SWH Stavby: Z výšek zpět ke stavbě lidských domovů

2019-04-24 08:48:00

CHOMUTOV/VYSOKÁ PEC (PI) – Nedávno jsme informovali o ojedinělém projektu společnosti JH­‑RF, která u Vysoké Pece plánuje vystavět novou rezidenční čtvrť. K mání je celkem 77 pozemků, z nichž téměř třetina je již zazálohována. Projekt je určen všem, kteří touží po bydlení v exkluzivní čtvrti, nadstandardních možnostech relaxace s lesy v bezprostředním okolí a zároveň se skvělou občanskou vybaveností větších měst – Jirkova, Chomutova či Mostu – v pohodlné blízkosti. Partnerem developerů z JH­‑RF je chomutovská stavební společnost SWH STAVBY, s níž už firma JH­‑RF v minulosti na podobném projektu s úspěchem spolupracovala. Jako pokračování tématu přinášíme rozhovor s jednatelem společnosti SWH STAVBY Milanem V. Turkem.

Můžete společnost SWH STAVBY krátce představit?

Historie společnosti SWH STAVBY sahá v současnosti zhruba pětadvacet let nazpátek. Začal jsem podnikat pod názvem Milan Turek – SWH a hlavní náplní byly speciální práce ve výškách. Po čase jsme se tranformovali do právnické společnosti pod názvem SWH STAVBY, s. r. o., kdy se i činnost rozšířila na pozemní staviteltsví. Nabízíme širokou škálu služeb, které směřují k výstavbám rodinných domů, výstavbě průmyslových staveb, realizaci developerských projektů, ke komplexním revitalizacím panelových domů a podobně.

Existuje nějaká oblast stavebnictví, na kterou se specializujete nebo byste se do budoucna specializovat chtěli?

Pravdou je, že například zmiňované stěžejní výškové práce jsou dnes již okrajovou činností s ohledem na obrat společnosti SWH STAVBY, s. r. o. Směr, který se pro naši společnost jeví jako důležitý, je výstavba bytových či rodinných domů a uskutečňování projektů, kdy jsme v kontaktu s konečným uživatelem. Ano, možná to zní stromódně, ale je pro nás důležité vnímat i spokojenost na straně investora.

Koho byste označil za Vaše typické zákazníky?

Jsou to většinou soukromí investoři; obvykle se na nás obracejí po předcházejících kladných referencích od přátel či známých a tak podobně. Také jsou to SVJ (společenství vlastníků jednotek), BD (bytová družstva) a státní sektor.

Dříve jsme psali o projektu společnosti JH­‑RF, která u Vysoké Pece hodlá rozjet výstavbu rezidenční čtvrti Slunečné sady. Společnost uvedla, že na jiném podobném projektu spolupracovala právě s Vaší firmou. O co přesně šlo? 

Jednalo se o developerský projekt v obci Údlice s výstavbou 17 rodinných domů. Dali jsme mu název „Miliónový Dům“. Byl to projekt, ve kterém jsme dali šanci lidem s běžným příjmem toužících odejít z paneláku. Během jednoho měsíce jsme měli podepsaných 11 kupních smluv. Touha po podobném typu bydlení zřejmě byla veliká…


SWH STAVBY s.r.o.

Lipská 4696, 430 01 Chomutov

Česká republika


Milan Výborný Turek

Jednatel společnosti

E-mail: vybornyturek@swhstavby.cz

Mob.: +420 777 227 756


Jaroslav Kulich

Technický ředitel / prokurista

- oddělení realizace staveb

E-mail: kulich@swhstavby.cz

Mob.: +420 777 602 231

Komentáře

Nabídky práce

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858
E-mail: ztas@ztas.cz

BRIGÁDA - OBSLUHA RESTAURACE A BARU

DOBŘE PLACENÁ BRIGÁDA! RESTAURACE A BOWLING NOVÝ SVĚT (HUSOVA 2642, LOUNY). Přijmeme brigádníky na obsluhu restaurace a baru starší 18 let.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Válcovny trub Chomutov, a.s. hledají zaměstnance do výroby na pozice: VRCHNÍ MISTR (plat individuálně), PROVOZNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), MONTÉR ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), JEŘÁBNÍK/JEŘÁBNICE (až 22 400Kč/měsíc), VALCÍŘ (až 26 800/měsíc), OBSLUHA STROJE (až 27 300Kč/měsíc), BRUSIČ - VYBRUŠOVÁNÍ VAD (až 24 300Kč/měsíc), ZÁMEČNÍK (až 32 900Kč/měsíc), OBRÁBĚČ (až 34 500Kč/měsíc). Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru pro pozice zámečník, obráběč. Dále nabízíme: bonusy za odpracované směny, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další benefity dle kolektivní smlouvy.
Tel.: 474 644 044
E-mail: charvatova.pavla@steel-holding.cz

PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU

ELEKTRO VIOLA (MĚLECKÁ 2638, LOUNY) hledáme kolegu na pozici PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU. Nabízíme férovou mzdu +bonusové složky. Požadujeme min. ukončené střední odborné vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: p. Švátora
Tel.: 770 143 405
E-mail: viola@viola.cz

BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám pracovnici na úklid. Dlouhodobá brigáda. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Cvičení s Mirkou v tělocvičně 3. ZŠ Žatec ;-)

Pod záštitou Sever Žatec - ASPV probíhá v tělocvičně ZŠ 28. října v žateckém Podměstí cvičení dospělých - žen, dívek, mužů. Přidat se můžete i vy. Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi večer.

Přehrát video
Kouzlo světla

Vizualizace Dynamo

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 3+1 v Žatci, ulice Pražská, 3. poschodí s výtahem. Byt je v zatepleném domě, nová plastová okna a dveře. Tel.: 721 538 734.

PRONÁJEM

Dlouhodobě pronajmu byt 3+1 v Chomutově, Cihlářská ul., po rekonstr., nezař., nájem 11,5 tis. vč. Energií. 775356835.

Vzpomínky

Milánek Pihrt

Odešel jsi náhle, nikdo to nečekal, krutý osud nám Tě vzal, smutný domov a cestu na hřbitov zanechal. Dne 13. října tomu bylo 13 let, co nás navždy opustil náš milovaný syn, bratr a vnuk Milánek PIHRT. Stále s láskou vzpomínají rodiče, sestra a bratr s rodinami a babičky.

Renata Štysová

Dne 22. října uplyne 7 let, co nás navždy opustila paní Renata ŠTYSOVÁ ze Žatce. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Helmut, syn Pavel s manželkou a dcera Renata s rodinou.

Anton Kuzma

Dne 17. 10. 2019 uplyne 10 let, co navždy odešel pan Anton KUZMA ze Žatce. Stále vzpomínají synové Miroslav a Antonín s rodinami, dcery Dagmar, Libuše a Jaroslava s rodinami.