Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-04-09 13:16:00

Region Podbořanska č. 14 ve středu 10. dubna ve vašich schránkách a v prodeji.

Na titulní straně aktuálního Regionu Podbořanska najdete pozvání na výjimečnou akci, která se chystá v centru Podbořan, nebo reportáž ze zápisů do 1. tříd, také informaci o opravách plynovodu ve městě či plánované deratizaci. Dočtete se i o úspěšném projektu Rovné šance pro ženy na trhu práce, nebo o exkursích po Podbořansku v rámci Míst zblízka, a že ta první bude již tuto sobotu. Přinášíme zprávu o úspěchu gymnazistů v laser game a o vydařené akci spolku VEEV v Petrohradě.

Kde všude se uklízelo v rámci akce Ukliďme Česko, komu jsou vděčni zachránci kostela v Libyni a kdy zahájí sezonu, koho zachránili hasiči z Lubence, co nadchlo na srazu vojenské techniky na Kozinci obyvatelku Podbořan – i o tom se dozvíte v aktuálním čísle.

Na straně 7 najdete dopisy čtenářů a ještě jedno ohlédnutí za Noci s Andersenem, dále pak pozvánky na kulturní akce v okrese. Sportovní strana píše třeba o Jarním běhu v Krásném Dvoře, další výhře buškovických fotbalistů, o plánovaném utkání staré gardy lubeneckých hokejistů a mezinárodním turnaji v malé kopané VÚ Buškovice. Nechybí výsledkový servis fotbalu. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video