Román Habásko mezi nejlepšími sportovci roku!

Alla Želinská 2019-02-20 07:30:00

V žateckém Městském divadle se v úterý 19. února vyhlašovaly výsledky ankety Nejúspěšnější sportovec roku okresu Louny v roce 2018. První místo v anketě obsadila lounská Adéla Citová, mistryně světa ve sportovním aerobiku, druhé místo vybojoval žatecký nohejbalista Ondřej Vít. Třetím nejlepším sportovcem se stal podbořanský Roman Habásko.

Podbořanský musher za polárním kruhem opět potvrdil, že patří do evropské špičky. V roce 2018 dokončil Finnmarkslopet – nejnáročnější klání psích spřežení v Evropě. Po čtyřech a půl dnech a 567 kilometrech dorazil do cíle. Vyhrál Šediváčkův long. Na ME ve sprintu bez sněhu dojel 4., na ME v dlouhých tratích, také bez sněhu, získal 1. místo. Dvakrát také získal titul mistra republiky.

Na pomyslný trůn usedla lounská Adéla Citová, mistryně světa ve sportovním aerobiku - v úterý večer se stala nejúspěšnější sportovkyní našeho okresu. Druhé místo vybojoval žatecký nohejbalista Ondřej Vít.

Na 4. místě skončila loňská vítězka ankety žatecká plavkyně Lucie Svěcená a na 5. místě je žatecký sjezdař na divoké vodě Vladimír Slanina.

V žateckém divadle nechyběl starosta Podbořan Radek Reindl, který předával cenu 5. nejlepšímu sportovci Vláďovi Slaninovi, nebo také dlouholetý fotbalový trenér a funkcionář Jindřich Zedník z Krásného Dvora.

Mezi nominovanými sportovci byla i blšanská cyklistka Lucie Hochmann, která loni skončila na 5. místě. Letos se neumístila.

Více čtěte v tištěném týdeníku ve středu 27. února. 

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt - 2 velké pokoje s příslušenstvím (asi 53 m2) v Lounech v Poděbradově ul. Tel. 775 400 344

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.

Vzpomínky

Božena Petrlíková

To že čas rány hojí, je pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 21. 5. uplynulo 8 let, co nás opustila naše maminka, babička a prababička, paní Božena PETRLÍKOVÁ z Lenešic. S láskou vzpomínají syn Jindřich s manželkou, vnoučata, pravnoučata a neteř Milena.

Antonín Ipser

V pondělí 20. 5. uplynuly 2 roky, kdy od nás navždy odešel pan Antonín IPSER z Loun. Vám všem, kteří vzpomenete na našeho Tondu, děkuje rodina.

Květa Davidová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 22. 5. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustila paní Květa DAVIDOVÁ ze Žatce, Stále vzpomínají syn Daniel a dcera Kamila s rodinou a ostatní příbuzní a známí.