Kam v okrese Louny za sportem

2019-04-11 13:18:08

O víkendu pokračují fotbalové soutěže, z Postoloprt vyráží Prtský špacír, Bezděkov během celého víkendu přivítá Mistrovství ČR Offroad závodů, v Žatci se běží Žatecký půlmaraton a Žatecká desítka.

Sobota 13. dubna

Fotbal, úřední začátek 17 hodin

Krajský přebor: H. Jiřetín/Litvínov - Louny (hřiště H. Jiřetín, 10.30 h), Žatec - Modlany (UMT, 14 h), Kadaň - Dobroměřice (10.15 h)

1. A třída: Obrnice - Postoloprty (10.30 h), Domoušice – Kopisty, Vroutek – Ledvice (15 h), Údlice – Kryry, Podbořany – Březno

1. B třída: Lenešice - Ervěnice/Jirkov B (10.15 h), Černovice - Nové Sedlo (13.30 h)

Okresní přebor: Cítoliby - Slavětín (13 h), Černčice B - Výškov, Peruc - Vrbno, Libčeves - Kozly, Panenský Týnec - Žiželice

3. třída: Pátek - Lubenec, Chlumčany B - Koštice, Chožov – Holedeč, Hlubany – Buškovice

4. třída: Bezděkov - Lenešice B (13 h)

OP st. přípravka: satelitní turnaj Černčice (týmy Krásný Dvůr, Černčice, Dobromě-řice, Postoloprty) a Podbořany (týmy Žatec, Kryry, Podbořany, Vroutek). Od 10 hodin.

Házená, sportovní hala Louny

Minižáci: Turnaj Podkrušnohorská liga 6+1. Od 9 hodin.

Turistika, Postoloprty

Prtský špacír a slavnostní zahájení turistické sezony v Dolním Poohří.  Tradiční turistický pochod a cyklojízda po trasách v okolí Postoloprt, tentokrát s cílem na Novém hradu v Jimlíně, dětská trasa opět přes Farmu Vrbka. Start pochodu od 10.30 hodin. Trasy 8 - 42 kilometrů pro pěší i cyklisty. Součástí slavnostního otevření turistické sezony bude zábavný program Destinační agentury Dolní Poohří. Začátek v 10 hodin na náměstí v Postoloprtech.  

Offroad závody, Bezděkov

Offroad Trial. Mistrovství ČR. Začátek v 10 hodin v Bezděkově u Žatce, areál u rybníku. Také v neděli. Rockový koncert: Hlahol, Schlack ad. Stánky s občerstvením.

Neděle 14. dubna

Fotbal, úřední začátek 17 hodin

1. B třída: Vilémov – Chlumčany (15 h), Krásný Dvůr – Tuchořice

Okresní přebor: Dobroměřice B – Staňkovice

3. třída: Líšťany – Ročov, Vroutek B - Cítoliby B (13.30 h)

4. třída: Lipenec - Měcholupy (16.30 h), Zeměchy – Hříškov (16.30 h), Lišany – Nepomyšl (16.30 h)

Divize ml. dorost: Louny - Děčín (12.15 h)

Divize st. dorost: Louny - Děčín (10 h)

OP ml. přípravka: satelitní turnaj Kryry (týmy Tuchořice, Žatec, Podbořany, Kryry), a Dobroměřice (týmy Černčice, Cítoliby, Postoloprty, Dobroměřice). Od 10 hodin.

Běh, Žatec

Žatecký půlmaraton, Žatecká desítka. Veřejný běžecký závod. Žatec - fotbalové hřiště za řekou. Start v 10 hodin.

Národní házená, na hřišti za sokolovnou Žatec

2. liga žen: Žatec – Ejpovice (11.30 h)

Offroad závody, Bezděkov

Offroad Trial. Mistrovství ČR. Začátek v 10 hodin v Bezděkově u Žatce, areál u rybníku. Také v neděli. Rockový koncert: Hlahol, Schlack ad. Stánky s občerstvením.


Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Anglický klubík v Nepomyšli - pohádka O zelené karkulce

Děti navštěvující anglický klubík při MC Jablíčko v Nepomyšli pod vedením Lenky Novákové sehrály v úterý 18. června odpoledne pro rodiče a přátele pohádku v angličtině - o Zelené karkulce ;-)

Přehrát video
Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

CHATA PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

PRONÁJEM

Pronajmu starší byt 2+KK v Žatci v 1. patře v klidné lokalitě v centru města, od září 2019. Ne zvířata, ne děti. V nájmu 3900,- Kč je FO, el. sp. prost., odpady, záloha studená voda. Energie vlastní, plyn. topení. Kauce 10.000 Kč. Tel.: 736 271 892.

Vzpomínky

Marie Zubáková

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 23. 6. 2019 tomu bude rok, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička, prababička, teta a sestra, paní Marie ZUBÁKOVÁ z Loun. Moc nám chybíš. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi. Stále vzpomínají dcery Hana a Gábina s rodinami, sestra Stanislava a ostatní příbuzní.

Jan Mládek

Dne 21. 6. 2019 uplyne 1 rok, co nás navždy opustil Jan MLÁDEK ze Žatce. Vzpomíná rodina Jiráskova.

Stanislav Strnad

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 21. 6. uplyne 5 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček, pan Stanislav STRNAD z Tvršic. Stále vzpomínají manželka Hana a dcery Hana a Stáňa s rodinami a vnučka Terezka.