Víkend nabídne dvě běžecké akce

Lucie Steklá 2019-03-20 12:28:28

Běží se Velká Žatecká, startuje seriál závodů Lounský běžecký pohár.

Velká Žatecká

Žatec (id) Další ročník přespolního běhu Velká Žatecká je v dolním parku pod nemocnicí na programu již v sobotu 23. března. Letošní ročník je ve dvanácti kategoriích současně i Přeborem Ústeckého kraje, ale pořadatelé zvou k aktivní účasti nejenom závodní běžce, ale tradičně i širokou veřejnost. Jako první na dvě stě metrů dlouhou trať vyrazí kluci ročník 2012 a mladší, a to již v 9.05. V pravé poledne by jako poslední měli náročný parkový okruh začít ukrajovat muži vytrvalci. Přihlášky můžete posílat do 21. března na e-mail: J.Bajbora@seznam.cz, zaregistrovat se lze rovněž na http://www.hopmantriatlon.cz/form/velkazatecka.php, nebo na místě v den závodu, 30 minut před startem svého běhu. Žákovské kategorie startovné neplatí, ostatní hradí poplatek 50 korun. Každý účastník získá originální diplom. Akci tradičně pořádá Atletický klub Žatec.

Startuje Lounský běžecký pohár

Solopysky (lus) Běh Okolo Pravdy v neděli odstartuje pátý ročník Lounského běžeckého poháru 2019.

Třetí ročník běhu, jehož trasy vedou lesem lounského Podlesí, startuje v neděli 24. března v deset hodin dopoledne. Okolo Pravdy mohou běžet nejmenší až po dospěláky. Tratě jsou pro závodníky připraveny v délce od sta metrů (ročník 2012 a mladší), do 5,5 kilometru (ročník 2006 a starší), které startují společně v 11 hodin. Minipřípravka běží (2010 a 2011) dvousetmetrovou trať, přípravka (2008 a 2009) trať šest set metrů.

Novinkou závodu je sprinterská kategorie určená pro žactvo. Ta se poběží v délce dvě stě metrů.

Přihlášky do závodu mohou zájemci zaslat na email janhrich@seznam.cz, nebo na telefonu pořadatele 728 843 517. Závodníci mají také možnost se přihlásit třicet minut před startem kategorie.

Startovné je dvacet korun.

Start závodu je na rozcestí – startu zelené trasy vedoucí na Pravdu u silnice směr Solopysky – Pnětluky. Parkovat lze v kopci po pravé straně ve směru od Solopysk.

Součástí Lounského běžeckého poháru jsou celkem tři běhy – Okolo Pravdy, Ran-ská hora (6. ročník, 28. dubna, start u Kulturního domu Raná) a Májový běh v Lounech (6. ročník, 1. května, atletický stadion Základní školy Prokopa Holého Louny ). Bodování je následující: 1. místo – deset bodů, 2. místo – 8 bodů, 3. místo – 7 bodů, 4. místo – 6 bodů….a dále. Pohár za celkové vítězství obdrží závodník, který je zúčastní minimálně jednoho běhu a závěrečného běhu v Lounech.

Závod pořádá Atletický klub Louny. Více informací, včetně mapy tras závodu, najdete na webové adrese klubu www.zslounyholeho.cz/cs/lounsky-bezecky-pohar/.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video