Úspěšné atletické přebory

Lucie Steklá 2019-02-04 10:34:00

Louny (lus) Skvělá atletika, čtyři rekordy přeborů nebo deset krajských výkonů roku. To vše bylo k vidění při 19. krajském přeboru Ústeckého kraje mužů a žen v Praze na Strahově.

Celkem jedenáct klubů se radovalo z medaile, nejvíce krajských titulů získali atleti AC Ústí nad Labem, nejvíce medailí získali závodníci USK Ústí a AK Bílina. První titul v historii získala pro Atletický klub při Základní škole Prokopa Holého v Lounech Petra Helebrantová.

Zastoupení na krajských přeborech měli atleti z AK Louny i ASK Elna Počerady. A odvezli si domů několik předních umístění. Za AK Louny nastoupili: Petra Helebrantová, Eliška Zahrádková, Natálie Buchcarová a Jan Hřích, všichni prvním rokem v kategorii dorostu. „No, a našim borcům se dařilo skvěle. Vezeme jedno zlato a dvě stříbra. Peťka zaběhla fantasticky 1 500 metrů v čase 4:47,21! Parádní osobák a zasloužené vítězství. Eliška běžela parádně 800 metrovou trať v čase 2:21,59 a pro ni nový halový osobní rekord! Získala druhé místo a momentálně jí patří čtvrté místo v republikových tabulkách. Honza běžel 800 metrů v čase 2:03,34! Byl trošku zklamaný z času, ale na rozdíl od děvčat běžel sám, neměl kontakt a bylo z toho i krásné druhé místo. Natka běžela 800 m v čase 2:37,32 a pro ni nový halový OR,“ zhodnotil nedělní závody trenér Jan Hřích.

Elna Počerady měl zastoupení deseti atlety. „Byly vidět velmi solidní výkony i překvapivá umístění, jako čtvrté místo ve skoku dalekém mužů, kterého dosáhl Dan Cífka v osobním rekordu 594 cm. Zlatou pozici vybojovala Zuzana Porubčanová v sólo závodě na osm set metrů s časem 2:14,09, čímž vylepšila svůj rekord přeborů. Úžasné třetí místo ve vrhu koulí mužů, v osobním rekordu, za výkon 13.30 metru vybojoval Josef Pap, který poté ještě vyhrál vloženou soutěž v kategorii juniorů opět v osobním rekordu výkonem 14.33 metru,“ shrnul výsledky atletů ASK Počerady Pavel Duffek.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

ŘIDIČ

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE. Požadujeme oprávnění skupiny C,E, prof. průkaz, karta řidiče. Více informací na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.

Vzpomínky

Jarmila Kluchová

Dne 24. 8. 2019 uplyne 1 rok, od úmrtí paní Jarmily KLUCHOVÉ. Stále vzpomínají dcera Jarmila s manželem, vnoučata, pravnoučata a prapravnoučata.

Emil Přibyl

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. 8. 2019 uplyne 10 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Emil PŘIBYL. Vzpomínají manželka, děti s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Miroslava Hermanová

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává... Dne 20. srpna uplynulo 21 let od úmrtí paní Miroslavy Hermanové z Kaštic. Stále vzpomínají dcera Pavlína a syn Pavel s rodinami.