Denisa Czervoniaková získala titul Miss Talent

Lucie Steklá 2019-02-08 12:25:00

Ve čtvrtek večer s číslem deset bojovala ve finále Miss Czech Republic. Její facebookové stránky i messenger plnily před finálovým večerem vzkazy podpory. Ač si osmnáctiletá Denisa z galavečera v Boby Centra titul královny krásy neodnesla, úspěch do rodných Postoloprt veze. A to titul Miss Talent.

"Včerejší finálový večer byl pro mě jedním z nejkrásnějších zážitků v životě. Ten, kdo živý přenos sledoval v televizi či byl dokonce divákem v Bobycentru, tak ví, že jsem si to neskutečně moc užila a dala do toho všechno... a bylo to hlavně díky Vám! Přišlo mi plno překrásných zpráv, které mi po celý večer dodávaly energii, sílu a malou naději. Jsem vděčná za každého z Vás a největším úspěchem pro mě je, že jsem se mohla stát Vaší vítězkou ❤️ . Také děkuji za příležitost reprezentovat a ukázat světu část mého života, čímž byla volná disciplína - mažoretkový sport a získat pro mě ten nejcennější titul MISS TALENT ❤️," řekla po finále Denisa.

Už samotný postup do finále soutěže krásy je pro Denisu velkým úspěchem a rodina je na ní patřičně pyšná. Fandilo jí celé rodné město, spolužáci a známí. "V našich očích i u lidí, co Denisku ani neznají, je stejně vítězka ona!" řekla její sestra Kamila. 

Titul Miss Talent Denisa převzala z rukou ředitelky soutěže Miss Czech Republic Taťány Makarenko. 

Gratulujeme!!!


Do finále soutěže se probojovala loni v květnu. „Stále si pamatuji ten krásný okamžik, kdy při vyhlašování deseti finalistek Miss Czech Republic zaznělo mé jméno a já byla štěstím bez sebe. Od této úžasné chvíle uběhlo již několik měsíců. Máme za sebou řadu soustředění, charitativních projektů, společenských akcí, tiskových konferencí, fitness lekcí a nácviků taneční choreografie. Byly to skvělé okamžiky, které jsem si vždy naplno užila. Nevěřím tomu, že už ve čtvrtek je tu finálový večer, kde se dozvíme královnu pro rok 2019, která bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži,” řekla finalistka soutěže. Držet palce a fandit jí můžete v přímém přenosu televize Óčko TV od 20.20 hodin. Finálový večer se koná v brněnském Bobycentru.

Denisa Czervoniaková už má s jednou podobnou, ale menší soutěží, zkušenost. Před čtyřmi lety se stala vítězkou soutěže Dívka roku. „Na tento titul jsem velice pyšná a moc si ho vážím. Mám na celou soutěž už od oblastního kola ze Žatce mnoho krásných a milých vzpomínek a také jsem tam našla spoustu nových kamarádek, přátel a známých, se kterými jsem stále v kontaktu,“ uvedla. Denisa je členkou Postoloprtských mažoretek, s nimiž získala stříbro na mistrovství Evropy v roce 2016, o rok později titul mistr Evropy 2017. Současně s postupem do semifinále se Denisa stala Tváří centra Krakov pro rok 2019. Prestižní soutěž Miss Czech Republic v čele s Taťánou Makarenko Denisa už dlouho sledovala na sociálních sítích. „Toužila jsem se stát její součástí. Proto jsem v den mých osmnáctých narozenin vyrazila na casting do obchodního centra Krakov v Praze a štěstí se na mě usmálo. Jsem šťastná, že můžu být její součástí. Děkuji všem za podporu, moc si toho vážím,“ dodala finalistka.

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 Mostecká ul., kuchyň, koupelna po rekonstrukci. 777 868 191.

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

Vzpomínky

Alois Pučálka

Dne 26. dubna uplynulo 10 smutných let, kdy od nás po delší nemoci odešel pan Alois PUČÁLKA z Chomutova. S láskou stále vzpomínáme a za tichou vzpomínku spolu s těmi, co ho měli rádi, děkujeme. Manželka Anna, děti Miluše a Milan, vnuci Martin, Milan, Marie, sestra Liduš s rodinou a švagrová Marie.

Jiří Šimsa

Dne 30. dubna tomu bude 15 let, co zemřel Ing. Jiří ŠIMSA z Chomutova. Kdo jste jej znali, vzpomeňte. Manželka s rodinou.

Jiří Kindermann

Dne 26. dubna by oslavil s rodinou a přáteli sedmdesát let pan Jiří KINDERMANN z Chomutova. Bohužel 10. května uplyne 17 let od jeho tragického úmrtí při výkonu povolání – strojvůdce ČD. Děkujeme jeho kolegům za každoroční pietní pochod k jeho pomníčku. Zarmoucená rodina.