Šestý ročník turnaje v badmintonu vyhrál nováček

2019-02-03 09:28:00

V žatecké hale na badminton proběhl minulý víkend další ročník amatérského turnaje mužů. Po celodenním herním maratonu mohli pořadatelé dekorovat trojici nejlepších hráčů. Letošním vítězem je Daniel Zischka z Podbořan, který ve finále porazil domácího Petra Víta, bronzovou příčku obsadil Pavel Hauer z Karlových Varů. ,,Na turnaji jsem poprvé. Turnaj pořádají házenkáři, takže jsem o něm věděl od přítelkyně a kamaráda z házené. Badminton jsem hrál asi do 15 let a od gymplu už chodím jen pomáhat trénovat děti do kroužku v Podbořanech. Když jsem hrál, tak jsem jezdil na krajské turnaje (turnaje kategorie GP C), ale žádný velký úspěch jsem neměl. Turnaj v Žatci se mi líbil a jsem rád, že jsem mohl poměřit síly se skvělou konkurencí. Pokud mi to škola dovolí, tak se rád přihlásím i příští rok,“ sdělil nám vítěz D. Zischka, který byl rovněž ve svých čtyřiadvaceti letech jeho nejmladším účastníkem.

Amatérský turnaj v badmintonu pořádal pošesté v řadě žatecký spolek Občasné sdružení. Z malé tradice se tak stala již velká, a tak v sobotu do haly Badminton Makra Court dorazili i hráči ze vzdálenějších míst. První zápasy odstartovaly v půl desáté, kdy ve čtyřech skupinách mezi sebou změřili navzájem síly vždy čtyři hráči. Vítězové základních skupin postoupili do čtvrtfinále, odkud vedla cesta do semifinále a později i do souboje o celkové vítězství, ve kterém D. Zischka porazil P. Víta. V zápase o třetí místo pak uspěl obhájce loňského prvenství Pavel Hauer z Karlových Varů nad dalším domácím hráčem Pavlem Sýkorou.

Kromě hodnotných cen obdrželi tři nejlepší opět ručně vyráběné poháry od učitelek ze ZŠ praktické, speciální a logopedické v Žatci a už teď se všichni těší na další ročník. Připomeňme si ještě vítěze z minulých let. První dva ročníky vyhrál Daniel Nociar ze Žatce, poté dvakrát za sebou uspěl Jakub Moravec z Prahy a vloni vyhrál již zmíněný Pavel Hauer z K. Varů.

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

ZEDNÍK A FASÁDNÍK

Přijmeme ZEDNÍKY a FASÁDNÍKY na zateplovací systémy. Dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení!
Tel.: 605 367 541

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu v Lounech ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - ŘP sk. C,E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění. Více info na uvedených kontaktech.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (1. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž, ul. Legionářská, Chomutov. - Tel. 603 759 155.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím byt 1+2 s balkonem v Jirkově. - Tel. 792 318 269.

Vzpomínky

Václav Jíra

Vydal ses na cestu, kam chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechal jsi dokořán. Dne 16. 2. 2019 uplyne 28 let, co nás navždy opustil pan Václav Jíra ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Zdena, otčím Josef, bratři Pavel a Jiří s rodinami a rodina Chupáňova.

Marie Řeháková

Dne 15. 2. je to 28 let od úmrtí mojí babičky Marie Řehákové z Domoušic. Vzpomíná vnučka Maruš.

Zdeněk Hejzl

Dne 13. února 2019 uplyne 25 let od úmrtí pana Zdeňka HEJZLA z Počedělic. S láskou na svého otce vzpomínají dcera Zdeňka a Lidka s rodinami.