Žatecká nemocnice vydala zákaz návštěv

Redakce 2019-02-04 12:04:00

Zákaz návštěv platí pro všechna lůžková oddělení od pondělí 4. února do odvolání. Kvůli vysoké nemocnosti jsou uzavřeny pro návštěvy také nemocnice v Ústeckém kraji spadající pod Krajskou zdravotní.

Na základě informace Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje vzrostl výskyt akutních respiračních a chřipkových onemocnění v Ústeckém kraji. "Z tohoto důvodu jsme vydali ZÁKAZ NÁVŠTĚV na všech lůžkových odděleních naší nemocnice," uvedli zástupci nemocnice Žatec. Zákaz platí od 4.2.2019 od 10:00 až do odvolání.

Krajská zdravotní vydala v pátek 1. února zákaz návštěv na všech odděleních svých nemocnic. Okamžitý zákaz návštěv byl v pátek 1. února vydán na všech oddělení nemocnic v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově. Již od pondělí 28. ledna platí zákaz návštěv také na Oddělení následné péče Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem se sídlem v Ryjicích.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video