Saunová sezóna se chýlí ke konci

Hedvika Fajkusová 2019-04-06 11:00:00

A je to bohužel tady. Pátek 12. dubna je skutečně posledním dnem letošní saunové sezóny, která se skutečně vydařila. Všichni saunaři by proto neměli propásnout příležitost se se saunou rozloučit. Mají na to ještě pár dní.

Provoz letošní sauny byl zahájen v pátek 12. října 2018. A jak se jí, co se týče návštěvnosti, v této sezóně vede? První den si nenechalo saunu ujít 31 lidí. Do konce října ji pak navštívilo celkem 386. V listopadu, kdy měla sauna otevřeno denně, se pak počet saunařů téměř zdvojnásobil. Dorazilo jich 768. Návštěvnost v prosinci byla zřejmě kvůli předvánočnímu shonu a svátkům, trochu slabší. O Štědrý den, oba svátky vánoční a o Silvestra byla sauna uzavřena, ale i tak ji během měsíce navštívilo 647 lidí. Největší zájem byl o saunování v lednu, kdy mu počasí skutečně přálo. Kromě 1. ledna bylo otevřeno celý měsíc. Saunu během něho navštívilo 976 občanů nejen ze Žatce, ale i z okolí. V únoru, který měl o tři dny méně, sauna napočítala 826 návštěv.

Do statistik nejsou započítáváni saunaři, kteří si na sezónu zakoupili zvýhodněné permanentky. Těch bylo prodáno více než šedesát.

Jednatel Technické správy města Žatec, která saunu v objektu hlavní budovy koupaliště provozuje, Andrej Grežo se vyjádřil, že by v příští sezóně nemělo dojít k navýšení ceny vstupného do sauny, které nyní činí 100 korun pro dospělého a 75 korun pro děti, studenty a seniory na celý den. Pro návštěvníky je nyní v prostorách připravena nejen sauna, ale i příjemná odpočívárna s řadou lehátek, reprodukovanou hudbou a barem s občerstvením. V příštím roce by možná podle předběžných informací mohla přibýt i infrasauna, ve které probíhá saunování na principu emise infračerveného záření pronikajícího rovnou do tělových tkání.


Hedvika Fajkusová

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

PRONÁJEM

Pronajmu dílnu v autoservisu + kancelář a pozemek. Chomutov. - Tel. 601 318 008.

Vzpomínky

Zdena Horáková

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 17. 4. to bude smutných 14 let, co nás opustila naše drahá maminka, babička, paní Zdena HORÁKOVÁ z Velichova. Stále vzpomínáme. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děti s rodinami.

Alfred PFÜTZNER

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 21. dubna uplynou již dva roky, co nás navždy opustil pan Alfred PFÜTZNER. S láskou stále vzpomíná manželka Jana, dcera Jana a syn Vilém s rodinami.

Antonie Dondová

Dne 16. 4. uplynulo dlouhých 10 let, od úmrtí paní Antonie DONDOVÉ z Lubence. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají syn Oldřich s rodinou, syn Jiří s rodinou a dcera Jitka s rodinou.