Slovan Louny v kvalifikaci o druhou ligu vyzve tým Nové Paky

2019-03-27 09:16:30

Slovan letos ještě nekončí !!! Kvalifikační utkání o druhou ligu odehraje Slovan proti BK Nová Paka. První zápas se odehraje doma tuto neděli od 17 hodin. Druhé kvalifikační utkání se odehraje o týden později na ledě Nové Paky. Vítěz postupuje do druhé ligy.

Pro příznivce lounského hokeje máme dobré zprávy. Sezona ještě nekončí. V poslední den, kdy bude fungovat ledová plocha na lounském zimním stadionu, se hokejisté Slovanu utkají o postup do druhé ligy. 

Kvalifikační utkání o postup do 2.hokejové ligy ČR pro sezonu 2019/2020 se odehraje v neděli 31.března 2019 od 17 hodin.  Soupeřem jim bude mužstvo BK Nová Paka, účastník přeboru královehradeckého kraje.

Podle rozpisu se kvalifikace o postup hraje na dvě utkání, přičemž v případě, že po dvou zápasech bude stav na utkání 1:1, bude se druhé utkání prodlužovat o 5 minut. Pokud nepadne rozhodnutí, dojde na trestná střílení. Prodloužení hrají na každé straně tři hráči a vstřelenou brankou utkání končí.

Druhé utkání se odehraje v Nové Pace 6. nebo 7.dubna 2019.


Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video