Tuhé boje na zelených stolech v Žatci

Iveta Drlíková 2019-03-01 07:16:00

Stolní tenisté Sever Žatec B mají za sebou velmi úspěšný víkend, když v dalších kolech Krajského přeboru I. třídy dokázali porazit dva silné soupeře – Jirkov B a také vedoucí celek z Chomutova – Baník Březenecká A. Oba zápasy odehráli v domácí hale.

Tříhodinový sobotní souboj s Jirkovem začal remízou ve čtyřhrách. Pak šli do dvoubodového vedení hosté, ale domácí rychle vyrovnali. Následovala přetahovaná, kdy Jirkov šel do vedení a Sever hned poté vyrovnal. Zlom nastal za stavu 6:6, kdy Kadlec porazil Jelínka a strhnul tak vedení poprvé na stranu domácího týmu. Na 8:6 pak navýšil Štěpnička. Hosté ještě snížili na 8:7, ale zbylé dva zápasy vyhrál Žatec. TJ Sever Žatec B – KST Jirkov B 10:7. Body Žatec B: Kadlec Matěj 3, 5, Štěpnička Michal 3, Leska Vojtěch 1, Keller Filip 2,5.

Téměř shodný průběh mělo nedělní utkání, ve kterém Sever přivítal vedoucí tým tabulky Baník Březenecká. A byl to opravdu tuhý boj, ještě o půl hodiny delší než ten sobotní. Vedení se ujali hosté, ale domácí je nenechali utéct do většího náskoku, když Baník vedl, tak rychle srovnali. K obratu zavelel znovu Kadlec, který výhrou nad Lazarem dostal Žatec poprvé do vedení, které si domácí udrželi až do konce. TJ Sever Žatec B - TJ Baník Březenecká A 10:8. Body Žatec B: Kadlec 4, Štěpnička 3, Keller 2, Kubovský1.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video