Kam vyrazit o víkendu na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2019-04-05 09:04:00

Zahájení turistické sezony, UDG, Blues 6, Sto zvířat, Jarní běh zámeckým parkem, Noc s Andersenem, Vynášení Morany, velikonoční pochod, maškarák, Turecká malba na vodní hladině - nabídka je pestrá!

ŽATECKO

PÁTEK 5. DUBNA

Digitální kino Žatec: Shazam! Akční fantasy USA. V 17.30 hod.

Teroristka – Iva Janžurová. Ve 20 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hudební večer - hraje DJ Majkl. Od 21 hodin.

SOBOTA 6. DUBNA

Digitální kino Žatec: Psí veličenstvo – animovaný film. V 15 hod.

Dumbo – Rodinné fantasy o slůněti s abnormálně velkýma ušima, 3D. V 17.30 hod.

Teroristka – s Ivou Janžurovou. Ve 20 hod.

Lužná u Rakovníka - Žatec: Zahájení sezony v ČD Muzeu – parní vlak s lokomotivou Všudybylka vyráží z Lužné do Žatce a zpět. Také 7. 4. Od 9.30 do 15 hodin.

Žatec, u řeky: Velikonoční pochod – pohádkové putování. Na konci táborák. Pořádá DDM s podporou města Žatce. Sraz u FK Slavoj Žatec u řeky ve 14 hodin.

Žatec, Sedmikráska na Hošťálkově náměstí: Turecká malba na vodní hladině – kurz Ebru na textil s Tess Gemelovou. Od 15 do 19 hodin.

Kulturáček Jednota Sedčice: Vynášení Morany – po akci Ukliďme Česko Morana bude shozena do Liboce. Pak se přemístíme k ohništi a oslavíme příchod jara. Buřty zajištěny. Srdečně zve Spolek pro rozvoj Sedčic. V 16 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hudební večer - hraje Black. Od 21 hodin.

NEDĚLE 7. DUBNA  

Digitální kino Žatec: Velké dobrodružství Čtyřlístku – animovaný rodinný film. V 15 hod.

Teroristka – nová černá komedie ČR s I. Janžurovou. V 17.30 hod.

Zelená kniha – Oscar 2019. Ve 20 hod.

Žatec, Chmelový maják: Slavnostní zahájení turistické sezony 2019 – otevření vchodu Chmelařského muzea a marš Chmelobrany Žatec, na nám. Prokopa Velkého loutková pohádka Červená Karkulka, hudební vystoupení žáků ZUŠ Žatec, zazpívá a na kytaru zahraje Ráchel Pabiánová, stánky. Od 13 hodin.

LOUNSKO

PÁTEK 5. DUBNA

Kino Svět Louny: Velké dobrodružství Čtyřlístku. Také v sobotu a neděli. V 15 hod.

Shazam! 3D dabing. Také v sobotu a neděli. V 17.30 hod.

My – horor. Také v sobotu. Ve 22 hod.

Kino Domoušice: Leo da Vinci: Mise Mona Lisa - Animovaná dobrodružná komedie. V 18 hod.

Galerie města Loun: Křest katalogu z výstavy Hemisféry Tomáše Polcara a retrospektiva jeho dalších výstav - tvůrčí proces Tomáše Polcara osciluje mezi intuicí a raciem, mezi pravou a levou mozkovou hemisférou. Vstup volný. V 18 hod.

Městská knihovna Louny: Noc s Andersenem - tradiční odpoledne a noc plná čtení, her a zábavy nejen pro pozvané vzorné dětské čtenáře (19. ročník). Od 16 hod.

KD Zastávka Louny: Sto zvířat a Krásné nové stroje - Sto zvířat přijede na Zastávku se svou ska náloží během svého Elephanttour. Jako speciální host vystoupí neméně legendární undergroundová dechovka Krásné nové stroje. Ve 20 hod.

SOBOTA 6. DUBNA

Kino Svět Louny: Dumbo – 2D. Také v neděli. V 10 hod.

Jak vycvičit draka 3. Také v neděli. Ve 13 hod.

Knihovna Postoloprty: Otevřena od 9 do 12 hodin.

Oblastní muzeum Louny: Rukodělná sobota III - přijďte strávit do muzea příjemný den s ukázkami tradičních lidových technik, doprovodná akce k výstavě Není vejce jako vejce. Předvádět ve výstavě budou lektorky z Klubu lidové tvorby Praha. Uvidíte zdobení kraslic tradičnímu technikami. Od 9.30 do 16.30 hod.

