Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-02-26 09:50:00

Týdeník Region Podbořanska č. 8 již ve středu 27. února ve vašich schránkách a na stáncích.

V novém Regionu najdete hlavní body, které budou řešit na středečním zasedání podbořanští zastupitelé, reportáž z Vrouteckého masopustu a dozvíte se o nové knížce Kristiny Folprechtové z Lubence. Třeba také poznáte mladíky, kteří káceli v Buškovicích zdravé stromy a jejich jednání prověřuje policie. Přinášíme foto z maškarního plesu a dočtete se i o tom, komu přispěl fond Logit na zajímavé projekty.

Dočtete se, jaké další památky se chystá opravit Budíček a kolik peněz je připraveno na památky prostřednictvím ORP Podbořany. Dále pak čtěte, jak se můžete připravit na přijímačky do gymnázia a co všechno s sebou přináší mezinárodní projekt Edison, který právě probíhá na GSOŠ Podbořany. Kdo byl úspěšný v lesní soutěži a kdo oslavil diamantovou svatbu. Dozvíte se, kolik svateb se odehrálo loni v katastru města Podbořany a kde se lidé brali.

Můžete se také těšit na fotoreportáž z karnevalu v DDM a na kulturní pozvánky.

Jakých titulů se dostalo podbořanskému musheru Romanu Habáskovi a jak sehráli své další zápasy fotbalisté nebo šachisté, jak byly úspěšné dívky z lubenecké školy v oblastní a okresní přehazované, nebo kde lyžovali žáci na svém lyžařském kurzu – to vše na sportovní straně.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+2 ve 4. patře, bez výtahu, v Žatci, Hájkova ulice. Tel: 607 519 241.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám starší rodinný dům 2+1v obci Liběšice část Líčkov. Dům je podsklepený, v přízemí obytné 2 místnosti, kuchyň a koupelna s WC. Možnost přestavby půdy. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, odpad řešen septikem, topení na tuhá paliva. Pozemek o celkové ploše 2184 m2 v klidné části obce obsahuje ještě kůlnu a velkou patrovou stodolu s možností parkování. Více informací na tel.: 724 792 814.

Vzpomínky

Radek Sakovič

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a vzpomínat. Dne 21. 5. 2019 uplynou 2 roky, co nás opustil bratr, švagr a strýc Radek SAKOVIČ. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Rodina.

Vladimír Hryzbil

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 19. 5. uplyne 2 roky, co nás navždy opustil pan Vladimír HRYZBIL ze Žatce. Stále vzpomínají syn Miroslav a snacha Dana s rodinami.

Stanislav Novotný

Dne 19. 5. 2019 by oslavil můj manžel Stanislav NOVOTNÝ ze Žatce 76 let. Stále vzpomíná manželka Jarka, sestra Jiřina z Čeradic s celou rodinou, rodina Bošinova z Jirkova a ostatní příbuzní a známí.