Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-04-02 12:19:00

Region Podbořanska č. 13 ve středu 3. dubna ve vašich schránkách a na stáncích!

V aktuálním vydání Regionu Podbořanska se dočtete o dobrovolnické akci UKLIĎME ČESKO, UKLIĎME PODBOŘANSKO, premiéře SCUK v Podbořanech – nakupování od farmářů, novém WELLNESS hotelu, který nabídne svoje služby i veřejnosti, o autorském čtení chystaném v podbořanské knihovně i připravovaném vítání občánků v Blšanech, také o spolupráci Nemocnice Žatec a Thomayerovy nemocnice v Praze. Díky komu rozkvetly velikonoční stromky na náměstí v Blšanech, jak se bavili na maškarních plesech malí i velcí, nebo jak si užili Noc s Andersenem v Podbořanech a v Lubenci – o tom píše strana 2.

Kulturní a inzertní strana nabízí básnické okénko, pozvánky na kulturní a volnočasové akce, jako například divadelní představení do KD Blatno, jarní běh zámeckým parkem v Krásném Dvoře, zajímavou přednášku na zámku Valeč. Přinášíme také fotografie z jarního tvoření dětí z MŠ Pastelka v DDM a z návštěvy divadla Šikulka v podbořanské školce. Dozvíte se také, že MÚ Podbořany shání vedoucího finančního a majetkoprávního odboru a mateřská škola v Jesenici učitelku nebo učitele.

Sportovní strana nabídne výhry fotbalistů Vroutku, Buškovic, šachistů Podbořan, závěr hokejové sezony Lubence a Podbořan i fotbalový výsledkový servis.

Více v tištěném či elektronickém vydání Regionu Podbořanska.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video