Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-02-05 16:03:00

Týdeník Region Podbořanska č. 5 ve středu 6. února ve vašich schránkách a v prodeji.

V aktuálním vydání Regionu se například dočtete, že avizované rozhodnutí o výběru 4 lokalit pro úložiště jaderného odpadu bylo opět odloženo, o nové smlouvě kraje s AD Podbořany na zajištění hromadné dopravy v naši oblasti, a co vadí architektovi, občanu Podbořan J. Vaníčkovi na plánech města postavit satelitní lokalitu, také o pololetním vysvědčení a že ve středu do žatecké knihovny zavítají manželé Kantovi z Lubence. Přinášíme informace, jaké byly následky dopravních nehod a jak se bouralo na silnicích v lednu.

Najdete také dopisy a postřehy našich čtenářů, článek o prvním hasičském plese v Nepomyšli, nechybí poetické okénko s básní na únor. Strany 7 a 8 nabízejí povídání vítěze závodů psích spřežení Šediváčkův long Romana Habáska, dále na sportovní straně píšeme o další výhře podbořanských šachistů, o účasti nejmladších kryrských fotbalistů v halovém turnaji v Lounech i o zimní přípravě FK Vroutek na jarní sezonu.

Nechybí ani pozvánky na kulturní a turistické akce, jako například na besedu v lubenecké knihovně o Irsku nebo výlet za ledopády do národního parku.

Více v tištěném či elektronickém vydání Regionu Podbořanska.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

ZEDNÍK A FASÁDNÍK

Přijmeme ZEDNÍKY a FASÁDNÍKY na zateplovací systémy. Dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení!
Tel.: 605 367 541

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu v Lounech ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - ŘP sk. C,E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění. Více info na uvedených kontaktech.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (1. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž, ul. Legionářská, Chomutov. - Tel. 603 759 155.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím byt 1+2 s balkonem v Jirkově. - Tel. 792 318 269.

Vzpomínky

Václav Jíra

Vydal ses na cestu, kam chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechal jsi dokořán. Dne 16. 2. 2019 uplyne 28 let, co nás navždy opustil pan Václav Jíra ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Zdena, otčím Josef, bratři Pavel a Jiří s rodinami a rodina Chupáňova.

Marie Řeháková

Dne 15. 2. je to 28 let od úmrtí mojí babičky Marie Řehákové z Domoušic. Vzpomíná vnučka Maruš.

Zdeněk Hejzl

Dne 13. února 2019 uplyne 25 let od úmrtí pana Zdeňka HEJZLA z Počedělic. S láskou na svého otce vzpomínají dcera Zdeňka a Lidka s rodinami.