Tento týden v Lounském Pressu

Lucie Steklá 2019-02-12 12:47:31

Týdeník Lounský Press č. 6 vychází ve středu 13. února 2019.

Šesté vydání Lounského Pressu nabízí ohlédnutí nad masopustní oslavou lenešických školáků i účastí Denisy Czervoniakové z Postoloprt v soutěži krásy Miss Czech Republic. Dozvíte se, kolik sňatků bylo v loňském roce uzavřeno v Lounech i o nominaci učitelky černčické základní školy do Zlatého Ámose, nebo o "setkání s poezií" malých školáků. Dočtete se také o výstavě Vladislava Mirvalda, která na pražské Kampě vystřídala výstavu Pabla Picassa, o pokračující chřipkové epidemii i dobíjecích stanicích pro elektromobily v Bitozevsi. Nechybí informace o možnosti získání Rákosníčkova hřiště od společnosti Lidl, které mohou Louňané vyhrát v hlasování na internetu. 

Pokračuje seriál o památkách lounského architekta Františka Hiekeho, tentokrát o lounských kasárnách. Dočtete se o ocenění pro žatecké vojáky za misi v Litvě, o přípravách hasičů na Mistrovství české republiky v požárním sportu 2019, stále se můžete zapojit do literární soutěže Chomutovský kalamář. 

V rozhovoru se dočtete o skupině Minimum hudebníků z Tuchořic a okolí. 

Sportovní stránka informuje o postupu Slovanu Louny do finále krajské hokejové ligy i úspěchu atletů z okresu Louny na krajských přeborech žáků v Jablonci nad Nisou. V rozhovoru se dozvíte o přípravách na jarní sezonu fotbalistů Černčic. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 Mostecká ul., kuchyň, koupelna po rekonstrukci. 777 868 191.

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

Vzpomínky

Alois Pučálka

Dne 26. dubna uplynulo 10 smutných let, kdy od nás po delší nemoci odešel pan Alois PUČÁLKA z Chomutova. S láskou stále vzpomínáme a za tichou vzpomínku spolu s těmi, co ho měli rádi, děkujeme. Manželka Anna, děti Miluše a Milan, vnuci Martin, Milan, Marie, sestra Liduš s rodinou a švagrová Marie.

Jiří Šimsa

Dne 30. dubna tomu bude 15 let, co zemřel Ing. Jiří ŠIMSA z Chomutova. Kdo jste jej znali, vzpomeňte. Manželka s rodinou.

Jiří Kindermann

Dne 26. dubna by oslavil s rodinou a přáteli sedmdesát let pan Jiří KINDERMANN z Chomutova. Bohužel 10. května uplyne 17 let od jeho tragického úmrtí při výkonu povolání – strojvůdce ČD. Děkujeme jeho kolegům za každoroční pietní pochod k jeho pomníčku. Zarmoucená rodina.