Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-04-09 13:16:00

Region Podbořanska č. 14 ve středu 10. dubna ve vašich schránkách a v prodeji.

Na titulní straně aktuálního Regionu Podbořanska najdete pozvání na výjimečnou akci, která se chystá v centru Podbořan, nebo reportáž ze zápisů do 1. tříd, také informaci o opravách plynovodu ve městě či plánované deratizaci. Dočtete se i o úspěšném projektu Rovné šance pro ženy na trhu práce, nebo o exkursích po Podbořansku v rámci Míst zblízka, a že ta první bude již tuto sobotu. Přinášíme zprávu o úspěchu gymnazistů v laser game a o vydařené akci spolku VEEV v Petrohradě.

Kde všude se uklízelo v rámci akce Ukliďme Česko, komu jsou vděčni zachránci kostela v Libyni a kdy zahájí sezonu, koho zachránili hasiči z Lubence, co nadchlo na srazu vojenské techniky na Kozinci obyvatelku Podbořan – i o tom se dozvíte v aktuálním čísle.

Na straně 7 najdete dopisy čtenářů a ještě jedno ohlédnutí za Noci s Andersenem, dále pak pozvánky na kulturní akce v okrese. Sportovní strana píše třeba o Jarním běhu v Krásném Dvoře, další výhře buškovických fotbalistů, o plánovaném utkání staré gardy lubeneckých hokejistů a mezinárodním turnaji v malé kopané VÚ Buškovice. Nechybí výsledkový servis fotbalu. 

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

Vzpomínky

Antonín Karafiát

Dne 13. 6. by oslavil 81. narozeniny a dne 19. 6. tomu bude 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček, pan Antonín KARAFIÁT. Stále vzpomínají manželka Markéta, dcera Iveta s rodinou a syn Miroslav.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 11. června 2019 by oslavila 90. výročí narození moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun, rodačka z Cítolib. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Alois Zlatohlávek

Dne 5. června uplynulo 23 let, co nás navždy opustil pan Alois ZLATOHLÁVEK z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a sestra s rodinou.