Denisa Czervoniaková získala titul Miss Talent

Lucie Steklá 2019-02-08 12:25:00

Ve čtvrtek večer s číslem deset bojovala ve finále Miss Czech Republic. Její facebookové stránky i messenger plnily před finálovým večerem vzkazy podpory. Ač si osmnáctiletá Denisa z galavečera v Boby Centra titul královny krásy neodnesla, úspěch do rodných Postoloprt veze. A to titul Miss Talent.

"Včerejší finálový večer byl pro mě jedním z nejkrásnějších zážitků v životě. Ten, kdo živý přenos sledoval v televizi či byl dokonce divákem v Bobycentru, tak ví, že jsem si to neskutečně moc užila a dala do toho všechno... a bylo to hlavně díky Vám! Přišlo mi plno překrásných zpráv, které mi po celý večer dodávaly energii, sílu a malou naději. Jsem vděčná za každého z Vás a největším úspěchem pro mě je, že jsem se mohla stát Vaší vítězkou ❤️ . Také děkuji za příležitost reprezentovat a ukázat světu část mého života, čímž byla volná disciplína - mažoretkový sport a získat pro mě ten nejcennější titul MISS TALENT ❤️," řekla po finále Denisa.

Už samotný postup do finále soutěže krásy je pro Denisu velkým úspěchem a rodina je na ní patřičně pyšná. Fandilo jí celé rodné město, spolužáci a známí. "V našich očích i u lidí, co Denisku ani neznají, je stejně vítězka ona!" řekla její sestra Kamila. 

Titul Miss Talent Denisa převzala z rukou ředitelky soutěže Miss Czech Republic Taťány Makarenko. 

Gratulujeme!!!


Do finále soutěže se probojovala loni v květnu. „Stále si pamatuji ten krásný okamžik, kdy při vyhlašování deseti finalistek Miss Czech Republic zaznělo mé jméno a já byla štěstím bez sebe. Od této úžasné chvíle uběhlo již několik měsíců. Máme za sebou řadu soustředění, charitativních projektů, společenských akcí, tiskových konferencí, fitness lekcí a nácviků taneční choreografie. Byly to skvělé okamžiky, které jsem si vždy naplno užila. Nevěřím tomu, že už ve čtvrtek je tu finálový večer, kde se dozvíme královnu pro rok 2019, která bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži,” řekla finalistka soutěže. Držet palce a fandit jí můžete v přímém přenosu televize Óčko TV od 20.20 hodin. Finálový večer se koná v brněnském Bobycentru.

Denisa Czervoniaková už má s jednou podobnou, ale menší soutěží, zkušenost. Před čtyřmi lety se stala vítězkou soutěže Dívka roku. „Na tento titul jsem velice pyšná a moc si ho vážím. Mám na celou soutěž už od oblastního kola ze Žatce mnoho krásných a milých vzpomínek a také jsem tam našla spoustu nových kamarádek, přátel a známých, se kterými jsem stále v kontaktu,“ uvedla. Denisa je členkou Postoloprtských mažoretek, s nimiž získala stříbro na mistrovství Evropy v roce 2016, o rok později titul mistr Evropy 2017. Současně s postupem do semifinále se Denisa stala Tváří centra Krakov pro rok 2019. Prestižní soutěž Miss Czech Republic v čele s Taťánou Makarenko Denisa už dlouho sledovala na sociálních sítích. „Toužila jsem se stát její součástí. Proto jsem v den mých osmnáctých narozenin vyrazila na casting do obchodního centra Krakov v Praze a štěstí se na mě usmálo. Jsem šťastná, že můžu být její součástí. Děkuji všem za podporu, moc si toho vážím,“ dodala finalistka.

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

ZEDNÍK A FASÁDNÍK

Přijmeme ZEDNÍKY a FASÁDNÍKY na zateplovací systémy. Dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení!
Tel.: 605 367 541

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu v Lounech ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - ŘP sk. C,E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění. Více info na uvedených kontaktech.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (1. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž, ul. Legionářská, Chomutov. - Tel. 603 759 155.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím byt 1+2 s balkonem v Jirkově. - Tel. 792 318 269.

Vzpomínky

Václav Jíra

Vydal ses na cestu, kam chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechal jsi dokořán. Dne 16. 2. 2019 uplyne 28 let, co nás navždy opustil pan Václav Jíra ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Zdena, otčím Josef, bratři Pavel a Jiří s rodinami a rodina Chupáňova.

Marie Řeháková

Dne 15. 2. je to 28 let od úmrtí mojí babičky Marie Řehákové z Domoušic. Vzpomíná vnučka Maruš.

Zdeněk Hejzl

Dne 13. února 2019 uplyne 25 let od úmrtí pana Zdeňka HEJZLA z Počedělic. S láskou na svého otce vzpomínají dcera Zdeňka a Lidka s rodinami.