SWH Stavby: Z výšek zpět ke stavbě lidských domovů

2019-04-24 08:48:00

CHOMUTOV/VYSOKÁ PEC (PI) – Nedávno jsme informovali o ojedinělém projektu společnosti JH­‑RF, která u Vysoké Pece plánuje vystavět novou rezidenční čtvrť. K mání je celkem 77 pozemků, z nichž téměř třetina je již zazálohována. Projekt je určen všem, kteří touží po bydlení v exkluzivní čtvrti, nadstandardních možnostech relaxace s lesy v bezprostředním okolí a zároveň se skvělou občanskou vybaveností větších měst – Jirkova, Chomutova či Mostu – v pohodlné blízkosti. Partnerem developerů z JH­‑RF je chomutovská stavební společnost SWH STAVBY, s níž už firma JH­‑RF v minulosti na podobném projektu s úspěchem spolupracovala. Jako pokračování tématu přinášíme rozhovor s jednatelem společnosti SWH STAVBY Milanem V. Turkem.

Můžete společnost SWH STAVBY krátce představit?

Historie společnosti SWH STAVBY sahá v současnosti zhruba pětadvacet let nazpátek. Začal jsem podnikat pod názvem Milan Turek – SWH a hlavní náplní byly speciální práce ve výškách. Po čase jsme se tranformovali do právnické společnosti pod názvem SWH STAVBY, s. r. o., kdy se i činnost rozšířila na pozemní staviteltsví. Nabízíme širokou škálu služeb, které směřují k výstavbám rodinných domů, výstavbě průmyslových staveb, realizaci developerských projektů, ke komplexním revitalizacím panelových domů a podobně.

Existuje nějaká oblast stavebnictví, na kterou se specializujete nebo byste se do budoucna specializovat chtěli?

Pravdou je, že například zmiňované stěžejní výškové práce jsou dnes již okrajovou činností s ohledem na obrat společnosti SWH STAVBY, s. r. o. Směr, který se pro naši společnost jeví jako důležitý, je výstavba bytových či rodinných domů a uskutečňování projektů, kdy jsme v kontaktu s konečným uživatelem. Ano, možná to zní stromódně, ale je pro nás důležité vnímat i spokojenost na straně investora.

Koho byste označil za Vaše typické zákazníky?

Jsou to většinou soukromí investoři; obvykle se na nás obracejí po předcházejících kladných referencích od přátel či známých a tak podobně. Také jsou to SVJ (společenství vlastníků jednotek), BD (bytová družstva) a státní sektor.

Dříve jsme psali o projektu společnosti JH­‑RF, která u Vysoké Pece hodlá rozjet výstavbu rezidenční čtvrti Slunečné sady. Společnost uvedla, že na jiném podobném projektu spolupracovala právě s Vaší firmou. O co přesně šlo? 

Jednalo se o developerský projekt v obci Údlice s výstavbou 17 rodinných domů. Dali jsme mu název „Miliónový Dům“. Byl to projekt, ve kterém jsme dali šanci lidem s běžným příjmem toužících odejít z paneláku. Během jednoho měsíce jsme měli podepsaných 11 kupních smluv. Touha po podobném typu bydlení zřejmě byla veliká…


SWH STAVBY s.r.o.

Lipská 4696, 430 01 Chomutov

Česká republika


Milan Výborný Turek

Jednatel společnosti

E-mail: vybornyturek@swhstavby.cz

Mob.: +420 777 227 756


Jaroslav Kulich

Technický ředitel / prokurista

- oddělení realizace staveb

E-mail: kulich@swhstavby.cz

Mob.: +420 777 602 231

Komentáře

Nabídky práce

Řidič/Řidička Multikáry M31 - Obec Raná

Obecní úřad v Rané hledá ŘIDIČE/ŘIDIČKY Multikáry M31. Náplní práce je také práce v terénu a úklidové práce v obci. Nástup možný ihned.
Kontakt: Obec Raná
Tel.: 415679247
E-mail: obec-rana@obec-rana.com


BRIGÁDA: Pomocná síla na výdej jídel v kantýně Valeo Podbořany

Veřejné stravování CZ a.s. hledá BRIGÁDNÍKA - POMOCNOU SÍLU NA VÝDEJ JÍDEL v kantýně Valeo Podbořany. Směny pondělí až pátek.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí ve svých kantýnách společností Nexen a Yanfeng v průmyslové zóně Tringle na bývalém žateckém letišti volné pracovní pozice POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ A POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY. Odměna až 16.000 - 18.000 Kč čístého.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Město Podbořany - PRACOVNÍK ÚSEKU SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY

Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na pozci PRACOVNÍK ÚSEKU SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY. Bližší informace na webových stránkách Města Podbořany v sekci ÚŘEDNÍ DESKA.
Kontakt: Mgr. Martin Gutzer
Tel.: 415 237 529
WWW: file:///C:/Users/OTTOUR~1/AppData/Local/Temp/signed_15248-2021_V%C3%BDb%C4%9Brov%C3%A9_%C5%99%C3%ADzen%C3%AD_na_pracovn%C3%ADka_
E-mail: epodatelna@podborany.net


Jednatel/ka Městské služby Podbořany

Město Podbořany vyhlašuje poptávku na obsazení funkce JEDNATEL/KA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI Městské služby Podbořany s.r.o. Nabízíme kreativní práci dle smlouvy o výkonu funkce jednatele/ky při vedení obchodní společnosti města, uplatnění manažerských schopností při jejím řízení a marketingu, funkční období na dobu neurčitou s předpokládaným začátkem 09/2021. Smluvní platové ohodnocení.
Kontakt: Mgr. Erich Knoblauch
Tel.: 776662141
WWW: https://www.podborany.net/mestsky-urad/aktuality/poptavkove-rizeni-na-obsazeni-funkce-jednatel-ka-obchodni-spolecnosti-mestske-s
E-mail: knoblauch@podborany.net

Poslední videa

bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

voda se valí ulicí ve Hřivicích

Přehrát video