Karatisté ze Sakury vybojovali deset medailí

Markéta Chalupová 2019-02-02 12:21:00

Na Novoroční turnaj se skvěle připravili karatisté ze žateckého klubu Sakura karate – do. Čtyři bojovníci v čele s trenérem Vladimírem Švehlou opět nenechali nic náhodě a přivezli celkem deset medailí.

Turnaj, který se konal 13. ledna pod hlavičkou SKIF CZ v Hradci Králové, se zúčastnili i čtyři karatisté ze Sakury. Trenér Švehla tentokrát rozhodl, že neponechá nic náhodě a do Hradce vyjeli už den předem, aby byli na závody dostatečně odpočinutí a v bojové náladě. Pro kluky nachystal dokonce jako překvapení podvečer plný zábavy.

„Do hotelu jsme dorazili již v sobotu pozdě odpoledne. Po rychlém vybalení jsme opět sedli do auta a jeli na prohlídku obřího akvária. Všichni jsme si to moc užili, ale nejvíc jsme se těšili na hlavní akci v Laser Game, kde se všichni pořádně zapotili a užili si spousty zábavy. Musím říct, že pro mě to byla první zkušenost a odnesl jsem si z toho nejen prohru, kdy se proti mně moji žáci spikli, ale také pár odřenin a jednu bouli na hlavě,“ usmívá se trenér Švehla.

Druhý den na všechny čekal brzký budíček, v 8.50 byl totiž ohlášen začátek závodů. Jan Babák, Matouš Chalupa a Vladimír Nový nastoupili ve dvou kategoriích - v kata a řízeném sanbon kumite, a to nejen za mladší žáky, kam podle věku patří, ale i za starší žáky, aby si závody víc užili. Celkem tedy hned ve čtyřech startech. Daniel Řepík pak soutěžil za dorostence a tyto závody byly jeho úplně první. „Největší úspěch zaznamenal Jan Babák, který získal v obou kategoriích sanbon kumite 1. místo, dále pak 1. místo za kata mladší žáci a 2. místo za kata starší žáci. Vedlo se i Matoušovi Chalupovi ten vybojoval 2. místo v kata mladší žáci, 2. místo za sanbon kumite starší žáci a 3. místo v kata starší žáci. Příjemně na závodech překvapil i Vladimír Nový, který v kata v kategoriích starší a mladší žáci obsadil vždy 3. místo a v sanbon kumite mladší žáci 2. místo. Daniel Řepík, přestože se velmi snažil, na medailové pozice v Hradci nedosáhl, ale důležité je, že ho to bavilo a já věřím, že to nebude jeho po-slední a jediná zkušenost,“ je spokojený s výkony všech čtyř svých svěřenců trenér Sakury a ještě dodává: „Jak to tak vypadá, královské město Žatec není už jen městem světově známého kvalitního chmele, ale také nové generace začínajících závodníků Karate-do, kteří se dokáží prosadit i v nabité konkurenci jiných klubů.“

Markéta Chalupová

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

ZEDNÍK A FASÁDNÍK

Přijmeme ZEDNÍKY a FASÁDNÍKY na zateplovací systémy. Dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení!
Tel.: 605 367 541

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu v Lounech ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - ŘP sk. C,E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění. Více info na uvedených kontaktech.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (1. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž, ul. Legionářská, Chomutov. - Tel. 603 759 155.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím byt 1+2 s balkonem v Jirkově. - Tel. 792 318 269.

Vzpomínky

Václav Jíra

Vydal ses na cestu, kam chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechal jsi dokořán. Dne 16. 2. 2019 uplyne 28 let, co nás navždy opustil pan Václav Jíra ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Zdena, otčím Josef, bratři Pavel a Jiří s rodinami a rodina Chupáňova.

Marie Řeháková

Dne 15. 2. je to 28 let od úmrtí mojí babičky Marie Řehákové z Domoušic. Vzpomíná vnučka Maruš.

Zdeněk Hejzl

Dne 13. února 2019 uplyne 25 let od úmrtí pana Zdeňka HEJZLA z Počedělic. S láskou na svého otce vzpomínají dcera Zdeňka a Lidka s rodinami.