-02-02 12:21:00

Na Novoroční turnaj se skvěle připravili karatisté ze žateckého klubu Sakura karate – do. Čtyři bojovníci v čele s trenérem Vladimírem Švehlou opět nenechali nic náhodě a přivezli celkem deset medailí.

Turnaj, který se konal 13. ledna pod hlavičkou SKIF CZ v Hradci Králové, se zúčastnili i čtyři karatisté ze Sakury. Trenér Švehla tentokrát rozhodl, že neponechá nic náhodě a do Hradce vyjeli už den předem, aby byli na závody dostatečně odpočinutí a v bojové náladě. Pro kluky nachystal dokonce jako překvapení podvečer plný zábavy.

„Do hotelu jsme dorazili již v sobotu pozdě odpoledne. Po rychlém vybalení jsme opět sedli do auta a jeli na prohlídku obřího akvária. Všichni jsme si to moc užili, ale nejvíc jsme se těšili na hlavní akci v Laser Game, kde se všichni pořádně zapotili a užili si spousty zábavy. Musím říct, že pro mě to byla první zkušenost a odnesl jsem si z toho nejen prohru, kdy se proti mně moji žáci spikli, ale také pár odřenin a jednu bouli na hlavě,“ usmívá se trenér Švehla.

Druhý den na všechny čekal brzký budíček, v 8.50 byl totiž ohlášen začátek závodů. Jan Babák, Matouš Chalupa a Vladimír Nový nastoupili ve dvou kategoriích - v kata a řízeném sanbon kumite, a to nejen za mladší žáky, kam podle věku patří, ale i za starší žáky, aby si závody víc užili. Celkem tedy hned ve čtyřech startech. Daniel Řepík pak soutěžil za dorostence a tyto závody byly jeho úplně první. „Největší úspěch zaznamenal Jan Babák, který získal v obou kategoriích sanbon kumite 1. místo, dále pak 1. místo za kata mladší žáci a 2. místo za kata starší žáci. Vedlo se i Matoušovi Chalupovi ten vybojoval 2. místo v kata mladší žáci, 2. místo za sanbon kumite starší žáci a 3. místo v kata starší žáci. Příjemně na závodech překvapil i Vladimír Nový, který v kata v kategoriích starší a mladší žáci obsadil vždy 3. místo a v sanbon kumite mladší žáci 2. místo. Daniel Řepík, přestože se velmi snažil, na medailové pozice v Hradci nedosáhl, ale důležité je, že ho to bavilo a já věřím, že to nebude jeho po-slední a jediná zkušenost,“ je spokojený s výkony všech čtyř svých svěřenců trenér Sakury a ještě dodává: „Jak to tak vypadá, královské město Žatec není už jen městem světově známého kvalitního chmele, ale také nové generace začínajících závodníků Karate-do, kteří se dokáží prosadit i v nabité konkurenci jiných klubů.“

Markéta Chalupová

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

PRONÁJEM

Pronajmu dílnu v autoservisu + kancelář a pozemek. Chomutov. - Tel. 601 318 008.

Vzpomínky

Zdena Horáková

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 17. 4. to bude smutných 14 let, co nás opustila naše drahá maminka, babička, paní Zdena HORÁKOVÁ z Velichova. Stále vzpomínáme. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děti s rodinami.

Alfred PFÜTZNER

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 21. dubna uplynou již dva roky, co nás navždy opustil pan Alfred PFÜTZNER. S láskou stále vzpomíná manželka Jana, dcera Jana a syn Vilém s rodinami.

Antonie Dondová

Dne 16. 4. uplynulo dlouhých 10 let, od úmrtí paní Antonie DONDOVÉ z Lubence. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají syn Oldřich s rodinou, syn Jiří s rodinou a dcera Jitka s rodinou.