Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-04-02 12:19:00

Region Podbořanska č. 13 ve středu 3. dubna ve vašich schránkách a na stáncích!

V aktuálním vydání Regionu Podbořanska se dočtete o dobrovolnické akci UKLIĎME ČESKO, UKLIĎME PODBOŘANSKO, premiéře SCUK v Podbořanech – nakupování od farmářů, novém WELLNESS hotelu, který nabídne svoje služby i veřejnosti, o autorském čtení chystaném v podbořanské knihovně i připravovaném vítání občánků v Blšanech, také o spolupráci Nemocnice Žatec a Thomayerovy nemocnice v Praze. Díky komu rozkvetly velikonoční stromky na náměstí v Blšanech, jak se bavili na maškarních plesech malí i velcí, nebo jak si užili Noc s Andersenem v Podbořanech a v Lubenci – o tom píše strana 2.

Kulturní a inzertní strana nabízí básnické okénko, pozvánky na kulturní a volnočasové akce, jako například divadelní představení do KD Blatno, jarní běh zámeckým parkem v Krásném Dvoře, zajímavou přednášku na zámku Valeč. Přinášíme také fotografie z jarního tvoření dětí z MŠ Pastelka v DDM a z návštěvy divadla Šikulka v podbořanské školce. Dozvíte se také, že MÚ Podbořany shání vedoucího finančního a majetkoprávního odboru a mateřská škola v Jesenici učitelku nebo učitele.

Sportovní strana nabídne výhry fotbalistů Vroutku, Buškovic, šachistů Podbořan, závěr hokejové sezony Lubence a Podbořan i fotbalový výsledkový servis.

Více v tištěném či elektronickém vydání Regionu Podbořanska.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

Vzpomínky

Antonín Karafiát

Dne 13. 6. by oslavil 81. narozeniny a dne 19. 6. tomu bude 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček, pan Antonín KARAFIÁT. Stále vzpomínají manželka Markéta, dcera Iveta s rodinou a syn Miroslav.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 11. června 2019 by oslavila 90. výročí narození moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun, rodačka z Cítolib. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Alois Zlatohlávek

Dne 5. června uplynulo 23 let, co nás navždy opustil pan Alois ZLATOHLÁVEK z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a sestra s rodinou.