Dva „smolaři” za volantem

2019-04-14 09:02:00

CHOMUTOV (r) — Hned dva „smolaře“, kteří na sebe strhli pozornost při řízení motorového vozidla, ačkoli za volantem neměli co dělat, nachytali v minulých dnech chomutovští strážníci.

Prvním byl řidič osobního auta na sídlišti Březenecká, jehož registrační značka nebyla osvětlena. Muž sice uposlechl výzvu k zastavení, ale jeho vůz jel samovolně ještě několik metrů, až narazil do blízkého zaparkovaného auta.

„Řidič byl okamžitě vyzván k prokázání totožnosti a k podrobení se orientační dechové zkoušce. U té vyšel negativní výsledek,“ informovali městští policisté. Věc si po svém příjezdu převzali státní policisté, jelikož vyšlo najevo, že muž má vysloven zákaz řízení motorových vozidel a svým počínáním se mimo jiného dopustil trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.

Ve druhém případě upoutalo pozornost strážníků auto v ulici Dřínovská, které vyjelo z parkoviště, ale jeho řidička hned, jak zahlédla hlídku městské policie, změnila směr jízdy a zastavila. Celé toto počínání bylo podezřelé a strážníci ženu vyzvali, aby prokázala svou totožnost a předložila doklady potřebné pro řízení. Na to žena uvedla, že nevlastní a nikdy nevlastnila řidičský průkaz, což si strážníci ověřili i přes Policii ČR.

Lustrace potvrdila, že vozidlo nebylo odcizeno a je řádně pojištěno. Přestupek řidičky projedná správní orgán Magistrátu města Chomutova. Vozidlo bylo odstaveno a zabezpečeno.

Foto: Osobní vůz Seat, který svým podivným chováním upoutal pozornost — jakmile jeho řidička spatřila strážníky, změnila směr a zastavila. Důvod? Žena nikdy neměla řidičský průkaz. Foto: Městská policie Chomutov

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

PRONÁJEM

Pronajmu dílnu v autoservisu + kancelář a pozemek. Chomutov. - Tel. 601 318 008.

Vzpomínky

Zdena Horáková

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 17. 4. to bude smutných 14 let, co nás opustila naše drahá maminka, babička, paní Zdena HORÁKOVÁ z Velichova. Stále vzpomínáme. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děti s rodinami.

Alfred PFÜTZNER

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 21. dubna uplynou již dva roky, co nás navždy opustil pan Alfred PFÜTZNER. S láskou stále vzpomíná manželka Jana, dcera Jana a syn Vilém s rodinami.

Antonie Dondová

Dne 16. 4. uplynulo dlouhých 10 let, od úmrtí paní Antonie DONDOVÉ z Lubence. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají syn Oldřich s rodinou, syn Jiří s rodinou a dcera Jitka s rodinou.