Saunová sezóna se chýlí ke konci

Hedvika Fajkusová 2019-04-06 11:00:00

A je to bohužel tady. Pátek 12. dubna je skutečně posledním dnem letošní saunové sezóny, která se skutečně vydařila. Všichni saunaři by proto neměli propásnout příležitost se se saunou rozloučit. Mají na to ještě pár dní.

Provoz letošní sauny byl zahájen v pátek 12. října 2018. A jak se jí, co se týče návštěvnosti, v této sezóně vede? První den si nenechalo saunu ujít 31 lidí. Do konce října ji pak navštívilo celkem 386. V listopadu, kdy měla sauna otevřeno denně, se pak počet saunařů téměř zdvojnásobil. Dorazilo jich 768. Návštěvnost v prosinci byla zřejmě kvůli předvánočnímu shonu a svátkům, trochu slabší. O Štědrý den, oba svátky vánoční a o Silvestra byla sauna uzavřena, ale i tak ji během měsíce navštívilo 647 lidí. Největší zájem byl o saunování v lednu, kdy mu počasí skutečně přálo. Kromě 1. ledna bylo otevřeno celý měsíc. Saunu během něho navštívilo 976 občanů nejen ze Žatce, ale i z okolí. V únoru, který měl o tři dny méně, sauna napočítala 826 návštěv.

Do statistik nejsou započítáváni saunaři, kteří si na sezónu zakoupili zvýhodněné permanentky. Těch bylo prodáno více než šedesát.

Jednatel Technické správy města Žatec, která saunu v objektu hlavní budovy koupaliště provozuje, Andrej Grežo se vyjádřil, že by v příští sezóně nemělo dojít k navýšení ceny vstupného do sauny, které nyní činí 100 korun pro dospělého a 75 korun pro děti, studenty a seniory na celý den. Pro návštěvníky je nyní v prostorách připravena nejen sauna, ale i příjemná odpočívárna s řadou lehátek, reprodukovanou hudbou a barem s občerstvením. V příštím roce by možná podle předběžných informací mohla přibýt i infrasauna, ve které probíhá saunování na principu emise infračerveného záření pronikajícího rovnou do tělových tkání.


Hedvika Fajkusová

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

KUCHAŘ

Přijmu kuchařku nebo šikovnou paní do bistra v Chomutově.
Tel.: 777 944 816

BRIGÁDNÍCI NA ŽNĚ

Přijmeme brigádníky na žně 2019 na pozici: řidič náklaďáku C + E na LIAZ s vlekem a dále řidiče traktoru ZETOR, CASE. Odvoz obilí od kombajnů. Nástup cca 15.7.2019, Podbořansko. Profesní průkaz řidiče NENÍ POTŘEBA. Telefon: 603294756, 733155930.
Tel.: 603294756

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

Poslední videa

Zahradní slavnost ZŠ P. Bezruče - závěrečné vystoupení mažoretek

Dvojice Andrejka a Kristinka to s hůlkami umí :-)

Přehrát video
Zahradní slavnost ZŠ P. Bezruče Žatec - děti ráje

Den je bez problémů, náš je čas Stále se nám nechce stát a stárnout Víme co říct, když se ptáte... :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Žatci, ulice Černobýla, původní, ale pěkný stav, 6. patro. Cena 7.200 Kč. Kauce 2 nájmy, jen pracujícím. Tel.: 774 236 773.

CHATA PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

Vzpomínky

Pavel Duchek

Odešel, jak si to osud přál, ale v našich srdcích a vzpomínkách zůstává dál. Dne 1. 7. 2019 uplyne 17 let, co nás opustil pan Pavel Duchek ze Žatce. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Manželka, dcery Pavla a Martina s rodinami.

Karel Bellan

Dne 1. 7. uplynou 4 roky, kdy navždy utichlo srdce pana Karla BELLANA. S láskou a zármutkem vzpomínají manželka, syn Karel, dcera Eva s rodinami a ostatní příbuzní.

Marie Sršňová

Když zemře maminka, babička, sluníčko zajde. V srdcích se uhnízdí smutek a žal. Po celém světě, ach sotva se najde, kdo by jak maminka, babička uměl mít rád. Už jsou to dva roky, co nás 30. 6. opustila paní Marie SRŠŇOVÁ. Se smutkem v srdci na ni vzpomínáme. Dcera Eva a syn Vlastimil s rodinou.