Šestý ročník turnaje v badmintonu vyhrál nováček

2019-02-03 09:28:00

V žatecké hale na badminton proběhl minulý víkend další ročník amatérského turnaje mužů. Po celodenním herním maratonu mohli pořadatelé dekorovat trojici nejlepších hráčů. Letošním vítězem je Daniel Zischka z Podbořan, který ve finále porazil domácího Petra Víta, bronzovou příčku obsadil Pavel Hauer z Karlových Varů. ,,Na turnaji jsem poprvé. Turnaj pořádají házenkáři, takže jsem o něm věděl od přítelkyně a kamaráda z házené. Badminton jsem hrál asi do 15 let a od gymplu už chodím jen pomáhat trénovat děti do kroužku v Podbořanech. Když jsem hrál, tak jsem jezdil na krajské turnaje (turnaje kategorie GP C), ale žádný velký úspěch jsem neměl. Turnaj v Žatci se mi líbil a jsem rád, že jsem mohl poměřit síly se skvělou konkurencí. Pokud mi to škola dovolí, tak se rád přihlásím i příští rok,“ sdělil nám vítěz D. Zischka, který byl rovněž ve svých čtyřiadvaceti letech jeho nejmladším účastníkem.

Amatérský turnaj v badmintonu pořádal pošesté v řadě žatecký spolek Občasné sdružení. Z malé tradice se tak stala již velká, a tak v sobotu do haly Badminton Makra Court dorazili i hráči ze vzdálenějších míst. První zápasy odstartovaly v půl desáté, kdy ve čtyřech skupinách mezi sebou změřili navzájem síly vždy čtyři hráči. Vítězové základních skupin postoupili do čtvrtfinále, odkud vedla cesta do semifinále a později i do souboje o celkové vítězství, ve kterém D. Zischka porazil P. Víta. V zápase o třetí místo pak uspěl obhájce loňského prvenství Pavel Hauer z Karlových Varů nad dalším domácím hráčem Pavlem Sýkorou.

Kromě hodnotných cen obdrželi tři nejlepší opět ručně vyráběné poháry od učitelek ze ZŠ praktické, speciální a logopedické v Žatci a už teď se všichni těší na další ročník. Připomeňme si ještě vítěze z minulých let. První dva ročníky vyhrál Daniel Nociar ze Žatce, poté dvakrát za sebou uspěl Jakub Moravec z Prahy a vloni vyhrál již zmíněný Pavel Hauer z K. Varů.

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

ŘIDIČ

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE. Požadujeme oprávnění skupiny C,E, prof. průkaz, karta řidiče. Více informací na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.

Vzpomínky

Jarmila Kluchová

Dne 24. 8. 2019 uplyne 1 rok, od úmrtí paní Jarmily KLUCHOVÉ. Stále vzpomínají dcera Jarmila s manželem, vnoučata, pravnoučata a prapravnoučata.

Emil Přibyl

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. 8. 2019 uplyne 10 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Emil PŘIBYL. Vzpomínají manželka, děti s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Miroslava Hermanová

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává... Dne 20. srpna uplynulo 21 let od úmrtí paní Miroslavy Hermanové z Kaštic. Stále vzpomínají dcera Pavlína a syn Pavel s rodinami.