Šestý ročník turnaje v badmintonu vyhrál nováček

2019-02-03 09:28:00

V žatecké hale na badminton proběhl minulý víkend další ročník amatérského turnaje mužů. Po celodenním herním maratonu mohli pořadatelé dekorovat trojici nejlepších hráčů. Letošním vítězem je Daniel Zischka z Podbořan, který ve finále porazil domácího Petra Víta, bronzovou příčku obsadil Pavel Hauer z Karlových Varů. ,,Na turnaji jsem poprvé. Turnaj pořádají házenkáři, takže jsem o něm věděl od přítelkyně a kamaráda z házené. Badminton jsem hrál asi do 15 let a od gymplu už chodím jen pomáhat trénovat děti do kroužku v Podbořanech. Když jsem hrál, tak jsem jezdil na krajské turnaje (turnaje kategorie GP C), ale žádný velký úspěch jsem neměl. Turnaj v Žatci se mi líbil a jsem rád, že jsem mohl poměřit síly se skvělou konkurencí. Pokud mi to škola dovolí, tak se rád přihlásím i příští rok,“ sdělil nám vítěz D. Zischka, který byl rovněž ve svých čtyřiadvaceti letech jeho nejmladším účastníkem.

Amatérský turnaj v badmintonu pořádal pošesté v řadě žatecký spolek Občasné sdružení. Z malé tradice se tak stala již velká, a tak v sobotu do haly Badminton Makra Court dorazili i hráči ze vzdálenějších míst. První zápasy odstartovaly v půl desáté, kdy ve čtyřech skupinách mezi sebou změřili navzájem síly vždy čtyři hráči. Vítězové základních skupin postoupili do čtvrtfinále, odkud vedla cesta do semifinále a později i do souboje o celkové vítězství, ve kterém D. Zischka porazil P. Víta. V zápase o třetí místo pak uspěl obhájce loňského prvenství Pavel Hauer z Karlových Varů nad dalším domácím hráčem Pavlem Sýkorou.

Kromě hodnotných cen obdrželi tři nejlepší opět ručně vyráběné poháry od učitelek ze ZŠ praktické, speciální a logopedické v Žatci a už teď se všichni těší na další ročník. Připomeňme si ještě vítěze z minulých let. První dva ročníky vyhrál Daniel Nociar ze Žatce, poté dvakrát za sebou uspěl Jakub Moravec z Prahy a vloni vyhrál již zmíněný Pavel Hauer z K. Varů.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

PRONÁJEM

Pronajmu dílnu v autoservisu + kancelář a pozemek. Chomutov. - Tel. 601 318 008.

Vzpomínky

Zdena Horáková

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 17. 4. to bude smutných 14 let, co nás opustila naše drahá maminka, babička, paní Zdena HORÁKOVÁ z Velichova. Stále vzpomínáme. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děti s rodinami.

Alfred PFÜTZNER

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 21. dubna uplynou již dva roky, co nás navždy opustil pan Alfred PFÜTZNER. S láskou stále vzpomíná manželka Jana, dcera Jana a syn Vilém s rodinami.

Antonie Dondová

Dne 16. 4. uplynulo dlouhých 10 let, od úmrtí paní Antonie DONDOVÉ z Lubence. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají syn Oldřich s rodinou, syn Jiří s rodinou a dcera Jitka s rodinou.