Díky příspěvku z nadačního programu Tesca bude tábořiště

Alla Želinská 2019-04-11 13:13:00

Podbořany - Již podruhé uspěla 1. Česká společnost Podbořany v projektu firmy Tesco Vy rozhodujete, my pomáháme.

Loni díky žetonům zákazníků žatecké prodejny Tesco podbořanská společnost získala příspěvek na zahradu. „Koupili jsme prolézačky pro děti a děláme terénní úpravy. Zahrada je na Bílém Kopci a využívá ji dětská skupina,“ říká Zuzana Bechyňová. Letos projekt První České veřejného tábořiště dokonce získal nejvíce hlasů (4032) z celkem tří favoritů a vyhrál tak 30 tisíc korun. Díky příspěvku vytvoří oplocené tábořiště pro příměstské tábory v přírodě. "Naším cílem je naučit děti formou příměstských táborů lásce k přírodě. Rádi bychom vytvořili tábořiště, kde se dětem bude líbit, bude zde pergola, zázemí pro děti, pro poznávání i hru," přiblížila projekt Z. Bechyňová. Na tábořišti bude k dispozici ohniště, přírodní posezení a také dva stany. "Jedno malé iglú a jeden klasický dvouložnicový stan. Pokud si už nyní chcete zamluvit termín (od 1. 6. 2019), neváhejte se ozvat,“ dodala Bechyňová. Cenu a volné termíny vám sdělí na tel. 774 743 839.

Druhé místo v nadačním programu Tesco patří projektu Kamarádu LORM ze Žatce "Zahrada radosti v LORMu" - příspěvek 16 tisíc Kč využije na speciální houpačku pro imobilní klienty. Třetí místo obsadil projekt Street Hard Workers "Žatec žije pohybem" - příspěvek půjde na zlepšení vybavení pro cvičení komunity lidí, kteří rádi cvičí venku v přírodě a využívají nejvíce vlastní váhu těla.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Anglický klubík v Nepomyšli - pohádka o Zelené Karkulce

Děti navštěvující anglický klubík při MC Jablíčko v Nepomyšli pod vedením Lenky Novákové sehrály v úterý 18. června odpoledne pro rodiče a přátele pohádku v angličtině - o Zelené Karkulce ;-)

Přehrát video
Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

CHATA PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

PRONÁJEM

Pronajmu starší byt 2+KK v Žatci v 1. patře v klidné lokalitě v centru města, od září 2019. Ne zvířata, ne děti. V nájmu 3900,- Kč je FO, el. sp. prost., odpady, záloha studená voda. Energie vlastní, plyn. topení. Kauce 10.000 Kč. Tel.: 736 271 892.

Vzpomínky

Marie Zubáková

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 23. 6. 2019 tomu bude rok, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička, prababička, teta a sestra, paní Marie ZUBÁKOVÁ z Loun. Moc nám chybíš. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi. Stále vzpomínají dcery Hana a Gábina s rodinami, sestra Stanislava a ostatní příbuzní.

Jan Mládek

Dne 21. 6. 2019 uplyne 1 rok, co nás navždy opustil Jan MLÁDEK ze Žatce. Vzpomíná rodina Jiráskova.

Stanislav Strnad

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 21. 6. uplyne 5 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček, pan Stanislav STRNAD z Tvršic. Stále vzpomínají manželka Hana a dcery Hana a Stáňa s rodinami a vnučka Terezka.