Dva „smolaři” za volantem

2019-04-14 09:02:00

CHOMUTOV (r) — Hned dva „smolaře“, kteří na sebe strhli pozornost při řízení motorového vozidla, ačkoli za volantem neměli co dělat, nachytali v minulých dnech chomutovští strážníci.

Prvním byl řidič osobního auta na sídlišti Březenecká, jehož registrační značka nebyla osvětlena. Muž sice uposlechl výzvu k zastavení, ale jeho vůz jel samovolně ještě několik metrů, až narazil do blízkého zaparkovaného auta.

„Řidič byl okamžitě vyzván k prokázání totožnosti a k podrobení se orientační dechové zkoušce. U té vyšel negativní výsledek,“ informovali městští policisté. Věc si po svém příjezdu převzali státní policisté, jelikož vyšlo najevo, že muž má vysloven zákaz řízení motorových vozidel a svým počínáním se mimo jiného dopustil trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.

Ve druhém případě upoutalo pozornost strážníků auto v ulici Dřínovská, které vyjelo z parkoviště, ale jeho řidička hned, jak zahlédla hlídku městské policie, změnila směr jízdy a zastavila. Celé toto počínání bylo podezřelé a strážníci ženu vyzvali, aby prokázala svou totožnost a předložila doklady potřebné pro řízení. Na to žena uvedla, že nevlastní a nikdy nevlastnila řidičský průkaz, což si strážníci ověřili i přes Policii ČR.

Lustrace potvrdila, že vozidlo nebylo odcizeno a je řádně pojištěno. Přestupek řidičky projedná správní orgán Magistrátu města Chomutova. Vozidlo bylo odstaveno a zabezpečeno.

Foto: Osobní vůz Seat, který svým podivným chováním upoutal pozornost — jakmile jeho řidička spatřila strážníky, změnila směr a zastavila. Důvod? Žena nikdy neměla řidičský průkaz. Foto: Městská policie Chomutov

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Anglický klubík v Nepomyšli - pohádka O zelené karkulce

Děti navštěvující anglický klubík při MC Jablíčko v Nepomyšli pod vedením Lenky Novákové sehrály v úterý 18. června odpoledne pro rodiče a přátele pohádku v angličtině - o Zelené karkulce ;-)

Přehrát video
Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

CHATA PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

PRONÁJEM

Pronajmu starší byt 2+KK v Žatci v 1. patře v klidné lokalitě v centru města, od září 2019. Ne zvířata, ne děti. V nájmu 3900,- Kč je FO, el. sp. prost., odpady, záloha studená voda. Energie vlastní, plyn. topení. Kauce 10.000 Kč. Tel.: 736 271 892.

Vzpomínky

Marie Zubáková

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 23. 6. 2019 tomu bude rok, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička, prababička, teta a sestra, paní Marie ZUBÁKOVÁ z Loun. Moc nám chybíš. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi. Stále vzpomínají dcery Hana a Gábina s rodinami, sestra Stanislava a ostatní příbuzní.

Jan Mládek

Dne 21. 6. 2019 uplyne 1 rok, co nás navždy opustil Jan MLÁDEK ze Žatce. Vzpomíná rodina Jiráskova.

Stanislav Strnad

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 21. 6. uplyne 5 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček, pan Stanislav STRNAD z Tvršic. Stále vzpomínají manželka Hana a dcery Hana a Stáňa s rodinami a vnučka Terezka.