Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-03-12 10:14:00

Týdeník Žatecké noviny č. 10 ve středu 13. března ve vašich schránkách a na stáncích!

V desátém vydání Žateckých novin v tomto roce se například dočtete o SÁZENÍ RŮŽÍ v Radíčevsi, krocích, které udělaly odbory úřadu města v oblasti NEVZHLEDNÝCH REKLAM v ulici třída Obránců míru, povedené vernisáži ,,JEN POČKEJ, ZAJÍCI!“, na kterou dorazila i dcera již zesnulého ruského výtvarníka, o potvrzení VÝJIMEČNÝCH TRESTŮ za vraždu mladíka v Bitozevsi, návštěvě KULTURNÍHO AKTIVISTY a jeho tipech, jak oživit centrum města, úspěších mladých MATEMATIKŮ a PROGRAMÁTORŮ, březnových a dubnových FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH a plánované DOBROVOLNÉ ÚKLIDOVÉ AKCI v režii žáků Základní školy nám. 28. října v Žatci.

Na sportovní straně najdete rozhovor s úspěšnou žateckou kajakářkou Lucií NESNÍDALOVOU, informace o přestupu fotbalisty Sulovského do Loun, dále píšeme o skvělém vystoupení twirlerky Anny TRNKOVÉ na březnovém MČR, postupu národních házenkářek do FINÁLE ZIMNÍ LIGY dorostenek, které proběhne tento víkend v Žatci, dalších zápasech stolních tenistů, kuželkářů i prvním jarním souboji FK Slavoj Žatec na hřišti v Modré.

Nechybí ani pozvánky na KULTURNÍ AKCE, jako například na dvojí VELIKONOČNÍ VÝSTAVU v Regionálním muzeu K. A. Polánka a Křížově vile, KRAJSKÉ KOLO ve sborovém zpěvu, kam se probojoval žatecký sbor Camerata nebo na LOUTKOVOU POHÁDKU Míček a drak. Nezapomněli jsme ani na reportážní fotografii z návštěvy domova pro seniory veselou MASOPUSTNÍ DRUŽINOU z žatecké Mateřské školy speciální.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ VELTĚŽE

Obec Veltěže vyhlašuje konkursní řízení na pozici ŘEDITELE/KY Mateřské školy Veltěže. Přihlášky zasílejte doporučeně nejpozději do 15. dubna 2019 na adresu: Obec Veltěže, Perucká 73, 440 01 Veltěže. Obálku označte ,,Konkursní řízení - MŠ neotvírat". Bližší info najdete na www.velteze.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu SOCIÁLNÍ PRACOVNICI/PRACOVNÍKA na dobu neurčitou s možností nástupu od 1. dubna 2019. Požadujeme Vzdělání (DiS, BC., Mgr., popř. jiné) dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a zájem o naší cílovou skupinu - senioři. Životopisy zasílejte do 29.3. na uvedený e-mail. Do zprávy napište název zaměstnání, o které se ucházíte.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu ZDRAVOTNÍ SESTRU na poloviční úvazek na dobu určitou.
Kontakt: Irena Lukšová
Tel.: 412 314 083
E-mail: luksova@dpszatec.cz

MALÍŘ, NATĚRAČ, VÝŠKOVÝ PRACOVNÍK

Firma Výškové práce se sídlem v Chomutově přijme za výhodných platových podmínek MALÍŘE, NATĚRAČE, VÝŠKOVÉ PRACOVNÍKY.
Tel.: 602 453 600

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

Poslední videa

Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video
Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronájem zařízeného bytu 1+1, Žatec - JIH. Kauce. Tel: 603 529 362.

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Žatci, Hájkova ulice, rok po rekonstrukci. Jen pracujícím a slušným lidem, kauce 2 nájmy, bez zvířat. Cena 8 500 Kč vč. služeb a energií. Tel.: 774 236 773.

Vzpomínky

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. vzpomeneme 2. výročí, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2019 vzpomeneme třetí výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Libuše Exnerová

Bez Tebe, maminko, smutný je svět, jen vzpomínky zůstaly, jež nevrátí Tě zpět. Dne 19. 3. tomu byly 4 roky, co nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička a prababička, paní Libuše EXNEROVÁ z Měcholup. S láskou a úctou stále vzpomíná manžel Zdeněk, dcera Zdeňka s rodinou, synové Milan a Pavel s rodinami vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.