Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-02-26 09:50:00

Týdeník Region Podbořanska č. 8 již ve středu 27. února ve vašich schránkách a na stáncích.

V novém Regionu najdete hlavní body, které budou řešit na středečním zasedání podbořanští zastupitelé, reportáž z Vrouteckého masopustu a dozvíte se o nové knížce Kristiny Folprechtové z Lubence. Třeba také poznáte mladíky, kteří káceli v Buškovicích zdravé stromy a jejich jednání prověřuje policie. Přinášíme foto z maškarního plesu a dočtete se i o tom, komu přispěl fond Logit na zajímavé projekty.

Dočtete se, jaké další památky se chystá opravit Budíček a kolik peněz je připraveno na památky prostřednictvím ORP Podbořany. Dále pak čtěte, jak se můžete připravit na přijímačky do gymnázia a co všechno s sebou přináší mezinárodní projekt Edison, který právě probíhá na GSOŠ Podbořany. Kdo byl úspěšný v lesní soutěži a kdo oslavil diamantovou svatbu. Dozvíte se, kolik svateb se odehrálo loni v katastru města Podbořany a kde se lidé brali.

Můžete se také těšit na fotoreportáž z karnevalu v DDM a na kulturní pozvánky.

Jakých titulů se dostalo podbořanskému musheru Romanu Habáskovi a jak sehráli své další zápasy fotbalisté nebo šachisté, jak byly úspěšné dívky z lubenecké školy v oblastní a okresní přehazované, nebo kde lyžovali žáci na svém lyžařském kurzu – to vše na sportovní straně.

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video