SWH Stavby: Z výšek zpět ke stavbě lidských domovů

2019-04-24 08:48:00

CHOMUTOV/VYSOKÁ PEC (PI) – Nedávno jsme informovali o ojedinělém projektu společnosti JH­‑RF, která u Vysoké Pece plánuje vystavět novou rezidenční čtvrť. K mání je celkem 77 pozemků, z nichž téměř třetina je již zazálohována. Projekt je určen všem, kteří touží po bydlení v exkluzivní čtvrti, nadstandardních možnostech relaxace s lesy v bezprostředním okolí a zároveň se skvělou občanskou vybaveností větších měst – Jirkova, Chomutova či Mostu – v pohodlné blízkosti. Partnerem developerů z JH­‑RF je chomutovská stavební společnost SWH STAVBY, s níž už firma JH­‑RF v minulosti na podobném projektu s úspěchem spolupracovala. Jako pokračování tématu přinášíme rozhovor s jednatelem společnosti SWH STAVBY Milanem V. Turkem.

Můžete společnost SWH STAVBY krátce představit?

Historie společnosti SWH STAVBY sahá v současnosti zhruba pětadvacet let nazpátek. Začal jsem podnikat pod názvem Milan Turek – SWH a hlavní náplní byly speciální práce ve výškách. Po čase jsme se tranformovali do právnické společnosti pod názvem SWH STAVBY, s. r. o., kdy se i činnost rozšířila na pozemní staviteltsví. Nabízíme širokou škálu služeb, které směřují k výstavbám rodinných domů, výstavbě průmyslových staveb, realizaci developerských projektů, ke komplexním revitalizacím panelových domů a podobně.

Existuje nějaká oblast stavebnictví, na kterou se specializujete nebo byste se do budoucna specializovat chtěli?

Pravdou je, že například zmiňované stěžejní výškové práce jsou dnes již okrajovou činností s ohledem na obrat společnosti SWH STAVBY, s. r. o. Směr, který se pro naši společnost jeví jako důležitý, je výstavba bytových či rodinných domů a uskutečňování projektů, kdy jsme v kontaktu s konečným uživatelem. Ano, možná to zní stromódně, ale je pro nás důležité vnímat i spokojenost na straně investora.

Koho byste označil za Vaše typické zákazníky?

Jsou to většinou soukromí investoři; obvykle se na nás obracejí po předcházejících kladných referencích od přátel či známých a tak podobně. Také jsou to SVJ (společenství vlastníků jednotek), BD (bytová družstva) a státní sektor.

Dříve jsme psali o projektu společnosti JH­‑RF, která u Vysoké Pece hodlá rozjet výstavbu rezidenční čtvrti Slunečné sady. Společnost uvedla, že na jiném podobném projektu spolupracovala právě s Vaší firmou. O co přesně šlo? 

Jednalo se o developerský projekt v obci Údlice s výstavbou 17 rodinných domů. Dali jsme mu název „Miliónový Dům“. Byl to projekt, ve kterém jsme dali šanci lidem s běžným příjmem toužících odejít z paneláku. Během jednoho měsíce jsme měli podepsaných 11 kupních smluv. Touha po podobném typu bydlení zřejmě byla veliká…


SWH STAVBY s.r.o.

Lipská 4696, 430 01 Chomutov

Česká republika


Milan Výborný Turek

Jednatel společnosti

E-mail: vybornyturek@swhstavby.cz

Mob.: +420 777 227 756


Jaroslav Kulich

Technický ředitel / prokurista

- oddělení realizace staveb

E-mail: kulich@swhstavby.cz

Mob.: +420 777 602 231

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video