Penzion Na pile Panenský Týnec: Velikonoční jarmark – prodej dekorativní keramiky, ozdobných svíček, ruční práce, velikonoční věnce, oříšky, med, medovina, velikonoční dekorace a ozdoby, přírodní kosmetika, šperky… a dětská dílnička. Od 10 hod.

Louny, náměstí: Jednosvětová vycházka Bezpečná blízkost v městské architektuře – start u Morového sloupu na Mírovém náměstí. V 10 hod.

Vrchlického divadlo Louny: Vernisáž výstavy Klubu E. F. Louny - 21. ročníková výstava výtvarných prací s podtitulem S hlavou v oblacích. Ve foyeru, vstup volný. V 16.30 hod.

KD Koštice: Přes přísný zákaz dotýká se sněhu - komedie Antonína Procházky. Přijďte se podívat na příběh muže, který se po 5 letech vrací z vězení a musí si zvyknout na svobodu i na svou ženu. Účinkují: Marie Stahlová, Veronika Mužíková, Petra Karfíková, Martin Žitný, Zdeněk Karfík, Jaroslav Vlasák, režie: Anna Skalská. V 17.30 hod.

Černý kůň – klub Za zdí Louny: Blues 6 – blues Louny. Support Vláďa "Orlík" Orlovský (ex B.B. Band CZ). Ve 20 hod.

NEDĚLE 7. DUBNA

Galerie Emila Juliše Černčice: Václav Švankmajer - Jdu s kosou na lov žirafy, obrazy a kresby. Vernisáž v 16 hod.

Vrchlického divadlo Louny: Liz Lochhead: Perfect days – romantická komedie. Pantheon production – Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman, Dana Syslová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný. V 19 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 5. DUBNA  

Kino Blšany: Mamma Mia! Here We Go Again – film USA, 2018. V 18.30 hod.

Zkušebna Vroutek: UDG – 20 let tour - UDG po letech ve Vroutku! Sál otevřen od 19.30 hod.

Zámek Valeč: Doupovské hory, zapomenutý kraj – přednáška Jana Matějů. V 17.30 hod.

Kostel Podbořany: 1. pátek v měsíci – vystavení Nejsvětější Svátosti Oltářní, mše sv. V 17 hod.

SOBOTA 6. DUBNA

Kostel Podbořany: Mše sv. mariánská. V 11 hodin.

Kulturní dům Lubenec: Dětský maškarní karneval - děti zabaví Mickey a Minie, elektronický bublifuk, nafukovací balonky na tyčce, hry, dětské disco, tanečky, malování na obličej, soutěže a drobné výhry, svítící náramky, bonbony, lízátka. Od 15 hodin.

NEDĚLE 7. DUBNA

Nádvoří a park zámku Krásný Dvůr: Jarní běh zámeckým parkem - 57. ročník běhu pro všechny věkové kategorie. Kategorie dorostenecké a juniorské 30 Kč, ostatní dospělé kategorie 50 Kč. Start v 9.15 hod.

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Nedělní mše sv. V 9 hod.

Kostel Krásný Dvůr: Nedělní mše sv. V 11 hod.

Kryry, farní kaple: Nedělní mše sv. Ve 14 hod.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním hezký byt 3+1 na Březenecké za menší. Email: polly3@email.cz. (240)

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám 2 garáže se zahradou v Chomutově, 750 m2, cena dohodou. - Tel. 605 366 986.

Vzpomínky

Krista Adamová

Rok za rokem ubíhá, čas prý rány hojí, vzpomínka na Tebe však stále stejně bolí. - Dne 20. června uplyne 21 smutných let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra a teta, paní Krista ADAMOVÁ z Klášterce na Ohří. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ji měli rádi, děkují synové Jaroslav a Ervín s rodinami, sestry Běta, Truda a Věra s rodinami.

Věra Froňková

V srdci zůstává živý obraz a vzpomínka, už se nevrátí naše drahá maminka. - Dne 19. června uplynulo deváté smutné výročí úmrtí paní Věry FROŇKOVÉ z Klášterce nad Ohří. S láskou vzpomínají syn Josef a dcera Anna s rodinami. Všem za vzpomínku děkujeme.

Josef Kunc

Dne 4. června 2019 by pan Josef KUNC oslavil 80. narozeniny. Před 7 lety se však vydal na cestu, ze které již není návratu. Vzpomeňte s námi a vy, kdož jste ho znali, uctěte jeho památku tichou vzpomínkou. S láskou dcera Jitka s rodinou, syn Josef s manželkou Aničkou a manželka Julie.