Tenista Černý třetí na turnaji v Praze

Redakce 2019-02-03 10:23:00

Radim Černý, mladý tenista žateckého klubu, uspěl na prestižním turnaji v Praze. Ve dvouhře byl třetí a ve čtyřhře společně s Janem Karasem to v soutěži dotáhli až na druhé místo.

Na turnaji starších žáků na Cibulce v Praze startovala druhý lednový víkend početná skupina nadějných žateckých tenistů a tenistek. Konkrétně to byli Černý, Karas, Martinovský, Kuna, Štruncová a Štrosová. Do druhého kola postoupila Štruncová, Černý, Martinovský a nasazený Karas. Do dalších bojů se ve dvouhře dostal pouze Radim Černý, který vybojoval už druhé čtvrtfinále zimní sezóny a po skvělém výkonu postoupil na pražských kurtech do semifinále, kde v dramatické bitvě podlehl druhé-mu nasazenému domácímu Kroutilovi 5:7, 6:7, kdy v tiebreaku prohrál až 12:14. Pro žateckého tenistu je ale i třetí místo velkým úspěchem. Ještě lépe se tomuto hráči dařilo ve čtyřhrách. Spolu s Janem Karasem postoupili po skvělém výkonu v semifinále do nedělního finále, ve kterém už ale nestačili těsně na nejlepší pár turnaje a prohráli 6:7, 2:6. Poprvé tak společně na turnaji čtyřher kategorie C získali krásné druhé místo. (Popiska snímek: Radim Černý s Janem Karasem (zleva) využili příležitosti a po stříbrném úspěchu na turnaji v Praze se vyfotili se zdejším trenérem a bývalým českým daviscupovým hráčem Ivo Minářem (uprostřed).

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

ZEDNÍK A FASÁDNÍK

Přijmeme ZEDNÍKY a FASÁDNÍKY na zateplovací systémy. Dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení!
Tel.: 605 367 541

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu v Lounech ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - ŘP sk. C,E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění. Více info na uvedených kontaktech.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (1. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž, ul. Legionářská, Chomutov. - Tel. 603 759 155.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím byt 1+2 s balkonem v Jirkově. - Tel. 792 318 269.

Vzpomínky

Václav Jíra

Vydal ses na cestu, kam chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechal jsi dokořán. Dne 16. 2. 2019 uplyne 28 let, co nás navždy opustil pan Václav Jíra ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Zdena, otčím Josef, bratři Pavel a Jiří s rodinami a rodina Chupáňova.

Marie Řeháková

Dne 15. 2. je to 28 let od úmrtí mojí babičky Marie Řehákové z Domoušic. Vzpomíná vnučka Maruš.

Zdeněk Hejzl

Dne 13. února 2019 uplyne 25 let od úmrtí pana Zdeňka HEJZLA z Počedělic. S láskou na svého otce vzpomínají dcera Zdeňka a Lidka s rodinami.