Díky příspěvku z nadačního programu Tesca bude tábořiště

Alla Želinská 2019-04-11 13:13:00

Podbořany - Již podruhé uspěla 1. Česká společnost Podbořany v projektu firmy Tesco Vy rozhodujete, my pomáháme.

Loni díky žetonům zákazníků žatecké prodejny Tesco podbořanská společnost získala příspěvek na zahradu. „Koupili jsme prolézačky pro děti a děláme terénní úpravy. Zahrada je na Bílém Kopci a využívá ji dětská skupina,“ říká Zuzana Bechyňová. Letos projekt První České veřejného tábořiště dokonce získal nejvíce hlasů (4032) z celkem tří favoritů a vyhrál tak 30 tisíc korun. Díky příspěvku vytvoří oplocené tábořiště pro příměstské tábory v přírodě. "Naším cílem je naučit děti formou příměstských táborů lásce k přírodě. Rádi bychom vytvořili tábořiště, kde se dětem bude líbit, bude zde pergola, zázemí pro děti, pro poznávání i hru," přiblížila projekt Z. Bechyňová. Na tábořišti bude k dispozici ohniště, přírodní posezení a také dva stany. "Jedno malé iglú a jeden klasický dvouložnicový stan. Pokud si už nyní chcete zamluvit termín (od 1. 6. 2019), neváhejte se ozvat,“ dodala Bechyňová. Cenu a volné termíny vám sdělí na tel. 774 743 839.

Druhé místo v nadačním programu Tesco patří projektu Kamarádu LORM ze Žatce "Zahrada radosti v LORMu" - příspěvek 16 tisíc Kč využije na speciální houpačku pro imobilní klienty. Třetí místo obsadil projekt Street Hard Workers "Žatec žije pohybem" - příspěvek půjde na zlepšení vybavení pro cvičení komunity lidí, kteří rádi cvičí venku v přírodě a využívají nejvíce vlastní váhu těla.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

PRONÁJEM

Pronajmu dílnu v autoservisu + kancelář a pozemek. Chomutov. - Tel. 601 318 008.

Vzpomínky

Zdena Horáková

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 17. 4. to bude smutných 14 let, co nás opustila naše drahá maminka, babička, paní Zdena HORÁKOVÁ z Velichova. Stále vzpomínáme. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děti s rodinami.

Alfred PFÜTZNER

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 21. dubna uplynou již dva roky, co nás navždy opustil pan Alfred PFÜTZNER. S láskou stále vzpomíná manželka Jana, dcera Jana a syn Vilém s rodinami.

Antonie Dondová

Dne 16. 4. uplynulo dlouhých 10 let, od úmrtí paní Antonie DONDOVÉ z Lubence. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají syn Oldřich s rodinou, syn Jiří s rodinou a dcera Jitka s rodinou.