Tento týden v Lounském Pressu

Lucie Steklá 2019-02-12 12:47:31

Týdeník Lounský Press č. 6 vychází ve středu 13. února 2019.

Šesté vydání Lounského Pressu nabízí ohlédnutí nad masopustní oslavou lenešických školáků i účastí Denisy Czervoniakové z Postoloprt v soutěži krásy Miss Czech Republic. Dozvíte se, kolik sňatků bylo v loňském roce uzavřeno v Lounech i o nominaci učitelky černčické základní školy do Zlatého Ámose, nebo o "setkání s poezií" malých školáků. Dočtete se také o výstavě Vladislava Mirvalda, která na pražské Kampě vystřídala výstavu Pabla Picassa, o pokračující chřipkové epidemii i dobíjecích stanicích pro elektromobily v Bitozevsi. Nechybí informace o možnosti získání Rákosníčkova hřiště od společnosti Lidl, které mohou Louňané vyhrát v hlasování na internetu. 

Pokračuje seriál o památkách lounského architekta Františka Hiekeho, tentokrát o lounských kasárnách. Dočtete se o ocenění pro žatecké vojáky za misi v Litvě, o přípravách hasičů na Mistrovství české republiky v požárním sportu 2019, stále se můžete zapojit do literární soutěže Chomutovský kalamář. 

V rozhovoru se dočtete o skupině Minimum hudebníků z Tuchořic a okolí. 

Sportovní stránka informuje o postupu Slovanu Louny do finále krajské hokejové ligy i úspěchu atletů z okresu Louny na krajských přeborech žáků v Jablonci nad Nisou. V rozhovoru se dozvíte o přípravách na jarní sezonu fotbalistů Černčic. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

ZEDNÍK A FASÁDNÍK

Přijmeme ZEDNÍKY a FASÁDNÍKY na zateplovací systémy. Dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení!
Tel.: 605 367 541

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu v Lounech ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - ŘP sk. C,E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění. Více info na uvedených kontaktech.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (1. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž, ul. Legionářská, Chomutov. - Tel. 603 759 155.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím byt 1+2 s balkonem v Jirkově. - Tel. 792 318 269.

Vzpomínky

Václav Jíra

Vydal ses na cestu, kam chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechal jsi dokořán. Dne 16. 2. 2019 uplyne 28 let, co nás navždy opustil pan Václav Jíra ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Zdena, otčím Josef, bratři Pavel a Jiří s rodinami a rodina Chupáňova.

Marie Řeháková

Dne 15. 2. je to 28 let od úmrtí mojí babičky Marie Řehákové z Domoušic. Vzpomíná vnučka Maruš.

Zdeněk Hejzl

Dne 13. února 2019 uplyne 25 let od úmrtí pana Zdeňka HEJZLA z Počedělic. S láskou na svého otce vzpomínají dcera Zdeňka a Lidka s rodinami.