Tento týden v Žateckých novinách

2019-03-05 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 9 ve středu 6. března ve vašich schránkách a na stáncích!

V devátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o mezinárodním projektu, do kterého se v minulém týdnu zapojilo žatecké gymnázium, o NOVINKÁCH v Chrámu chmele a piva, DOTACÍCH na nové interiéry Domova ,,Bez zámků“ v Tuchořicích, lokalitách vhodných pro MULTIFUNKČNÍ HALU, aktivní a naučné besedě v NEMOCNICI, interaktivní KNIHTISKAŘSKÉ dílně v Křížově vile, obhájení titulu ŠKOLA UDRŽITELNÉHO ROZVOJE pro Měcholupy, KOTLÍKOVÝCH DOTACÍCH a možnosti, jak pomoci mladému NEMOCNÉMU fotbalistovi.

Sportovní strana nabídne ROZHOVOR s trenérem FK Slavoj Žatec Pavlem Koutenským, několik zpráv z BOWLINGU, zprávu z utkání žateckých KUŽELKÁŘŮ, ukázkovou BOJOVNOST starších žákyň Volejbalového klubu Sever Žatec, cenu za druhé místo v anketě KYNOLOG ROKU pro Lukáše Klímu ze Siberian Husky Teamu Liběšice-Žatec, KONEC zimního turnaje ve fotbale a úspěch Filipa Kellera na krajských přeborech STOLNÍCH TENISTŮ.

Nechybí ani pozvánky na KULTURNÍ AKCE, jako například na BESEDU s autorem pověstí a pohádek Zdeňkem Zajíčkem nebo MULTIŽÁNROVÉ SOBOTY v Galerii Sladovna. Nechybí reportážní fotografie z posledního sezónního MATURITNÍHO PLESU, ani z OKRESNÍHO KOLA ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje, akordeon a v komorní hře s převahou smyčcových a dechových nástrojů.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ VELTĚŽE

Obec Veltěže vyhlašuje konkursní řízení na pozici ŘEDITELE/KY Mateřské školy Veltěže. Přihlášky zasílejte doporučeně nejpozději do 15. dubna 2019 na adresu: Obec Veltěže, Perucká 73, 440 01 Veltěže. Obálku označte ,,Konkursní řízení - MŠ neotvírat". Bližší info najdete na www.velteze.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu SOCIÁLNÍ PRACOVNICI/PRACOVNÍKA na dobu neurčitou s možností nástupu od 1. dubna 2019. Požadujeme Vzdělání (DiS, BC., Mgr., popř. jiné) dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a zájem o naší cílovou skupinu - senioři. Životopisy zasílejte do 29.3. na uvedený e-mail. Do zprávy napište název zaměstnání, o které se ucházíte.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu ZDRAVOTNÍ SESTRU na poloviční úvazek na dobu určitou.
Kontakt: Irena Lukšová
Tel.: 412 314 083
E-mail: luksova@dpszatec.cz

MALÍŘ, NATĚRAČ, VÝŠKOVÝ PRACOVNÍK

Firma Výškové práce se sídlem v Chomutově přijme za výhodných platových podmínek MALÍŘE, NATĚRAČE, VÝŠKOVÉ PRACOVNÍKY.
Tel.: 602 453 600

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

Poslední videa

Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video
Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronájem zařízeného bytu 1+1, Žatec - JIH. Kauce. Tel: 603 529 362.

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Žatci, Hájkova ulice, rok po rekonstrukci. Jen pracujícím a slušným lidem, kauce 2 nájmy, bez zvířat. Cena 8 500 Kč vč. služeb a energií. Tel.: 774 236 773.

Vzpomínky

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. vzpomeneme 2. výročí, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2019 vzpomeneme třetí výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Libuše Exnerová

Bez Tebe, maminko, smutný je svět, jen vzpomínky zůstaly, jež nevrátí Tě zpět. Dne 19. 3. tomu byly 4 roky, co nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička a prababička, paní Libuše EXNEROVÁ z Měcholup. S láskou a úctou stále vzpomíná manžel Zdeněk, dcera Zdeňka s rodinou, synové Milan a Pavel s rodinami vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.